Boilies Feedz Hemp 4Kg

Kód: 45716
Výprodej
Značka: STARBAITS
799 Kč –44 %
Boilies Feedz Hemp 4Kg
799 Kč –44 % 449 Kč

Zvolte variantu

Boilies FEEDZ HEMP 4kg

Čistě přírodní boilies postavené na bázi ořechů, směsi semen a rybích mouček, bez použití chemických aromat, umělých barviv a ingrediencí. Struktura a rozpustnost boilies je stejná jako u řady Concept s velmi rychlým efektem uvolňování atrakčních látek a olejů. Senzační nástraha na vody, kde je zapotřebí používat větší množství partiklu a zároveň omezit bílou rybu nebo malé kapry. Unikátní volba na masivní vnadění i na háček. Při vnadění možno kombinovat s jakoukoli příchutí boilies včetně dipů a zálivek.

Detailní informace

Boilies FEEDZ: průměr 14 mm - 4 kg
Na dotaz | 45716
799 Kč
449 Kč
Boilies FEEDZ: průměr 20 mm - 4 kg
Na dotaz | 45717
799 Kč
449 Kč

Detailní popis produktu

Boilies FEEDZ HEMP 4kg

Čistě přírodní boilies postavené na bázi ořechů, směsi semen a rybích mouček, bez použití chemických aromat, umělých barviv a ingrediencí. Struktura a rozpustnost boilies je stejná jako u řady Concept s velmi rychlým efektem uvolňování atrakčních látek a olejů. Senzační nástraha na vody, kde je zapotřebí používat větší množství partiklu a zároveň omezit bílou rybu nebo malé kapry.

Unikátní volba na masivní vnadění i na háček. Při vnadění možno kombinovat s jakoukoli příchutí boilies včetně dipů a zálivek.

Baleno v kbelíku.

Průměr boilies 14mm nebo 20 mm.

Množství 4 kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: