V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Feeder Team MILO

Pod značkou MILO soutěží ve feedrové lize družstvo Jihoseveráci- Milo. Dosahují výborných výsledků. Umísťují se na medailových pozicích nejen v ligových závodech, ale i v pohárových soutěžích. Petr Chadraba je vedoucí feedrového týmu Milo. Je autorem těchto komentářů, které jsou staženy z jejich facebookových stránek Milo Feeder Team Jihoseveráci ČR. Družsto najdete na jejich facebookových stránkách zde .

 

V roce 2016 mistři feeder ligy.

V roce 2017 vícemistři feeder ligy !


Petr Chadraba.

V sobotu 2.9.2017 proběhlo poslední kolo ligy v Pasohlávkách. Před posledním kolem jsme ztráceli pouhé 3body na loňskou obhajobu titulu. V posledním kole za nás chytal místo Jakuba Hradila mladý Erik Novotný, který si se zkušenějšími soupeři poradil skvěle, děkujeme! Závod se nám celkem vydařil a ve třetím kole jsme skončili se stejným počtem bodů jako vedoucí tým tabulky, tak v konečném součtu a v celkovém pořadí se nic na prvních dvou příčkách nezměnilo. Kluci Peřina, Hanousek a Janiš získali titul mistři ligy 2017 a pro náš tým jsme získali titul vícemistři ligy 2017, čímž jsme dokázali, že náš loňský titul mistři ligy 2016 nebyla náhoda. Chytali se hlavně velcí cejni, občas menší kapřík nebo plotice.

V sobotu 27.5.2017 se uskutečnilo další kolo feederové ligy v Uherském Hradišti na Moravě. Jednalo se asi o nejlepší závod, který jsem zažil. Chytaly se nádherné parmy 55-75cm v obrovském množství, dále hromady cejnů velkých (pár ks jich bylo i přes 60cm), velké plotice lehce pod 40cm délky, podoustve, cejnci a minimum malých sumečků plus min . ouklejí. Ryba se chytala na hod a žádný ze závodníků se nezastavil po celou dobu závodu. Jednalo se o velice náročný závod v parném počasí. Náš tým skončil na pěkném 2.místě. Celkově jsme v průběžném pořadí opustili vedoucí pozici a spadli jsme na 2.místo s min. ztrátou 3 bodů na 1.místo. Poslední závěrečné kolo se uskuteční v létě na nádrži v Pasohlávkách.

 

V sobotu 6.5.2017 nám začalo 1.kolo feederové ligy na novém revíru v Kameničkách u Pardubic. Žádný člen našeho týmu zde před závody netrénoval, tak jsme museli vsadit na intuici. V úlovcích převažovali cejnci kolem 10-30dkg. V úlovcích se dále objevovali menší kapři kolem 0,5kg, plotičky,perlíni, líni a dokonce i pár menších úhořů. V jednotlivcích vyhrál náš Tom Ohera se součtem 1+2 a v týmech se nám povedlo nádherné 1. místo. Do letošní ročníku jsme vstoupili suprově a navázali tak na loňský MISTROVSKÝ TITUL, který budeme chtít letos obhájit. Další kolo ligy jedeme do Uherského Hradiště.

 

V sobotu 26.8.2017 proběhlo v Pasohlávkách 2.kolo AWA-SHIMA CUPU. Chytali se hlavně cejni, cejnci a plotice(i kolem 1 kg). Občas se v úlovcích objevil i kapr. Petr Chadraba zabodoval.

 

 

 

2.kolo Awa-Shima cupu 6.6.2015 Markovka - 2.místo družstva, Kuba 3.místo v jednotlivcích a navíc se každému členovi z týmu podařilo vyhrát sektor

 

 Na hodinku a půl jsem si odskočil k oblíbenému rybníku.

 

Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.