V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Mistrovství světa veteránů 2017. Srbsko, Kanjiža.

Úspěchy z  Mistrovství světa v LRU – plavaná 2017 v kategorii veteráni.  Srbsko,  Kanjiža

 

        Mistrovství světa v kategorii veteránů patří bezesporu k těm nejprestižnějším kategoriím v závodním rybolovu LRU-plavaná, které organizace FIPS pořádá. Utkávají se zde všichni Ti, co už  ve svém sportu mnoho dokázali. Jeden vedle druhého jsou to muži, kteří se stali sportovními  legendami. Probojovali se zarputile až k těmto metám a s láskou k rybářskému sportu mu obětovali většinu svého času. Někteří z nich začali kvůli své vášni v rybařině podnikat a prezentují tak nejen úspěchy své vlasti, ale i své značky.  Mnozí tito pánové přivedli  a vychovali mladé závodníky, kteří jim teď šlapou na paty nebo se stali jejich výbornými týmovými hráči nebo břehaři. Mnozí z nich se stali trenéry, umí spřádat taktiky a intuice, která se u nich vyvinula je obdivuhodná. Aby tito zralí muži zvládli fyzický i psychický nápor týdenního tréninku a pak vrcholné dva dny mistrovství světa, musí se po celý rok udržovat v kondici. Stále aktivně závodí a utkávají se s těmi nejlepšími závodníky v kategoriii mužů. Honza Heidenreich se s takovými spoluhráči na nejrůznějších mistrovstvích světa potkává bezmála třicet let. Je to velmi krásné, dívat se, jak se tito borci přátelsky zdraví, jak se vzájemně ctí, jak se plácají po zádech a máte při tom pocit jako by se znali odmalička. Mám je totiž všechny za těch bezmála třicet let odpozorované.

         Asi není mnoho sportovních disciplín, kde spolu soupeří veteráni na úrovni Mistrovství světa, kdy se spolu utká sedmdesát až sto závodníků najednou. Sportovní plavaná je však královská, nadčasová disciplína a právě takové mistrovství světa to dokazuje. S obdivem pohlížím na tyto zralé muže a jsem zvědavá, kdo ze současné mladé elity závodníků dokáže stejně zarputile, s řeholí, s láskou a odvahou dojít tak daleko.

                                                                                                 Tamara Heidenreichová

Jakých úspěchů naši veráni na Mistrovství světa dosáhli ?

Začnu od konce, rychlou zprávou, kterou jsme poslali na facebook : „Tak letos nám to vyšlo na bramborovou medaili. 3. místo nám bohužel uteklo o 2 body. 
Honza Heidenreich byl v jednotlivcích celkově 5.“

Odpověď : Je to sice nepopulární brambora, ale výsledek je to skvělý. Určitě si všichni zaslouží gratulaci. A i individuální výsledky jsou výborné. Scházela troška toho štěstí, bez kterého to prostě nejde. Jan Heidenreich pátý na světě ve veteránech - velká gratulace !  

 

 

Mistrovství světa veteránů 2017 se konalo na mírně tekoucím kanále v Kanjiži. Jako převážná většina závodů mistrovství světa byl i tady nejúčinnějším způsobem lovem dělička. Celý trénikový týden bylo úmorné vedro, ale trénovat bylo nezbytné. Lov s děličkou měl svoje specifika. Nebylo je to jen rolování na vodu a čekání na místě.  Lov vyžadoval velmi jemné a specifické vedení.Ryba se musela přesvědčovat a hledat. Převážnou většinu trybí obsádky tvořil sumeček americký.

Závodní trať - trénink.

Zároveň s Mistrovstvím světa veteránů se pořádá i Mistrovství světa handicapovaných rybářů. Na slavnostním zahájení jsme se s našimi potkali.

Družstvo veteránů reprezentující českou republiky se svými břehaři : zleva : Pavel Prášek, Honza Heidenreich,Vojta Maštera, Mirek Melcher, Radek Chromý, Jiří Volák, Tamara Heidenreichová

Honza Heidenreich, první mistrovský závod : během závodu, při vážení a po závodě. Vybojoval 2.místo v sektoru. 

 

 

 

 Výsledkové listiny - družstva a jednotlivci. Celkem se mistrovství světa veteránů zůčastnilo 16 států. V jednotlivcích se tak utkalo 73 závodníků.

 

 

 

 

 

 

 

Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.