V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 583 445 288 , 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz

Internetový katalog obchodů a webových stránek - Bezva Portál

Seznamek


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Tripody, Rodpody a Hrazdy

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Tripody, Rodpody a Hrazdy:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Hrazda ALUMINIUM 5000 Hrazda AV374 Hrazda CAMOU
Hrazda ALUMINIUM 5000 Hrazda AV374 Hrazda CAMOU
ALUMINIUM 5000

Hliníková hrazda na 3 pruty nejvyšší kategorie. Šířka 35 - 50 cm, vzdálenost mezi pruty 21 cm. Lehké provedení s kontramatkou u každého závitu.

AV374

Nerezová hrazda na 4 pruty nejvyšší kategorie. Šířka 47 - 63 cm vzdálenost mezi pruty 21 cm. Lehké provedení s nerezovou kontramatkou u každého závitu.

CAMOU

Hliníková hrazda s kamuflážovým dokončením. Ve třech velikostech každá na jiný počet prutů.

Cena: 690 Kč
ks
Cena: 690 Kč
ks
Cena od: 353 Kč

Hrazda INOX 1000 Hrazda INOX 2000 Hrazda INOX 3000
Hrazda INOX 1000 Hrazda INOX 2000 Hrazda INOX 3000
INOX 1000

Nerezová hrazda nejvyšší kategorie. Šířka 35 - 50 cm. Provedení na tři pruty.

INOX 2000

Nerezová hrazda na 3 pruty nejvyšší kategorie. Šířka 35 - 50 cm. Vzdálenost mezi pruty 24 cm.

INOX 3000

Nerezová hrazda na 3 pruty nejvyšší kategorie. Šířka 35 - 50 cm. Vzdálenost mezi pruty 24 cm. Vyjímatelné členy pro jednoduchou montáž bez neustálého šroubování hlásičů. Masivní provedení včetně kontramatek z nerezi.

Cena: 412 Kč
ks
Cena: 594 Kč
ks
Cena: 659 Kč
ks

Rod pod ARMOR RP142 Rod pod FELIX Rod pod FORUM
Rod pod ARMOR RP142 Rod pod FELIX Rod pod FORUM

Rod pod ARMOR RP142

Tento ultra lehký rodpod má základnu z komolého jehlanu zaručující stabilitu. Základna má čtyři teleskopické nohy, které lze prodloužit až na 80 cm. Tělo rodpodu je tvořeno teleskopickou tyčí ukotvenou na kloubu umožňujícím rotaci kolem osy a náklon do strany. Tělo lze prodloužit od 71 cm až na 122 cm. Hrazda má délku 60,5 cm. Je vyroben z hliníkových tyčí. Použití na čtyři pruty. Největší výhodou ARMORU je že se dá úplně složit do polstrované brašny vybavené úchytkami na suchý zip, která je součástí rodpodu. Celková hmotnost je 3,2 kg. Barva zelená.

Rodpod FELIX

Rodpod, který vás nezklame díky svému všestrannému využití. Je vyroben z kvalitních materiálů (Aluminium a kompozit). Má povrchovou úpravu proti poškrábání. Masivní závitové spoje z mosazi. Velice jednoduché a rychlé použití. Šest teleskopických noh pro různé situace. Kratší a delší hrazdu na tři pruty. Nastavení sklonu nohou se provádí povolení nohy a sklopením do pěti poloh. Při složení se sklopí nohy k tělu rodpodu a vytáhnou se hrazdy a je sbaleno. Rodpod má prostorný polstrovaný obal.

Rodpod FORUM

Aluminiový rodpod v černé barvě odolné proti oděru. Je velice lehký a zaručuje výbornou stabilitu. Nastavitelný sklon a rotace 360 ° díky pákovému systému. Tělo se dá roztáhnout od 81 cm až na 130 cm. Pevné teleskopické nohy se dají prodloužit až na délku 93 cm. Rodpod vážící 3,5 kg a pojme čtyři pruty. Rodpod má polstrovanou brašnu.

Cena: 2 293 Kč
ks
Cena: 2 650 Kč
ks
Cena: 2 670 Kč
ks

Rod pod INOX Rod pod KERION Rod pod KEVIN
Rod pod INOX Rod pod KERION Rod pod KEVIN

Rodpod INOX

Tento rod pod je celý vyroben z nerezové oceli. Je malý, ale i přesto stabilní a je jednoduše složitelný. Přeprava pohodlná ve vlastní přepravní tašce. Všechny odnímatelné části jsou jištěny dvěma šrouby. Rodpod se složí velice rychle pomocí dvou masivních šroubů na obou dvou koncích povolením a sklopením držáků hrazd i noh dovnitř až k tělu rodpodu. Celková váha je 3,5 kg.

Rodpod KERION

Celokovový rodpod vyrobený z hliníkové slitiny, který je velice lehký a má vynikající stabilitu. Rodpod je určen pro tři pruty. Velice rychlá montáž, sklopením noh k tělu rodpodu a vytažením hrazd máme sbaleno. Čtyři teleskopické nohy s nastavitelnou délkou od 45cm až do 75cm. U těla rodpodu můžeme nastavit délku od 61cm do 110cm. Nohy se dají fixovat pod různým úhlem. Má polstrovanou brašnu s úchyty.

Rodpod KEVIN

Hliníkový rodpod má čtyři teleskopické nohy a je určen na čtyři pruty. Dvě nohy jsou s nastavitelnou délkou od 33 do 52 cm a dvě nohy od 68 cm do 115 cm. Tělo může být nastaveno na délku od 80 cm do 145 cm. Rodpod je velice lehký váži pouhých 2,5 kg. Velkou výhodou je rychlá a jednoduchá montáž rodpodu. Povolením nohou, sklopením k tělu rodpodu a vytažením hrazd máme sbaleno. Rodpod má polstrovanou přepravní taškou.

Cena od: 3 721 Kč
Cena: 1 660 Kč
ks
Cena: 2 197 Kč
ks

Rod pod NERO RODPOD 4 SEASONS Rodpod GLOBE
Rod pod NERO RODPOD 4 SEASONS Rodpod GLOBE

ROD POD NERO

Tento ultra lehký rodpod má základnu z komolého jehlanu zaručující stabilitu. Základna má čtyři teleskopické nohy, které lze prodloužit až na 80 cm. Tělo rodpodu je tvořeno teleskopickou tyčí ukotvenou na kloubu umožňujícím rotaci kolem osy a náklon do strany. Tělo lze prodloužit od 71 cm až na 122 cm. Hrazda má délku 60,5 cm. Je vyroben z hliníkových tyčí. Použití na čtyři pruty. Největší výhodou NERA je že se dá úplně složit do polstrované brašny vybavené úchytkami na suchý zip, která je součástí rodpodu. Celková hmotnost je 3,2 kg. Barva černá.

RODPOD 4 SEASONS

Luxusní velký hliníkový tripod stojan s optimální stabilitou a znamenitou pevností na čtyřech nohách pro čtyři pruty. Stojan je plně otočný v celém rozsahu 360stupňů, nohy jsou stavitelné v rozmezí 50-100cm, délka stojanu v rozpětí 80 - 140cm. Díky celohliníkovému provedení je váha pouhých 3,9 kg. krádný design v designu camou. Baleno v praktické polstrované transportním tašce.

Rodpod GLOBE

Rodpod s jednoduchými sklapovacími nožkami na tři pruty.Vyroben z hlíníku, velmi lehký , jednoduchá a rychlá stavitelnost. Dodáváme s přepravním obalem.

Délka těla 88 cm.

Délka předních sklapovacích noch 38 cm.

Délka zadních sklapovacích noch 28 cm.

Délka hrazdy 53 cm.

Stavitelná výška hrazdy,přední  od 48 cm do 60 cm, zadní  od 41cm do 54 cm.

 

 

Cena od: 2 269 Kč
Cena: 5 310 Kč
ks
Cena: 1 250 Kč
ks

Rodpod PRESTIGE Rodpod SAFARI RP 142-2 Rodpod-tripod ENVY
Rodpod PRESTIGE Rodpod SAFARI RP 142-2 Rodpod-tripod ENVY

Rodpod PRESTIGE

Tripod na čtyři pruty je vyroben z kvalitního aluminia plus teleskopické nohy mají celou spodní část v délce 30 cm vyrobenou z nerezové oceli. Celá konstrukce je malá, lehká a velice jednoduchá pro nastavení výšky a náklonu.

Zaručuje maximální stabilitu plus středový hák pro zavěšení závaží. Výhodou tripodu je velice rychlá manipulace díky sklopným nohám, které se sklopí k tělu tripodu, a po vytažený hrazd je sbaleno. Tělo tripodu je složeno ze dvou tyčí, které se dají prodloužit až na délku 110 cm povolením dvou masivních matic. Náklon provádíme pomocí pákového systému. Váha pouhých 3,2 Kg. Tripod má prostornou, polstrovanou brašnu v CAMOUFLAGE.

Rodpod SAFARI RP 142-2

Rodpod z kvalitní lehké hliníkové slitiny s povrchovou úpravou v černé barvě. Teleskopické nohy mají jednoduchou aretaci pootočením. Středový systém umožňuje jednoduché nastavení požadovaného sklonu stojanu a zajištění nastavené polohy. Stojan je určen až na 4 pruty. Ke stojanu patří kvalitní polstrovaná taška v ceně!
 

Rodpod-tripod ENVY

Lehký a stabilní aluminiový rodpod a tripod v jednom s dvojitým rámem. Velice stabilní za každých podmínek. Rychlá instalace, nastavení výšky náklonu a úhel rotace.

Tripod má tři teleskopické nohy s nastavitelnou délkou od 60cm do 100cm. Každá noha jde postavit pod jiným úhlem. Nastavení vodorovné rotace o 360° se provádí pákou a jejím úplným povolením vysuneme rodpod z trojnožky. Nastavení svislého náklonu provádíme povolením masivního šroubu, který se nachází vně těla rodpodu a je s vodováhou. Použití rodpodu je možné v méně náročném terénu. Tripod díky svému libovolnému nastavení noh, nezná překážku. Celková váha  tripodu a rodpodu dohromady je pouhých 4,3 kg. Součástí hrazd je šest rohatinek.

Cena od: 4 660 Kč
Cena: 2 190 Kč
ks
Cena: 5 280 Kč
ks

Tripod BARBERIS Tripod Mare Wave
Tripod BARBERIS Tripod Mare Wave

Tripod BARBERIS

Tripod na čtyři pruty je vyroben z kvalitního aluminia. Konstrukce tripodu je zesílena (svařované spoje), opatřena práškovým nástřikem v tmavozelené barvě. Zaručuje maximální stabilitu a pevnost v jakémkoliv terénu.

Tři teleskopické nohy mohou být prodlouženy až do délky 100 cm a jsou vybaveny čtyřmi možnostmi náklonu. Otočné dvojité tělo může být prodlouženo až na délku 145 cm. Tělo je spojeno se stojanem kulovým čepem. Fixuje se pomocí dvou šroubů, možnost otáčet svisle a kolem dokola o 360°. Rychlá montáž a sbalení tripodu povolením šroubů kulového čepu se natočí tělo do výřezu v sedle čepu a sklopí k nohám a potom se vytáhnou už jenom hrazdy. Součástí příslušenství je polstrovaná brašna. Celková váha 4,5 kg.

Tripod Mare Wave

Tripod určený pro lov ryb ze břehu u moře, ale je výborný i na naších jezerech a přehradách. Celý je vyroben z hliníku je velice lehký, ale i pevný. Díky třem teleskopickým nohám z délkou od 95cm do 175cm je možná instalace prakticky všude.

Cena: 4 990 Kč
ks
Cena: 1 299 Kč
ks
Zajímavé články

Cenová bomba

| © 2017 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena | Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9 | © IT STUDIO s.r.o. |