V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Přední brzda

Pokud jste nenašli v tomto oddělení co jste hledali, můžete se vrátit na úvodní stránku s rybářskými potřebami kliknutím.

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Naviják MILO REDVOLUTION Naviják MILO KHALY Naviják MILO ARGENTHYUM
Naviják MILO REDVOLUTION Naviják MILO KHALY Naviják MILO ARGENTHYUM

Naviják MILO REDVOLUTION, diamant mezi navijáky.

Špičkový naviják vyroben z čistého grafitu, je lehký a zároveň odolný. Má dutý rotor, který dále snižuje hmotnost až na pouhých 294 gramů u největší velikosti navijáku.

 

Naviják MILO KHALY

Esteticky atraktivní, kompaktní, robustní a lehký díky zvláštní struktuře rotoru a proto je univerzální pro všechny techniky vnitrozemského rybolovu. Navzdory tomu, že má čtyři kuličková ložiska a jedno válečkové ložisko na centrální hřídeli, vyniká svou neuvěřitelnou plynulostí při navíjení. Je vybaven mikrometrickou přední brzdou, počítečem vyváženým rotorem, masivním překlápěčem a zaměnitelnou klikou vlevo / vpravo s gumovou rukojetí. 

Materíál převážně kov, cívka kovová s provedením proti proklouznutí vlasce nebo pletenky, klička masivní celokovová.

Naviják MILO ARGENTHYUM

Naviják s neuvěřitelným poměrem kvalita / cena, je to perfektní nabídka pro rybáře, kteří hledají spolehlivý produkt za rozumné cenu.

Je vybaven počítačem vyváženým rotorem, má tři kuličková ložiska, mikrometrickou přední brzdu, masivní překlápěč a kovovou rychloskloupnou kličku zakončenou gumovou rukojetí.

Materiál převážně kov. 

Doporučeno pro anglický a lehký bolognese rybolov.

Cena od: 2 146 Kč
Cena od: 838 Kč
Cena od: 499 Kč

Naviják SPRO CUSTOM FD Naviják MILO NOKTOR Naviják SPRO Dassault XF 4000
Naviják SPRO CUSTOM FD Naviják MILO NOKTOR Naviják SPRO Dassault XF 4000

Naviják CUSTOM FD

• 6 kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko • Jednocestná zarážka zpětného chodu • Grafitové tělo a rotor • S-curve oscilační systém zdvihu cívky • Titanem pokrytá rolnička proti zařezávání splétané šňůry • Předimenzovaný aluminiový drát překlápěče • Speciální mělká aluminiová cívka s klipem na vlasec navržená pro splétané šňůry • Gumový prstenec ve středu cívky proti klouzání splétané šňůry • Počítačem vyvážený rotor • CNC obráběná aluminiová klička s gumovým úchopem • Jemně nastavitelná multidisková brzda

Naviják MILO NOKTOR

Nová řada navijáků Noktor v krásném designu. Tělo vyrobené z grafitu a cívka vyrobená z hliníku. Cívka je prodloužená a má zakřivenou spodní část, která zabraňuje namotání vlasce, pletenky do rotoru. Mikrometrická přední brzda.

Naviják Dassault XF 4000

Naviják má stejné ultra jemné převody, jako Dassault. Dassault XF je vyladěn pro sladkovodní využití. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro rychlou a plynulou rotaci.

• 5 kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko

• Jednocestná klička s antireverse systémem

• Aluminiový rám těla s carbonovými krytkami

• BBR (rotor s vyváženým tělem)

• S-curve oscilační systém zdvihu cívky

• Aluminiová cívka s klipem na vlasec

• Šroub v rukojeti

Cena od: 1 599 Kč
Cena od: 1 229 Kč
Cena: 2 079 Kč
ks

Naviják MILO BRIGHT KNIGHT Naviják MILO DARK KNIGHT Naviják MILO SIF
Naviják MILO BRIGHT KNIGHT Naviják MILO DARK KNIGHT Naviják MILO SIF

Naviják BRIGHT KNIGHT

Kvalitní naviják vyrobený z grafitu s perleťovou metalízou určený pro středně lehkou přívlač a bolognese.

Klíčové vlastnosti zahrnují mikro-nastavitelná přední brzda, pravá / levá vyměnitelná ručka s pěnovou rukojetí, neomezený anti reverzní systém. Je vybaven 13 kuličkovými ložisky z nerezové oceli a jedním válečkovým ložiskem z nerezové oceli na hlavním hřídeli. Převodový poměrem 5,2: 1 zajišťuje hedvábně hladké navíjení.

Díky vynikající hodnotě za peníze je ve své kategorii Bright Knight nejlepší.

Naviják DARK KNIGHT

Nová řada navijáků vyrobená z kvalitních materiálu určená pro všestranný rybolov. Grafitové tělo navijáku s černým matným lakem, lehká perforovaná hliníková cívka, mikro nastavitelná přední brzda, systém proti zamotání, neomezený anti reverz a zesílená hlavní hřídel. Je vybaven čtyřmi kuličkovými ložisky a jedním válečkovým, vše z nerezové oceli. Oblíbený převodový poměr 5,2:1. Je určen pro lehkou přívlač, bolognézku, matchku atd.

Špičková kvalita za rozumnou cenu.

Naviják SIF

Tento špičkový naviják je sestaven, aby se dal použít ve všech vodách a na téměř všechny rybolovné techniky především match, bolognese a vláčku. Je vyroben z hliníku s perleťovým nástřikem. Naviják má sedm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, titan anti-twist rolničku, vysoce citlivou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém),S-Stroke systém pro dokonalé navinutí vlasce, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 4,6 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.
Cena od: 789 Kč
Cena od: 787 Kč
Cena od: 2 194 Kč

Naviják MILO Sando Naviják MILO SHINO Naviják MILO LUGH
Naviják MILO Sando Naviják MILO SHINO Naviják MILO LUGH

Naviják Sando

Špičkový naviják z tělem vyrobeným z grafitu. Vnější vrstva je pokryta pogumovaným povlakem, který vytvoří příjemný soft-touch pocit. Pastorek z nerezové oceli, mikro nastavitelná přední brzda, titanová Anti-Twist rolnička, hliníková ručka vpravo/vlevo zaměnitelná s ergonomicky navrženou EVA rukojetí. Naviják má jednu kovovou cívku s titanovým okrajem a jedna grafitovou cívku (kromě vel. 650). Ideální pro přívlač a chytání pstruhu na jezerech.

Naviják SHINO

Špičkový vláčecí naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Je navržen vynikající inženýrskou prací pro hedvábně hladký provoz. Naviják má devět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém),S-Stroke systém pro dokonalé navinutí vlasce, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják LUGH

Špičkový naviják vyrobený s titanu a grafitu. Velice odolný a spolehlivý naviják, který je vhodný pro všechny rybolovné techniky i moře. Naviják má osm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Cena od: 1 499 Kč
Cena od: 1 469 Kč
Cena od: 1 848 Kč

Naviják MILO LIR Naviják MILO KYUZO Naviják MILO CARMAN
Naviják MILO LIR Naviják MILO KYUZO Naviják MILO CARMAN

Naviják LIR

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Za studena kovanou hliníkovou cívku s uhlíkovou (Look) vložkou. Ideální pro vláčení, bolognese a moře. Naviják má devět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu hliníkovou cívku.

Naviják KYUZO

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky. Perfektní tichý chod. Naviják má pět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém), neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják CARMAN

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Ideální pro light-medium spinning (velikost 3000). Pro medium-heavy spinning, medium-range match a Bolognese (velikost 5000). Naviják Carman je navržen vynikající inženýrskou prací pro hedvábně hladký provoz. . Naviják má šest nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.
Cena od: 1 809 Kč
Cena od: 1 549 Kč
Cena od: 1 463 Kč

Naviják MILO DIAN Naviják MILO GISAKU NAVIJÁK MILO BHRAMOS
Naviják MILO DIAN Naviják MILO GISAKU NAVIJÁK MILO BHRAMOS

Naviják DIAN

Špičkový naviják v černé barvě s kontrastním lemováním. Tělo navijáku je kombinací grafitu a hliníku. Naviják je navržen pro ultra plynulý chod. Ideální pro Bolognese, lehkou přívlač (velikost 2000,3000) a středně těžkou přívlač 30 - 40g (velikost 5000). Naviják má osm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu kovovou cívku.

Naviják GISAKU

Ideální naviják pro nenáročné rybáře nebo děti. Hodí se pro všechny rybolovné techniky. Je vybaven jedním kuličkovým ložiskem, počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rychlosklopnou rukojeť. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu grafitovou cívku.
BHRAMOS

Naviják určený především příznivcům přívlače má křížové navíjení, ale především a to za tuto cenu je naprostým unikátem na trhu, je celokovový s naprostým minimem grafitových součástí. Kovová klička s jemným gumovým madlem, jehličkové ložisko na rotoru a 6 kuličkových ložisek jsou dobrým předpokladem pro dlouhou životnost.

Cena od: 2 117 Kč
Cena od: 349 Kč
Cena od: 1 401 Kč

Naviják MILO COPAQ Naviják MILO DOMINY Naviják MILO FESTA
Naviják MILO COPAQ Naviják MILO DOMINY Naviják MILO FESTA

Naviják MILO COPAQ

Lehký a všestranný naviják s mikro-nastavitelnou přední brzdou, perforovanou cívkou, hliníkovým rotorem a pravou / levou vyměnitelnou rukojetí s gumovým úchytem. Vyhovuje všem stylům rybaření na sladkých vodách od přívlače k plavané.

Ideální pro začínající a mladší rybáře.

DOMINY

Velmi rychlé navijáky pro lov na plavanou a feeder. Speciální systém, který umožňuje přesné ukládání vlasce i při vysokých rychlostech navíjení. Nízká hmotnost a skvělé vyvážení navijáku jsou zcela jistě výhodou.

FESTA

Naviják vyroben z kompozitu a polymeru plastu. Velice lehký s rychlým převodem. Pěkný design. Kvalita za dobrou cenu.

Cena od: 399 Kč
Cena od: 1 499 Kč
Cena od: 295 Kč

Naviják MILO FISAX Naviják MILO GEO Naviják MILO HIRO
Naviják MILO FISAX Naviják MILO GEO Naviják MILO HIRO

FISAX

Úžasný převod 5,5:1 a počítačově vyvážený rotor, jedna kovová cívka. Co víc si v této cenové relaci přát?

 

 Naviják GEO

GEO je naviják, který má určitě co nabídnout. Kovová cívka s titanovou hranou,jednocestné ložisko rotoru zaručujicí okamžitý stop-system, UT rolnička minimalizujicí kroucení vlasce ale třeba i vyvážená klička uřčitě v této ceně nejsou nejběžnější prvky. Kdo má představu o velmi spolehlivém navijáku s dlouhou životností za přijatelnou cenu tak se tady určitě trefí do černého .Náhradní plastová cívka je součástí.

Naviják HIRO

Kvalitní naviják v krásném designu, vynikající poměr kvalita a cena.

Naviják má tělo vyrobené z grafitu a kovu s pogumovanou povrchovou úpravou. Mikro nastavitelná přední brzda, 4 kuličkové a jedno válečkové ložisko vyrobené z nerezové oceli. Masivní překlápěč, kovová ručka s úchopem, materiál EVA. Naviják má jednu kovová a jednu grafitovou cívku.

Vhodný je především pro přívlač, ale i pro Bolognesky a matchové pruty.

Cena od: 459 Kč
Cena od: 589 Kč
Cena od: 1 119 Kč

Naviják MILO JOKER Naviják MILO KARTYER Naviják MILO KITA
Naviják MILO JOKER Naviják MILO KARTYER Naviják MILO KITA

JOKER

Tento krásný spolehlivý navijáček výrazné červené barvy má grafitové tělo a jednu hliníkovou cívku , okamžitý anti-reverse, 4 kuličková ložiska , kapacita cívky 0,12 mm = 100 m . Je navržen na dírky či ultralehkou přívlač.

KARTYER

Nadstandardní model navijáku pro plavanou, feeder nebo přívlač. Velmi dobrá široká cívka s přesným vedením osy což zajišťuje dokonalé navíjení vlasce. Skvěle vyvážený naviják a pěkný design jsou velkým plusem tohoto modelu.

KITA

Úžasný nový naviják s kovovým tělem a mikrobrzdou. Přesné vedení osy, zajišťující dokonalé navíjení vlasce. Dlouhá životnost navijáku. Dodáván s dvěma cívkami.

Cena: 721 Kč
ks
Cena od: 2 159 Kč
Cena od: 1 059 Kč

Naviják MILO MILLENNIA 2000 Naviják MILO PROXIM Naviják MILO ROTARY
Naviják MILO MILLENNIA 2000 Naviják MILO PROXIM Naviják MILO ROTARY

NAVIJÁK MILLENNIA 2000

Nejmenší smekací naviják na světovém trhu se špičkovými parametry .

Rybářský naviják MILLENNIA 2000 je velmi kvalitní  čtyřložiskový s převodem 5,2 : 1 , určený pro jemnou přívlač a náročného dírkaře. Je s kovovou cívkou, vyrobený je v Korei. Jedná se o jeden z nejmenších navijáků na našem trhu ( klikněte dvakrát na obrázek navijáku - uvidíte, že se vejde do dlaně ).

Opravdu vysoká kvalita za rozumnou cenu.

 

 

PROXIM

Vysokorychlostní naviják s desíti kvalitními ložisky. Zaujme vás svým lehkým ale přesto stabilním tělem. Citlivá přední brzda.

ROTARY

Tělo navijáku a rotoru je vyrobeno z grafitu. Naviják je osazen šesti kuličkovými ložisky a jedním jehlovým vše vyrobeno z nerezové oceli. Má citlivou přední brzdu pro přesný a plynulý provoz. Mezi přední vlastnosti patří „S-stroke” vodící systém pro perfektní linii vinutí, Anti-Twist rolnička a neomezený Anti-reverzní systém. Naviják je vhodný pro match, bolongnese i přívlač. Naviják je vybaven mělkou i hlubokou cívkou vyrobené z hliníku pro všestranné využití.


Cena: 549 Kč
ks
Cena od: 1 733 Kč
Cena od: 1 299 Kč

NAVIJÁK MILO RYOKAN Naviják MILO SHIBUYO Naviják MILO TAYTO
NAVIJÁK MILO RYOKAN Naviják MILO SHIBUYO Naviják MILO TAYTO
RYOKAN

Univerzální navijáková řada vyrobená ze slitiny magnesia disponuje dokonale fungujicí přední brzdou a anatomicky navrženou kličkou pro naprosto precizní úchop. Naviják je osazen hliníkovou cívkou s tvrzenou odhozovou hranou a moderními kuličkovými ložisky, použitým materiálem je předurčen pro náročné podmínky závodního rybolovu ve všech známých technikách (přívlač, plavaná nebo feeder).

SHIBUYO

Naviják střední třídy, který využíva mnoho systému dražších navijáků. Odlehčená kovová cívka, 6 velmi kvalitních kuličkových ložisek. Náhradní kovová cívka.

Naviják TAYTO

Tělo navijáku je vyrobeno z lakovaného hliníku a grafitu, s mikrometrickým nastavením přední brzdy,
šest kuličkových ložisek (5 +1), počítačově vyvážený rotor. Ručku navijáku je možno umístit vpravo i vlevo.

 Ideální pro lov těžkou technikou feeder, přívlač, sumec atd. Naviják má antikorozní mořskou úpravu.
 

Cena od: 979 Kč
Cena od: 779 Kč
Cena: 1 399 Kč
ks

Naviják MILO UENA Naviják SPRO CRX Spin Naviják SPRO DSX
Naviják MILO UENA Naviják SPRO CRX Spin Naviják SPRO DSX

UENA

Krásný a lehký kvalitní naviják s přední brzdou. Šest kuličkových ložisek a dobrý převod jsou za tuto cenu jistě dobrými vlastnostmi. Tento naviják používá systémy, které jsou obvyklé spíše u dražších modelů. Např. stabilizovaný překlapěč, který snižuje vibrace při navíjení. Velmi citlivá brzda. Navijáky mají jen jednu kovovou cívku.

Naviják SPRO CRX Spin

CRX je vyroben ze špičkových komponentů a pomocí technologií, které zajišťují skvělé vlastnosti. Má šroubovací aluminiovou kličku, S/DRIVE systém převodů, 6+1 ložisek a carbon/aluminiové tělo. CRX je naviják, na který se můžete spolehnout.

Naviják SPRO DSX

Naviják DSX má SPRO prémiový S/Drive oscilační systém zdvihu cívky a nabízí skvělou odolnost a přesnost. DSX rotor je navržen pro vyváženost a zajišťuje, že síla je rovnoměrně rozdělována, což zajišťuje hladkou oscilaci při zpětném navíjení. DSX je trvanlivý tažný kůň v precizním grafitovém těle.
Cena od: 1 199 Kč
Cena od: 2 656 Kč
Cena od: 1 827 Kč

Naviják SPRO Fuse Naviják SPRO Passion Naviják SPRO Power Arc
Naviják SPRO Fuse Naviják SPRO Passion Naviják SPRO Power Arc

Naviják SPRO Fuse

FUSE je ideální pro rybáře, kteří hledají skvělý poměr ceny a kvality. Řada se skládá ze čtyř velikosti k pokrytí celé škály rybolovných technik. Má 3+1 ložisek, vysoce kvalitní aluminiovou cívku a pevnou aluminiovou rukojeť.

Naviják SPRO Passion

Přívlačový naviják Passion byl favoritem rybářů po mnoho let. Ultra hladký převodový systém a vyvážení navijáku jsou na špici své třídy. Knoflík brzdy má vestavěno gumové těsnění, které chrání proti vodě a špíně.

• Anti-reverse systém

• Grafitové tělo a rotor

• Aluminiová cívka

• Aluminiová rukojeť (1000 šroubovací)

• S-Curve oscilační systém zdvihu cívky

• Nerezová hlavní osa

• Jemně nastavitelná přední brzda

 

Naviják SPRO Power Arc

Navrženy speciálně pro velmi těžké podmínky. Aluminiové tělo má sílu, která je třeba pro udržení převodového systému na místě během zdolávání velkých dravců.
Cena od: 805 Kč
Cena od: 1 739 Kč
Cena od: 3 499 Kč

Naviják SPRO Red Arc Naviják SPRO SPX Naviják SPRO Verona
Naviják SPRO Red Arc Naviják SPRO SPX Naviják SPRO Verona

Naviják SPRO Red Arc

Red Arc v porovnání s originálem přináší mnoho nových vylepšení. Je z většiny z kovových komponentů, včetně šroubu rukojeti, kličky a naddimenzovaného CNC aluminiového knoflíku brzdy. Rukojeť byla nahrazena hladkou šroubovací která doplňuje ultra plynulý šnekový převod zdvihu cívky. Rotor je lehčí a rolnička vylepšena.

Skutečně mistrovský kus inženýrství.

Naviják SPRO SPX

Naviják SPX je vybaven jedním z prémiových převodových systémů S // DRIVE společnosti SPRO a nabízí velkou pevnost, přesnost a odolnost. Rotor je navržen tak, aby poskytoval rovnováhu a zajišťoval rovnoměrné rozložení napětí zajišťující hladkou oscilaci při navíjení. Tělo SPX je vyrobeno z grafitu a má silnou hliníkovou boční desku, která drží převodový systém. Výsledkem je lehký naviják s působivým výkonem.

Naviják SPRO Verona

• 1 kuličkové ložisko

• Grafitové tělo a rotor

• S-curve oscilační systém zdvihu cívky

• Grafitová cívka

• Vyvážený rotor a klička

• Jemně nastavitelná multidisková zadní brzda
Cena od: 2 859 Kč
Cena od: 2 075 Kč
Cena od: 339 Kč
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.