V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Muškařské

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Naviják FLY FOREL Naviják FLY GRAYLING Naviják FLY LEADER
Naviják FLY FOREL Naviják FLY GRAYLING Naviják FLY LEADER

Naviják FLY FOREL

Muškařský naviják vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven rychlo-sponou pro rychlou výměnu cívky a přesnou brzdou. Určeno pro suché a mokré mušky a nymfy. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 5/6.

 

Naviják FLY GRAYLING

Muškařský naviják vyrobený výhradně z hliníku. Malý průměr kotouče a velmi lehký design umožňuje pohodlný rybolov suché mušky a nymfy. Extrémně přesná brzda dává možnost práci s nejmenšími muškami a s nejtenčími šňůrkami. Určeno pro rybaření lipanů a pstruhů. Vysoce kvalitní, odlehčený a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 4/5 .

Naviják FLY LEADER

Vysoce kvalitní a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 5/6, která vám umožní práci v největších proudech s nejbojovnějšími rybami a hloubení s jemnými průměry. Použití všech základních technik od suché mušky, nymfy po malé streamery.

Navíjení pravou rukou, brzda nalevo, vypnutí brdy a zapnuti cvrku pomocí stříbrného tlačítka napravo - vypne se při navíjení.

Cena: 559 Kč
ks
Cena: 2 146 Kč
ks
Cena: 2 899 Kč
ks

Naviják FLY MLX Naviják FLY TROUT
Naviják FLY MLX Naviják FLY TROUT

Naviják FLY MLX

Vysoce kvalitní, odlehčený a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Vodotěsný systém navíjení velikostní třída 5/6, která vám umožní práci v největších proudech s nejbojovnějšími rybami a hloubení s jemnými průměry. Použití všech základních technik od suché mušky, nymfy po malé streamery.

Naviják FLY TROUT

Muškařský naviják vyroben z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven rychlo-sponou pro rychlou výměnu cívky a přesnou brzdou. Navrženo pro malý až středně velký proudový rybolov, dobře se hodí při chytání z lodi. Skvělé pro suché a mokré mušky. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 5/6.

Cena od: 3 813 Kč
Cena: 735 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.