V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Hlíny, barviva do hlíny

Hlína je úžasný materiál, který se v rybařině používá stále více. Je mnoho druhu hlín, které se při vnadění používají samostatně, jako příměs do krmiva nebo jako nosič pro živé návnady - červy, kukly, patentky, hnojáky. Velmi záleží na tom jak je hlína těžká, jak je barevná, jakou má konzistenci. V základu rozlišujeme hlíny těžké, lehké, černé, světlé. Těžká hlína se používána do tažné vody, má perfektní lepivou konzistenci a dlouho vydrží v lovném místě. Jemné lehké hlíny se používají na stojaté a mírně tekoucí vody. Rychle se rozpustí a vytváří velmi jemný kal. Hlíny se různě přibarvují a zpravidla se tak snažíme dosáhnout stejné barevnosti jako je dno v lovném místě. K tomuto barvení se používají speciální barviva do hlíny, které vytvářejí ve vodě barevný mrak. Umět dobře pracovat s hlínou je podobné jako umět dobře namazat běžky. Těžko se vysvětluje jak má být hlína navlhčená nebo kolik jí přidat do krmení nebo jakou barvu a konzistenci právě použít. Na různé vody existují rozmanité recepty a je pak uměním zvolit v daný okamžik ten správný. Zkrátka práce s hlínou je věda a kdo jí umí správně používat, zachytá si. Můžete se podivit a říct, že ryba hlínu nežere, ale zajisté ji bude provokovat kal, který hlína ve vodě vytváří.

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Barvivo TRACIKS 100 g Hlína bełchatowska 1,5kg Hlína belchatowská Černé zlato
Barvivo TRACIKS  100 g Hlína bełchatowska 1,5kg Hlína belchatowská Černé zlato

Barva do vnadících směsí a hlín

Barvivo v podobě jemného prášku se přidává do vnadících směsí nebo hlíny v závislosti na barvě dna. Používá se také pro dosažení jemného barevného kalu, který se daleko odplavuje. Např. pro lov ouklejí se osvědčilo vytvořit bílý mrak, který ryby láká z velké dálky.

Přidává se v poměru 10 g na 1kg. Barvy bílá, žlutá, červená, hnědá, černá.

Hlína bełchatowska 1,5kg

Velmi lehká hlína určená jako nosič živých návnad zejména patentky, kukly, červy a žížaly do mělkých stojatých vod. Dodává se před vlhčeném stavu je měkká a živou návnadu i při stlačení do koulí nepoškodí.

Balení - 1,5 kg

Hlína belchatowská ČERNÉ ZLATO

Velmi lehká hlína, která právem nese název Černé zlato

Je přirozeně vlhká, měkká a živou návnadu i při stlačení do koulí nepoškodí. Je určená především jako nosič živých návnad zejména patentky, kukly, červy a žížaly do mělkých stojatých vod. Stále více roste obliba používat hlínu místo krmení a vnadit přímo hlínou. Zejména tam, kde je čistá stojatá nebo nírně tekoucí voda je tato hlína nejlepším lákadlem.

Balení: sáček, objem 3 litry

Cena od: 69 Kč
Cena: 59 Kč
ks
Cena: 69 Kč
ks

Hlína jemná černá patentková 1,5 kg Hlína KOLER extra těžká lepivá 1 kg Hlína na patentku extra suchá 1 kg
Hlína jemná černá patentková 1,5 kg Hlína KOLER extra těžká lepivá 1 kg Hlína na patentku extra suchá 1 kg

Vlhká černá jemná hlína 

Specielní vlhká černá hlína známá také pod názvem černá somka (čená Terre de Somme ). Jedná se o velmi jemnou vlhkou hlínu černé barvy s velmi malou soudržností, která se používá zejména při vnadění s patentkou na místech, kde je černé dno.Je nezbytným komponentem do vnadících směsí na stojatých a mírně tekoucích vodách. Vytváří tmavou kalovou stopu. Používá se také na rozdělání patentky.

Balení - 1,5 Kg

Minerální LEPIDLO

Minerální lepidlo do krmiva nebo do jiných hlín, které se používá jako vynikající pojivo, které je zároveň i velmi těžké, takže je použitelné do proudných a silně prodných vod nebo do hlubokých vod.

Návod: Lepidlo přidávejte do navlhčené směsi a před použitím důkladně překátrujte. Používá se na proudících a hlubokých vodách, kde je potřeba dostat vnadící kuličku směsi až na dno. Máte jistotu, že se nerozpadne už ve sloupci a pomalu se rozplavuje až na dně.

Nepostradatelná sloška používaná při závodní plavané.Neváhejte nás kontovat o radu !

Balení - 1 Kg

HLÍNA

Velmi jemná, suchá hlína. Určená k rozdělání patentky. Takto rozmělněná patentka se dobře přidává do vnadících směsí.

Balení - 1 Kg

Cena: 59 Kč
ks
Cena: 59 Kč
ks
Cena: 59 Kč
ks

Hlína rozprašajacasa světlá patentková 2 kg Hlína vázací černá 1,5 kg Hlína vázací říční 2 kg
Hlína rozprašajacasa světlá patentková 2 kg Hlína vázací černá 1,5 kg Hlína vázací říční 2 kg

Vlhká hlína na patentku

Speciální hlína na patentku známá také pod názvem Terre de Somme. Velmi jemná světlá vlhká hlína, která se používá zejména jako nosič malé patentky nebo jako příměs do vnadící směsi. Hlína ve směsi pak vytváří jemný kal, který udržuje rybu v lovném místě. Používá se na vody stojaté a mírně tekoucí. Larva patentky rozdělaná v této hlíně vydrží dlouho živá ve vynikající kondici i čtrnáct dní.

Balení - 2 Kg

HLÍNA

Vázací těžká je nezbytným komponentem do vnadící směsi, je určená pro lov v hlubokých vodách. Plní funkci soudržnosti vnadící směsi a zároveň ji zatěžkává, aby se směs neodplavovala z vnadícího místa. Vytváří tak účinnou kalovou stopu.

Balení - 1,5 Kg

HLÍNA

Světlá vázací hlína, ideální na hluboké řeky s velkým průtokem vody. Skvěle drží v místě, kde zakrmujete.

Balení - 2 Kg

Cena: 59 Kč
ks
Cena: 59 Kč
ks
Cena: 59 Kč
ks

Hlína vázací světlá 2 kg
Hlína vázací světlá 2 kg
HLÍNA

Vázací těžká je nezbytným komponentem do vnadící směsi, je určená pro lov v hlubokých vodách. Plní funkci soudržnosti vnadící směsi a zároveň ji zatěžkává, aby se směs neodplavovala z vnadícího místa. Vytváří tak účinnou kalovou stopu.

Balení - 2 Kg

Cena: 59 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.