V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Biče

Lov na bič ( s bičem ) je poměrně starou technikou lovu, která dominovala na rybářských závodech v dobách, kdy lov s děličkou byl ještě neobjevenou technikou. Tehdy dostupné biče se vyráběly z laminátu, byly oproti dnešním uhlíkovým velmi těžké a při nahazování bič rozrážel vzduchtak, že hvízdal a vytvářel tak specifickou zvukovou kulisu. Životnost těchto bičů byla téměř neomezená a dnešní vztah k nim je nostalgicky krásný. Jednou z technik lovu s bičem byl s pomocí amortizéru ( gumy ) umístěném uvnitř biče. Dnes je tato technika dávno překonaná díky děličkám ( odkládačkám ) a určitě ji nedoporučujeme praktikovat. Pokud byste chtěli vědět proč, klidně se nás můžete dotázat, rádi vysvětlíme. Jak na to s bičem dnes, tedy moderně, se můžete dozvědět v tomto článku - Lov s bičem.  Samostatnou specifickou kategorii v bičích tvoří ouklejové biče, které jsou určeny specielně pro lov ouklejí. Jsou lehoučké a velmi rychlé, vyrábí se v délkách od 2m - 10m. Dříve se pořádalo hodně plavačkových závodů, kde se chytaly oukleje takzvaně na cvakačku.  Víte kolik ouklejí se dá chytit za tříhodinový závod ? Český rekord drží pan Pavel Prášek z Jindřichova Hradce, který nachytal za tři hodiny 1086 ouklejí. Počítáte správně, to je jedna ouklej do minuty ! Technika lovu s bičem ouklejí vyžaduje také adekvátní háčky - ouklejáky. Jsou to háčky s dlouhým ramínkem v různých velikostech.  K tomu jak efektivně lovit oukleje je několik zákonitostí a fíglů, které známe a rádi vám poradíme jak na to.

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Biče:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Úchyty amortizéru do bičů Bič ITALIAN TROPHY Bič RAPID
Úchyty amortizéru do bičů Bič ITALIAN TROPHY Bič RAPID

Úchyty amortizéru do bičů

Úchyt amortizéru určený pro uchycení uvnitř biče stejně jako u děličky. Zašroubením matky se roztáhné na potřebný průměr. Vyrábí se ve čtyřech velikostech. 

Mis 1: průměr 3,4 až 5,0 mm

Mis 2: průměr 5,0 až 7,5 mm

Mis 3: průměr 7,2 až 11,5 mm

Mis 4: průměr 11,5 až 17,0 mm.

Bič ITALIAN TROPHY

Inovativní řada závodních bičů speciálně navržena k lovu bílé ryby malé a střední velikosti.

Tenký, lehký a perfektně vyvážený bič s rychlou akcí vyroben z HI Modulus Carbon. Bič je opatřen pevnou, plnou uhlíkovou špičkou, která je spojena s horním dílem aniž by to bylo poznat, pro větší citlivost a reakci biče. Tenká rukojeť se speciálním povlakem na konci, která zajištuje pohodlnou práci i s mokrými a špinavými rukami.

Bič byl postaven s nejvyšší možnou mírou pro detail a zpracování, s přijatelnou cenou se hned stal velice oblíbeným.

Bič RAPID

Nové ouklejové biče postavené z MS Super High Modulus Carbon s přídavkem X-Winding uhlíková spirála pro větší pevnost. Bič se skládá z více krátkých dílů a díku tomu je dosaženo o hodně kratší skladu. Novinkou je masivnější rukojeť vyrobená z neoprenu, která podporuje rychlou a kvalitní práci s bičem. Možno koupit jako sadu čtyř bičů a součástí sady je prostorný polstrovaný obal na zip.
Cena od: 69 Kč
Cena od: 789 Kč
Cena od: 749 Kč

Set bičů RAPID Bič TEAM ITALIA Bič APOCALYPSE
Set bičů RAPID Bič TEAM ITALIA Bič APOCALYPSE

Set bičů RAPID

Nové ouklejové biče postavené z MS Super High Modulus Carbon s přídavkem X-Winding uhlíková spirála pro větší pevnost. Bič se skládá z více krátkých dílů a díku tomu je dosaženo o hodně kratší skladu. Novinkou je masivnější rukojeť vyrobená z neoprenu, která podporuje rychlou a kvalitní práci s bičem. Možno koupit jako sadu čtyř bičů a součástí sady je prostorný polstrovaný obal na zip.

Bič TEAM ITALIA

Tato řada je novinkou, která nahrazuje špičkové ouklejáky , známé pod názvem SATANIKA WHIP.

Tento bič je velice dobře vyvážený, snadno manipulovatelný a má velice dobrou úzkou rukojeť potaženou dvěma materiály, kluzký a proti skluzový povrch. Špička plný uhlík spojený na pevno s horním dílem. 

Vhodné především pro menší bílou rybu.

APOCALYPSE

Je novou řadou závodních profi - bičů. Je velmi lehký, super rychlá áčková akce. Doporučujeme pro ty nejnáročnější rybáře. Vyroben z nejmodernější kombinace uhlíkových vláken.

Cena od: 3 887 Kč
Cena od: 829 Kč
Cena od: 4 679 Kč

Bič HELIOS RELIX Bič TALENTO Bič INDOMITA
Bič HELIOS RELIX Bič TALENTO Bič INDOMITA

HELIOS RELIX

 

Helios Relix je neoblíbenější modelovou řadou bičů, určených pro lov menších a středně velkých ryb. Má velmi rychlou akci a proto patří mezi nejpoužívanější biče při závodním rybolovu. Vyrábí se v délkách 2 m až 10 m. Svoji výjímečnou akci si zachovává i bič v délce 10-ti m.

TALENTO

Výborný bič pro univerzální použití jak v závodním tak i běžném rybolovu. Bič nabízí středně tuhou akci a velmi snadnou ovladatelnost.

Bič INDOMITA

Kvalitní bič vyroben z materiálu IM8 high modulus carbon. Tento bič je kombinací vysoké pevnosti a odolnosti s progresivní akcí, takže je ideální pro lov bílé i kaprovité ryby.

Cena od: 1 669 Kč
Cena od: 3 749 Kč
Cena od: 1 419 Kč

Bič KASTANE Bič TEXAS Bič CRYSTAL TELE
Bič KASTANE Bič TEXAS Bič CRYSTAL TELE

Bič KASTANE

Kvalitní uhlíkový bič vyrobený pro všestranný rybolov. Díky rychlé akci se sním dobře nahazuje a chytá. Určený k lovu bílé ryby.

Bič TEXAS

Nový bič v krásném designu vyrobený novou technologií. Použitím Carbonu "IM8" s přidáním grafitu na každou vrstvu v celé struktuře. Ideální pro bílou rybu na řekách, ale i kapříků na stojatých vodách. Spolehlivý bič za rozumnou cenu.

Bič CRYSTAL TELE

Vynikající bič vyrobený z kvalitního uhlíku. Má středně tužší akci a vynikající parametry ve fázi obnovy díky značné rezervě pružnosti a pevnosti. Tento spolehlivý bič je vhodný pro lov kaprovitých ryb.
Cena od: 949 Kč
Cena od: 1 219 Kč
Cena od: 1 299 Kč

Bič FRIENDSHIP Bič KOR Bič MIURA
Bič FRIENDSHIP Bič KOR Bič MIURA
FRIENDSHIP

Výborný doplněk do výbavy každého rybáře. Robustní bič pro jakékoliv univerzální použití.

Bič KOR

Tento bič je vyrobený z High Modulus uhlíku s japonskými prvky. Blank je vyztužen spirály uhlíku prostřednictvím "X-Winding". Extrémně lehký a snadno ovladatelný. Nabízí rychlou a velmi výkonnou akci. Je vybaven protiskluzovou rukojetí. 

Je vhodný pro lov středně velké i větší bílé ryby. V kratších délkách dobře poslouží i k lovu ouklejí.

Patří k našim nejprodávanějším produktům.

 

Bič MIURA

Nejnovější řada robustních spolehlivých bičů.

Bič je speciálně vyvinutý pro lov velkých ryb . Vyroben z vysoce modulovaného uhlíku , vyztužen křížovým opletem všech dílů . Blank “High-Resistance” . Powerfull action .

Cena od: 1 680 Kč
Cena od: 1 638 Kč
Cena od: 2 439 Kč

Bič POWELL MATCH Bič AQUASPRINT Bič CHROMIUM WINNER 1001
Bič POWELL MATCH Bič AQUASPRINT Bič CHROMIUM WINNER 1001

Bič POWELL MATCH

Nová řada bičů určená pro lov bílé ryby . Štíhlý karbonový bič se střední akcí  s doporučenou vrhací zátěží 2 g - 10 g .

 

Bič AQUASPRINT

Nová excelentní řada ouklejových bičů neuvěřitelně lehkých a rychlých .

Určená pro nejnáročnější závodníky LRU - plavaná.

CHROMIUM WINNER 1001

Základní model biče v řadě Winner. Má uhlíkový blank, vyznačuje se středně tuhou akcí. Určen pro lov veškerých ryb jak na stojatých, tak i na tekoucích vodách.

Cena od: 1 126 Kč
Cena od: 675 Kč
Cena od: 689 Kč

Bič Conqueror Bič IMPERATOR Bič MILO CATCH CARP
Bič Conqueror Bič IMPERATOR Bič MILO CATCH CARP

Bič Conqueror

Bič vyrobený z kompozitu uhlíku. Je robustní s rychlou akcí, který se hodí pro všestranný rybolov. Uplatnění najde u začínajících a nenáročných rybářů.

 

Bič IMPERATOR

 

Jednoduchý bič vyrobený z kompozitu. Tuhý, vhodný pro lov i větších ryb. V hodný pro začínající rybáře. Ideální prut pro rybářské kroužky při MO ČRS.

Bič MILO CATCH CARP

Bič vyrobený z kompozitních vláken je určena pro lov kaprů můžeme použít amortizér. Bič je velmi pevný a pružný a poskytuje středně tuhou akci.

Cena od: 349 Kč
Cena od: 229 Kč
Cena od: 199 Kč

Bič MILO DISCOVER CARP Bič MILO KROME Bič MILO Redvolution Vitesse
Bič MILO DISCOVER CARP Bič MILO KROME Bič MILO Redvolution Vitesse

Bič MILO DISCOVER CARP

Bič vyrobený z uhlíkových vláken je speciálně navržen pro lov kaprů. Vyznačuje se silným blankem, který absorbuje náhlé výpady ryb během zdolávaní.

Bič MILO KROME

Kvalitní bič vyrobený z vysoce modulového uhlíku. Je určen pro náročné situace, jako je lov velkých kaprů, mořského rybolovu velkých mořských lososů. Krome je lehký, super odolný bič za rozumnou cenu.

Bič MILO Redvolution Vitesse

Inovativní řada bičů vyrobená z uhlíku s vysokým modulem. Tenké a lehké biče s rychlou a pohotovou akcí, uspokojí i ty nejnáročnější rybáře.

Gumou potažená rukojeť poskytuje bezpečné uchopení a dále je zakončena kovovou zátkou pro perfektní vyvážení prutu.

Plná grafitová špička zakončená kapkou laku a silikonovým převlekem k zajištění vlasce.

Původně byl navržen k lovu ouklejí, ale jsou vhodné i pro vysokorychlostní rybolov malých kaprovitých ryb.

Cena od: 349 Kč
Cena od: 859 Kč
Cena od: 2 021 Kč

Bič STORM
Bič STORM

Bič STORM

Tento bič je velice dobře vyvážený, snadno manipulovatelný a má velice dobrou protiskluzovou rukojeť.

 

Cena od: 2 759 Kč
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.