V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 583 445 288 , 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Seznamek


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Pruty MILO

RYBÁŘSKÉ PRUTY

Evropská značka MILO s dlouhou tradicí nabízí velmi široký sortiment rybářských prutů - děličky, matchové pruty, pruty telematch, feederové pruty, biče, pruty bolognese, kaprové pruty, teleskopické pruty, vláčecí pruty, sumcové pruty, surfové pruty a pruty štikové na vyvěšení rybky. Veškeré pruty MILO servisujeme v našem odborném servise přímo ve velkoskladu v Lošticích. K prutům lze pořídit i perfektní krytky na očka - s vyběrem, aby krytka přesně pasovala na daný prut Vám rádi poradíme. Při výběru zejména kaprových prutů dobře zvažte jakou zátěž budete na prut nakládat.  Doporučená vrhací zátěž se odvozuje takto :  když snížíme maximální hmotnost vrhací zátěže o dvacet procent dosáhnete ideální zátěž pro hod. Úměrný zatížení prutu by měl být i způsob nahazování. Pokud prut maximálně zatížíte, měli byste úměrně změkčit i nahazování. Údaje uvedené na prutu v librách označují tzv. testovací křivku. Podle těchto údajů ideální vrhací zátěž vypočteme takto : Jedna libra je v přepočtu 454 gramů. Když zátěž uvedenou na prutu v librách vynásobíme 454 krát a tento výsledek vydělíme šestnácti, dostaneme maximální hmotnost vrhací zátěže, pokud tuto hmotnost ponížíme o 20 % vypočteme tak ideální vrhací zátěž . A nezapomeňte, že k dobrému požitku z lovu potřebujete k prutu i odpovídající naviják.

Příklad : 2,5 lb x 454 g =1135 : 16 = 71 g – 20 % = 57 g                                                                                                                      

 Údaj uvedený na prutu v librách       Maximální zátěž               Ideální zátěž

    ( testovací křivka )                                                                           

          2,0 lb                                       57 g                              46 g

          2,25 lb                                     64 g                              51 g

          2,5 lb                                       71 g                              57 g

          2,75 lb                                     78 g                              62 g

          3,0 lb                                       85 g                              68 g

          3,5 lb                                       99 g                              79 g

          4,0 lb                                     114 g                              92 g

Délka prutu uvedená ve stopách a přepočtená na metry

10 ft  =  3,00 m      11 ft  =  3,30 m            12 ft  =  3,60 m           13 ft  =  3,90 m         14 ft =  4,20 m

 

 

 

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Pruty MILO:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Prut PERCEPTION CARP 3,00 m Prut REDVOLUTION STRONG Bolognese INCREDIBLE
Prut PERCEPTION CARP 3,00 m Prut REDVOLUTION STRONG Bolognese INCREDIBLE

Prut PERCEPTION CARP 3,00 m - Novinka 2015

Precizně navržený prut, který svými parametry zaujme i velmi náročné kapraře. Prut je vyroben z velmi kvalitního uhlíku plus ještě navíc v nejvíce zatížených bodech prutu byl uhlík zesílen. Očka SIC II velkého průměru. Protiskluzová rukojeť s velmi přijatelným průměrem. Akce parabolická tužší.

Prut REDVOLUTION STRONG

Nejvyšší řada těchto prutů pochází přímo z Italské továrny a hrdě nese označení made in Italy.

Vyrobeno z velmi vysoko uhlíkového modulu s M6 Toray filtrem, které poskytují velkou propustnost v kombinaci s technologií Nanolith, integrovanou do pryskyřic.

Dodává se s extrémně tenkou rukojetí. Rukojeť zabalené v tkané CC-201 vysoce modulové uhlíkové tkanině. Zajišťuje dobrou kontrolu vlasce a rychlý náběh. Očka SIC II dlouhý most. Středně tuhý, dobře vyvážený i přes malé profily. Tento prut dosahuje vynikajících výkonů ve všech podmínkách, které vyžadují splávky od 8 do 20 g.

Boloňka INCREDIBLE 

Nejdokonalejší řada plavačkových "bolognese" prutů v současné nabídce naší firmy, která je inovací špičkových prutu STRADIVARI.

Nová technologie výroby High Modulus System 2 M5 carbon fibre.

Extrémně pevný a přitom tenký prut je zárukou bezchybné funkce při použití splávků do hmotnosti 12 g.

Velice lehoučká a tenka za to perfektně vyvážená. Nejvyšší řada těchto prutů pochází přímo z Italské továrny a hrdě nese označení made in Italy.

Cena: 1 529 Kč
ks
Cena od: 8 759 Kč
Novinka
Cena od: 10 199 Kč

Prut INSOLITE FEEDER Bolognese MILANO Prut GLOBETROTTER
Prut INSOLITE FEEDER Bolognese MILANO Prut GLOBETROTTER

Prut INSOLITE FEEDER - Novinka 2016

Špičkový prut nejvyšší kvality, který je postaven na materiálu high modulus carbon blank.

Štíhlý prut za to velice výkonný s parabolickou akcí. Očka SIC II - první tři double leg a další single leg s nohy low-frame. Šroub navijáku i ručka z materiálu AVA. Ručka speciální tvar Grip Tight Slim low dokonale kopíruje předloktí rybáře, umožňuje přesné a pohodlné použití.

Prut je vybaven třemi ultra tenkými špičkami (1,5oz uhlík – 2oz uhlík a 1oz laminát).

Boloňka MILANO 

Plavačkový rybářský prut z vysokomodulového uhlíku se skvěle vyváženou stavbou, a nepatrnou hmotností vyrobený podle nejmodernějších trendů, který je vylepšenou verzí svého předchůdce Freedom.

Naprosto dokonale sedí v ruce! Prut s úžasnou akcí, schopný bez problémů zdolat slušné kapry a parmy. Při lovu doporučujeme kmenový vlasec o průměru 0,14 až 0,18 mm a návazcový vlas o průměru 0,10 mm a více. Na tento prut byla při testu zdolána parma 75 cm velká a dokonce i metrový sumec.

Prut GLOBETROTTER

Všestranný prut vyrobený z kvalitního uhlíku IM8. Je ideální k lovu na řekách, ale i na stojatých vodách. Jeho předností je velice krátká přepravní délka, ale po rozložení se prut chová jako by měl dílů jen polovinu.

Aby se docílilo tak krátké přepravní délky, chybí na třech dílech u délky 3,60 m a na dvou dílech u délky 3,00 m ručně motaná očka. Spodní část prutu je tužší a proto má semi – parabolickou akci. Špička je s plného grafitu bez posuvného očka. Masivní očka SIC II dlouhý most a rychloupínací sedlo navijáku.

Prut je robustní a spolehlivý, díky vrhací zátěži až 40g umožňuje všestranné chytání se splávky, umělými nástrahami a krmítky do 20 g.

Cena od: 5 152 Kč
Cena od: 5 790 Kč
Cena od: 1 299 Kč
Novinka

Bolognese KASTANE BOLO Prut TAHOE LAKE TROUT Prut PANACEA SPIN UL
Bolognese KASTANE BOLO Prut TAHOE LAKE TROUT Prut PANACEA SPIN UL

Boloňka KASTANE BOLO

Kvalitní uhlíkový prut vyrobený pro všestranný rybolov. Díky velkým očkům, rychlé akci se sním dobře nahazuje a chytá. Možno použít i na mořský rybolov.

Prut TAHOE LAKE TROUT -Novinka 2017

Nová řada telematchek s vysokým modulem uhlíku, které jsou navrženy pro stojaté vody. Nesmírně rychlý citlivý prut, který zvládá prudké výpady ryb. Díky kvalitnímu úzkému blanku zažijete úžasné chytání za neuvěřitelnou cenu. Prut je osazen očky SIC II s kratším mostem.

Prut PANACEA SPIN UL

Nová řada prutů špičkové kvality v úchvatném designu pro velmi náročné rybáře za super cenu.
Cena od: 1 529 Kč
Cena od: 1 299 Kč
Cena od: 2 639 Kč

Prut SRC 005M CASTING 2,10/2,40m Prut FAITH SPIN M Bolognese INDOMITA
Prut SRC 005M CASTING 2,10/2,40m Prut FAITH SPIN M Bolognese INDOMITA

Prut SRC 005M CASTING 2,10/2,40m

Špičkový dvoudílný prut vyroben z japonského vysoce modulového uhlíku. Prut může být prodloužen z 2,10m na 2,40m ,přidáním 30 cm prodloužení s očkem, špičková akce zachována.

Tento prut díky dvou délkám umožňuje chytání v různých podmínkách: hloubce, řeka v proudu, jezero z lodi atd. Esteticky čistý a přesný v každém detailu. Prut je vyroben z vysoce kvalitních komponentů: karbidové, silikonové očka s krátkým mostem, sedlo navijáku s grafitem, neoprenová, protiskluzová, dvojitá rukojeť s korkovým zakončením.

Doporučuje špičkový závodník Marco Altamura.

Prut FAITH SPIN M

Nová řada špičkových prutů postavené z vysoko modulového uhlíku s karbonovým blyštivým vzorem. Prut je speciálně navržen pro středně lehkou přívlač. Prut má dělenou, neoprenovou rukojeť s litým šroubením navijáku, s uhlíkovým vzorem a držákem háčku.

Prut je osazen speciálně vytvarovanými očky SIC II řady K, aby se zlepšila vzdálenost a přesnost náhozů a zvýšila citlivost prutu.

Boloňka INDOMITA

Nová bolognezka v krásném designu vyrobena novou technologií, použitím Carbonu "IM8". Se špičkovými charakteristikami a vysokou odolností. Prut je osazen očky SIC II s vysokým mostem. Ideální pro větší ryby na řekách a stojatých vodách. Spolehlivý proutek za rozumnou cenu.

Cena: 2 699 Kč
ks
Novinka
Cena od: 2 129 Kč
Cena od: 1 699 Kč

Prut FAITH SPIN UL Bolognese TEXAS Prut FAITH SPIN SUL
Prut FAITH SPIN UL Bolognese TEXAS Prut FAITH SPIN SUL

Prut FAITH SPIN UL

Nová řada špičkových prutů postavené z vysoko modulového uhlíku s karbonovým blyštivým vzorem. Prut je speciálně navržen pro středně lehkou přívlač. Prut má dělenou, neoprenovou rukojeť s litým šroubením navijáku, s uhlíkovým vzorem a držákem háčku.

Prut je osazen speciálně vytvarovanými očky SIC II řady K, aby se zlepšila vzdálenost a přesnost náhozů a zvýšila citlivost prutu.

Boloňka TEXAS

Nová bolognese v krásném designu vyrobena novou technologií s oužitím Carbonu "IM8" a s přidáním grafitu na každou vrstvu v celé struktuře. Prut je osazen očky SIC II s vysokým mostem.

Ideální prut pro lov zejména na řekách, ale i na stojatých vodách. Spolehlivý proutek za rozumnou cenu.

Prut FAITH SPIN SUL

Špičkové pruty postavené z vysoko modulového uhlíku s matným povrchem. Prut je speciálně navržen k lovu pstruhů pomocí ultralehkých nástrah (např. Kamagotchi Leaf), za použití pletenky z mikrovláken Iron Trex.

Prut má dělenou, neoprenovou rukojeť s litým šroubením navijáku, s uhlíkovým vzorem a držákem háčku.

Prut je osazen speciálně vytvarovanými očky SIC II, aby se zlepšila vzdálenost a přesnost náhozů a zvýšila citlivost prutu.

Cena od: 1 829 Kč
Cena od: 1 479 Kč
Cena od: 1 699 Kč
Novinka

Prut KREOS FEEDER Prut REFLECTA Prut RENEGADE CARP
Prut KREOS FEEDER Prut REFLECTA Prut RENEGADE CARP

Prut KREOS FEEDER

Kvalitní prut vyrobený z materiálu IM8 high modulus carbon fibres, který je vhodný pro středně těžkou rybařinu převážně na řekách.

Je extrémně citlivý a má semi-parabolickou akci, která snižuje tlak na špičku prutu. Sedlo navijáku je kovové, matice s korkem. Rukojeť kombinace přírodního korku a EVA materiálu. Očka SIC II single leg, která jsou speciálně vytvarovaná ADVANCED SIC. Tři uhlíkové špičky 2oz, 3oz a 4oz.

Vynikající poměr kvality a ceny.

 

Prut REFLECTA - Novinka 2016

Špičkový prut vyrobený z materiálu IM8 high modulus carbon fibres, který určen především pro dvě techniky rybolovu, a to s anglickým splávkem nebo se sbirulínem, plovátkem BUBO v lovu pstruhu na stojatých vodách.

Prut má silnou parabolickou akci, která generuje velkou vrhací sílu při náhozu a perfektní rychlou akci při zdolávání ryby. Ručka je z materiálu TTED, očka střední most BLACK SIC. Design je střízlivý s matným lakem v perleťové barvě.

Prut RENEGADE CARP

Krásná štíhlá 2-dílná kaprová dělička vyrobena z vysoko modulového karbonu. Svými excelentními parametry, rychlou parabolickou akcí, která umožňuje velmi příjemné nahazování a zároveň zdolávání ryb. Ručka s moderním sedlem navijáku. Prut je osazen SIC II očky a díky všem tento vlastnostem předčí většinu dvojnásobně i trojnásobně dražších prutů.K dodání ve třech délkách. Vřele doporučujeme!!!

                                          

Renegade Carp 3,30m          

Renegade Carp 3,60 m        

Renegade Carp 3,90 m                         

 

Cena od: 2 355 Kč
Cena od: 1 999 Kč
Cena od: 1 784 Kč
Akce

Prut TAKAIDA FINESSE Prut TAKAIDA FINESSE UL Prut COSMIC
Prut TAKAIDA FINESSE Prut TAKAIDA FINESSE UL Prut COSMIC

Prut TAKAIDA FINESSE

Špičkové pruty postavené z vysoko modulového uhlíku v krásném designu. Prut je speciálně navržen pro ultralehkou přívlač s malými rotačkami nebo silikonovými nástrahami.

Prut má dělenou, neoprenovou rukojeť s grafitovým šroubením navijáku a držákem háčku. Prut je osazen speciálně vytvarovanými očky SIC II krátký most, aby se zlepšila vzdálenost a přesnost náhozů a zvýšila citlivost prutu.

Parabolická akce je velmi rychlá, progresivní a očka s menšími průměry v zadní části poskytují lepší výkon při vláčení a umožňují plynulou křivku a ohýbání při zdolávání na větších plochách.

Prut TAKAIDA FINESSE UL

Špičkové pruty postavené z vysoko modulového uhlíku s matným povrchem. Prut je speciálně navržen k lovu pstruhů, pstruhovou japonskou metodou (the trout area style) pomocí ultralehkých nástrah (např. Kamagotchi Leaf), za použití pletenky z mikrovláken Iron Trex.

Prut má dělenou, neoprenovou rukojeť s grafitovým šroubením navijáku a držákem háčku. Prut je osazen speciálně vytvarovanými očky SIC II, aby se zlepšila vzdálenost a přesnost náhozů a zvýšila citlivost prutu.

Patří ke stejnému typu prutů jako FAITH SPIN SUL, ale odlišuje se v akci, k největšímu zakřivení dochází u špičky prutu.

Prut COSMIC

Tento skvělý prut je vyroben z vysoko pevnostního uhlíku IM6 a je dodáván ve třech délkách. Je vybaven pokročilou verzí SIC II očky s medium nožkami. Korková rukojeť perfektně vytvarovaná, zakončená neoprenovou zátkou umožňuje velice pohodlný úchop. Kvalitní šroubové sedlo navijáku.

Kvalita za rozumnou cenu.

Cena od: 2 259 Kč
Cena od: 2 099 Kč
Novinka
Cena od: 979 Kč

Prut FORZA 7 Prut RENEGADE TELECARP Bič INDOMITA
Prut FORZA 7 Prut RENEGADE TELECARP Bič INDOMITA

Prut FORZA 7 - Novinka 2016

Kvalitní lehký prut vyrobený z uhlíkových vláken. Díky tomu, že je vyroben pouze ze čtyř dílů má velice rychlou a progresivní akci.

Širší a delší neoprenová rukojeť poskytuje luxusní úchop, snadné a přesné hody. Očka sic II krátký most v černém provedení. Proutek je určen pro všestrannější rybolov.

Jako celek tvoří velice kvalitní prut za super cenu.

Prut RENEGADE TELECARP

Po uvedení na trh dvoudílného prutu RENEGADE CARP, který se stal hitem díky svým parametrům a slušné ceně. Přistoupilo se okamžitě k výrobě teleskopů. Tento prut je vyroben z velice kvalitního a odolného uhlíku. Nabízí nám semi – parabolickou akci, která je velmi rychlá a silná a umožní nám ideální práci při náhozu prutu nebo zdolávání velkých ryb. Precizní ručně vyvázaná očka SIC II z velkým průměrem, protiskluzová rukojeť a velice přijatelná cena.

Bič INDOMITA - Novinka 2016

Kvalitní bič vyroben z materiálu IM8 high modulus carbon. Tento bič je kombinací vysoké pevnosti a odolnosti s progresivní akcí, takže je ideální pro lov bílé i kaprovité ryby.

Cena od: 1 497 Kč
Cena od: 1 399 Kč
Cena od: 1 419 Kč

Prut DELIRIUSURF Prut GERARDIX CARP FEEDER Prut League One Feeder
Prut DELIRIUSURF Prut GERARDIX CARP FEEDER Prut League One Feeder

Prut DELIRIUSURF

Velmi kvalitní surfový prut s velkou vrhací zátěží . Prut ocení nejen vyznavači mořského rybolovu , ale i naši rybáři při lovu s těžkými krmítky. Prut snese téměř vše . Kdo si jej vezme do ruky, tak těžko chápe jeho nízkou cenu. Prut je vhodný nejen pro nenáročného rybáře , ale pro každého kdo loví v těžkých podmínkách.

GERARDIX CARP FEEDER

 

Nový extrémně všestranný model feederového prutu je vyroben z moderního materiálu High Modulus Carbon s celkově atraktivním vzhledem.

Prut League One Feeder

Prut lze zařadit do nejvyšší řady feedrových prutů. Je určen pro velmi citlivý lov jemnými systémy. Úžasná akce prutu při jakékoliv fázi lovu. Prut je vyroben z nejkvalitnějších karbonových vláken a zaručuje dlouhou životnost. 

Cena od: 999 Kč
Cena od: 2 782 Kč
Cena od: 4 437 Kč

Bič TEXAS Prut DELIRIUSURF Prut Perception Feeder
Bič TEXAS Prut DELIRIUSURF Prut Perception Feeder

Bič TEXAS - Novinka 2016

Nový bič v krásném designu vyrobený novou technologií. Použitím Carbonu "IM8" s přidáním grafitu na každou vrstvu v celé struktuře. Ideální pro bílou rybu na řekách, ale i kapříků na stojatých vodách. Spolehlivý bič za rozumnou cenu.

Prut DELIRIUSURF

Velmi kvalitní surfový prut s velkou vrhací zátěží . Prut ocení nejen vyznavači mořského rybolovu , ale i naši rybáři při lovu s těžkými krmítky. Prut snese téměř vše . Kdo si jej vezme do ruky, tak těžko chápe jeho nízkou cenu. Prut je vhodný nejen pro nenáročného rybáře , ale pro každého kdo loví v těžkých podmínkách.

Feeder Perception

Nová řada feeederových prutů s velmi vydařeným designem. Zploštělá korková rukojeť s příjemným držením prutu v ruce upoutá na první pohled. Zpevněná spojka jednotlivých dílů prutu vroubkovým grafitem zaručí nezničitelnou životnost tohoto elementu. Tento široce univerzální prut za příznivou cenu upoutá i náročného vyznavače feederu.

Cena od: 1 219 Kč
Cena od: 1 099 Kč
Cena od: 1 899 Kč

Prut PREMIERSHIP T.C. SPECI Prut Perception Picker Prut PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE
Prut PREMIERSHIP T.C. SPECI Prut Perception Picker Prut PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE

PREMIERSHIP T.C. SPECI

 

Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP SPECI je výhodnou verzí ekonomického kaprového prutu vyrobeného jak jinak než z carbonu, navíc očka travelcarpu jsou opět typu SIC II.

Picker Perception

Nová řada pickerových prutů s nádherným designem. Zploštělá korková ručka s příjemným držením prutu v ruce upoutá na první pohled. Zpevněná spojka dílů vroubkovým grafitem zaručuje nezničitelnou životnost této části prutu. Krásný prut za příznivou cenu uspokojí každého vyznavače pickeru.

PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE

Nejprodávanější velmi vydařený štíhlý model s rychlou akcí pro univerzální použití.

 

Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP PRESTIGE přichází ve třech délkách 3,3 m, 3,6 m a 3,9 m. Je samozřejmě vyroben z carbonu a má šroubovací sedlo navijáku.

Cena od: 1 063 Kč
Cena od: 1 099 Kč
Cena od: 1 360 Kč

Bič KASTANE Prut DEIMOS TELECARP Prut DROID TELESURF
Bič KASTANE Prut DEIMOS TELECARP Prut DROID TELESURF

Bič KASTANE

Kvalitní uhlíkový bič vyrobený pro všestranný rybolov. Díky rychlé akci se sním dobře nahazuje a chytá. Určený k lovu bílé ryby.

DEIMOS TELECARP

Karbonový teleskopický kaprový prut DEIMOS TELE CARP je vybaven očky SIC II, šroubovým držákem navijáku a neoprenovou rukojetí.

 

DROID TELESURF

Nejprodávanější teleskopický surfák z dobrého, odolného uhlíkového materiálu. Výborná cena.

Cena od: 949 Kč
Cena od: 1 965 Kč
Cena: 1 300 Kč
ks

Prut HYPNOS POWER 1 40-60g Prut HYPNOS POWER 2 60-100g Prut HYPNOS POWER 3 80-120g
Prut HYPNOS POWER 1 40-60g Prut HYPNOS POWER 2 60-100g Prut HYPNOS POWER 3 80-120g
Prut HYPNOS POWER 1 40-60g

Extrémně silný prut, nabízející rybáři obrovskou oporu v jakákoliv situaci. Uhlíkový blank se spirálou X-Winding utlumí jakýkoli výpad při maximální citlivosti.

Prut HYPNOS POWER 2 60-100g 

 Extrémně silný prut. Uhlíkový blank se spirálou X-Winding utlumí jakýkoli výpad s maximální citlivosti.

Prut HYPNOS POWER 3 80-120g

Extrémně silný prut, nabízející rybáři obrovskou oporu v jakákoliv situaci. Uhlíkový blank se spirálou X-Winding utlumí jakýkoli výpad při maximální citlivosti.

Cena od: 2 979 Kč
Cena od: 2 305 Kč
Cena od: 2 400 Kč

Prut HYPNOS POWER 4 100-150g Tubus na feedrové špičky Prut FORZA 4 MORMORA
Prut HYPNOS POWER 4 100-150g Tubus na feedrové špičky Prut FORZA 4 MORMORA
Prut HYPNOS POWER 4 100-150g

Extrémně silný prut, nabízející rybáři obrovskou oporu v jakákoliv situaci. Uhlíkový blank se spirálou X-Winding utlumí jakýkoli výpad při maximální citlivosti.

TUBUS

Velmi praktický tubus na feedrové špičky atd. Ve třech velikostech.

Délka:110 cm/ 75 cm / 55 cm
Průměr: 6 cm

FORZA 4 MORMORA

Prut za super cenu, solidní, trvanlivý uhlík. Splňuje požadavky jemnějšího rybolovu.

Cena od: 2 600 Kč
Cena od: 90 Kč
Cena: 1 399 Kč
ks

Prut Alyssia Telematch Prut CONCEPT SPINNING LURES Prut FORZA 5 SURFCASTING
Prut Alyssia Telematch Prut CONCEPT SPINNING LURES Prut FORZA 5 SURFCASTING

Prut Alyssia Telematch

Nová lehoučká telemačka s pěkným designem a hlavně vynikající akcí pro rychlý lov jak s angličákem, tak s klasickým splávkem. Kdo si ji vezme do ruky tak okamžitě pozná kvalitu tohoto prutu přitom za velmi příjemnou cenu.

Prut CONCEPT SPINNING LURES

Luxusní přívlačová řada prutů s korkovou rukojetí s akcí " heavy ". Kvalitní očka SIC II. Vhodný prut pro lov ve sladkých i mořských vodách.


 

FORZA 5 SURFCASTING

Velmi univerzální karbonový teleskop vhodný nejen k mořskému rybolovu.

Cena od: 1 749 Kč
Cena od: 1 432 Kč
Cena od: 1 602 Kč

Prut PREMIERSHIP DREAMER CARP Prut SATANIKA BOLENTINO Bolognese RAPSODIA ST
Prut PREMIERSHIP DREAMER CARP Prut SATANIKA BOLENTINO Bolognese RAPSODIA ST

PREMIERSHIP DREAMER CARP

Teleskopický prut PREMIERSHIP DREAMER CARP s výbornou parabolickou akcí, je samozřejmě vyroben z vysokomodulových carbonových vláken, dále má šroubovací sedlo navijáku a dělenou rukojeť.

 

 

Prut SATANIKA BOLENTINO

Skvělý dvoudílný přívlačový prut za dobrou cenu . Vyroben z ultra silného uhlíku . Vhodný pro těžkou přívlač a pro lov z lodi . Prut je osázen dvounožkovými vázacími očky s krátkým mostem potažené vrstvou proti oděru . Konec špičky je potažen fluorescenční vrstvou v oranžové barvě - super viditelnost. Šroubovací sedlo navijáku , neoprenová ručka .

 

Bolognese RAPSODIA ST

Bolognezka špičkových parametrů vyrobená japonskou technologií z High modulu uhlíku.

Prut je proto velmi lehký, tuhý a rychlý. Určený  pro špičkový závodní rybolov, umožní i lov větších ryb .

Díky těmto vlastnostem ho řadíme k nejvyšší špičce v naši nabídce bolognesek.

Dodáváme v délkách 6 m , 7 m a  8 m . Vrhací zátěž 8g - 40g.

  

Cena od: 2 722 Kč
Cena od: 1 299 Kč
Cena od: 7 199 Kč

Prut IMPULSDROID Prut RAPSODIA CLASSIC POWER FEEDER
Prut IMPULSDROID Prut RAPSODIA CLASSIC POWER FEEDER

IMPULSDROID

Velmi kvalitní, profi prut ze super karbonu. Snese neuvěřitelné zatížení. Má ideální parametry a předpoklad dlouhé životnosti.

CLASSIC POWER FEEDER

Tento třídílný feederový prut je vyroben z vysokomodulových uhlíkových vláken (High Modulus Carbon), má matný povrch, je vybaven dělenou neoprenovo-korkovou rukojetí a má grafitové šroubení sedla navijáku. Prut je osazen krátkonohými očky SIC II. Prut  je dodáván se třemi špičkami - dvě jsou laminátové (1 a 1,5 oz ) a jedna je z uhlíku (2 oz) . Prut se dodává ve třech délkách 3,30 m , 3,60 m a 3,90 - 4,20 m .


 

Cena: 4 526 Kč
ks
Cena od: 1 820 Kč


  Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >>Zajímavé články

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

| © 2017 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena | Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9 | © IT STUDIO s.r.o. |