Carp Expert Refill Pva Punčocha Ø 25Mm - Rychle Rozpustná

Kód: 30141225
219 Kč

Zvolte variantu

CARP EXPERT REFILL PVA punčocha Ø 25mm - rychle rozpustná

PVA produkty se těší velké oblibě v kruzích kaprařů. Pomocí nich dokážeme lehce aplikovat i minimální množství vábivého materiálu bezprostředně vedle našeho háčku. To nám jednak pomůže při lovu ryb, ať je řeč o lovu vyvážením, nebo při nahazování.

Detailní informace

CARP EXPERT REFILL PVA punčocha: Ø 25mm - 7m
Skladem (8 ks) | 30141225
219 Kč

Detailní popis produktu

CARP EXPERT REFILL PVA punčocha Ø 25mm - rychle rozpustná

PVA produkty se těší velké oblibě v kruzích kaprařů. Pomocí nich dokážeme lehce aplikovat i minimální množství vábivého materiálu bezprostředně vedle našeho háčku. To nám jednak pomůže při lovu ryb, ať je řeč o lovu vyvážením, nebo při nahazování. Podstatou metody je, že do PVA síťky umístíme boilies, pelety, nebo jiných zrnitý krmný materiál, nebo krmnou směs, potom jí připevníme k háčku či olova a nahodíme. Během vlhčení nástrah dávejme pozor na vodu! Protože voda rozpustí PVA.

Nejlepším výběrem k nim jsou CSL aromata, nebo jiné liquidy na bázi alkoholu. Po nahození a dosáhnutí dna se PVA síťka začne rozpouštět, následně se dráždivý materiál rozšíří do bezprostředního okolí háčku. Jsou k dispozici taky náhradní síťky, které slouží na doplnění síťky na tubu. Dostupné ve vícero rozměrech, tak si dokážeme vybrat tu správnou v závislosti od metody a aktuální chuti ryb. Tenké jsou vhodnější k náhozu, nakolik nezadrží tolik vzduchu a nesníží drasticky vzdálenost náhozu. Větší průměr je ideální při vyvážení.

Délka 7 metrů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: