V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Kaprové

Pokud jste nenašli v tomto oddělení co jste hledali, můžete se vrátit na úvodní stránku s rybářskými potřebami kliknutím.

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Kaprové:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Prut MILO ASTREA 3,90 m - 3,50 lb Prut MILO SNOW 3,00 m - 3,00 lb Prut MILO PERCEPTION CARP 3,00 m - 2,75 lb
Prut MILO ASTREA 3,90 m - 3,50 lb Prut MILO SNOW 3,00 m - 3,00 lb Prut MILO PERCEPTION CARP 3,00 m - 2,75 lb

Prut MILO ASTREA

Nový dvoudílný prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, který je určen k dalekým hodům. Prut má progresivní parabolický účinek, je osazen kvalitními oky SIC II CARPA , šroubovací sedlo navijáku a má zesílenou pěnovou rukojeť.


Dobrá kvalita za dobrou cenu.

 

Prut MILO SNOW 3,00 m - 3,00 lb

Nový dvoudílný prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, má semi – parabolickou akci. Prut je osazen kvalitními oky SIC II s dvojitým můstkem, šroubovací sedlo navijáku a má úzkou protiskluzovou rukojeť.

Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Prut PERCEPTION CARP 3,00 m - 2,75 lb

Precizně navržený prut, který svými parametry zaujme i velmi náročné kapraře. Prut je vyroben z velmi kvalitního uhlíku plus ještě navíc v nejvíce zatížených bodech prutu byl uhlík zesílen. Očka SIC II velkého průměru. Protiskluzová rukojeť s velmi přijatelným průměrem. Akce parabolická tužší.

Cena od: 2 500 Kč
Cena: 1 379 Kč
ks
Cena: 1 529 Kč
ks

Prut MILO RENEGADE CARP Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m Prut MILO OASIS Telecarp
Prut MILO RENEGADE CARP Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m Prut MILO OASIS Telecarp

Prut MILO RENEGADE CARP

Krásná štíhlá 2-dílná kaprová dělička vyrobena z vysoko modulového karbonu. Svými excelentními parametry, rychlou parabolickou akcí, která umožňuje velmi příjemné nahazování a zároveň zdolávání ryb. Ručka s moderním sedlem navijáku. Prut je osazen SIC II očky a díky všem tento vlastnostem předčí většinu dvojnásobně i trojnásobně dražších prutů.K dodání ve třech délkách. Vřele doporučujeme!!!

 

                      

 

 

Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m


Nový teleskopický kaprový prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, který je určen ke klasickému lovu kaprů. Prut má progresivní semi - parabolickou akci, je osazen kvalitními speciálně vytvarovanými očky SIC II s dvojitým mostem v černé barvě. Ručně vyvázaná očka se speciálně vytvarovaným sedlem. Šroubovací sedlo navijáku a dlouhou protiskluzovou rukojeť. Semiparabolická špička zakončena reflexní barvou.


Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Prut MILO OASIS Telecarp


Nový teleskopický kaprový prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, který je určen k dalekým a přesným náhozům. Prut má progresivní semi - parabolický účinek, je osazen kvalitními speciálně vytvarovanými očky SIC II s dvojitým mostem, šroubovací sedlo navijáku a má zesílenou, ergonomickou, pěnovou rukojeť zakončenou masivní gumovou zátkou.

Cena od: 1 790 Kč
Cena: 1 679 Kč
ks
Cena od: 2 669 Kč

Prut MILO RENEGADE TELECARP Prut MILO DELIRIUSURF Prut MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI
Prut MILO RENEGADE TELECARP Prut MILO DELIRIUSURF Prut MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI

Prut MILO RENEGADE TELECARP


Po uvedení na trh dvoudílného prutu RENEGADE CARP, který se stal hitem díky svým parametrům a slušné ceně. Přistoupilo se okamžitě k výrobě teleskopů. Tento prut je vyroben z velice kvalitního a odolného uhlíku. Nabízí nám semi – parabolickou akci, která je velmi rychlá a silná a umožní nám ideální práci při náhozu prutu nebo zdolávání velkých ryb. Precizní ručně vyvázaná očka SIC II z velkým průměrem, protiskluzová rukojeť a velice přijatelná cena.

Prut MILO DELIRIUSURF


Velmi kvalitní surfový prut s velkou vrhací zátěží . Prut ocení nejen vyznavači mořského rybolovu , ale i naši rybáři při lovu s těžkými krmítky. Prut snese téměř vše . Kdo si jej vezme do ruky, tak těžko chápe jeho nízkou cenu. Prut je vhodný nejen pro nenáročného rybáře , ale pro každého kdo loví v těžkých podmínkách.

MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI


 


Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP SPECI je výhodnou verzí ekonomického kaprového prutu vyrobeného jak jinak než z carbonu, navíc očka travelcarpu jsou opět typu SIC II.

Cena od: 1 399 Kč
Cena od: 1 199 Kč
Cena od: 1 063 Kč

Prut MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE Prut MILO DEIMOS TELECARP Prut MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP
Prut MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE Prut MILO DEIMOS TELECARP Prut MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP

MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE


Nejprodávanější velmi vydařený štíhlý model s rychlou akcí pro univerzální použití.


 


Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP PRESTIGE přichází ve třech délkách 3,3 m, 3,6 m a 3,9 m. Je samozřejmě vyroben z carbonu a má šroubovací sedlo navijáku.

MILO DEIMOS TELECARP


Karbonový teleskopický kaprový prut DEIMOS TELE CARP je vybaven očky SIC II, šroubovým držákem navijáku a neoprenovou rukojetí.


 

MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP


Teleskopický prut PREMIERSHIP DREAMER CARP s výbornou parabolickou akcí, je samozřejmě vyroben z vysokomodulových carbonových vláken, dále má šroubovací sedlo navijáku a dělenou rukojeť.


 


 

Cena od: 1 786 Kč
Cena od: 1 965 Kč
Cena od: 2 722 Kč

Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m Neoprenová koncovka na prut Prut BLACK FIGHTER Telecarp
Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m Neoprenová koncovka na prut Prut BLACK FIGHTER Telecarp

Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m

Prut Lamberta Tele Carp je produkován z nejkvalitnějších karbonových vláken a díky tomu je blank lehký a dynamický. Osazen je velmi kvalitními vyvazovanými SIC očky. Pro daleké hody je průměr prvního očka celých 50 mm! Blank prutu je díky výše uvedeným výhodám velmi tenký a díky tomu dostáváte skvělý kompromis mezi teleskopem a děličkou. Mimo to jsou pruty velmi dobře postaveny a vyváženy.

Neoprenová koncovka na prut

Neoprenová koncovka na prut o délce 6 cm a vnitřním ø 18mm poskytuje komfort při chytání.

Prut BLACK FIGHTER Telecarp

Teleskopické provedení série prutů Black Fighter. IM8 karbon prutu zajistí jeho pružnost, přitom má prut dostatečnou rezervu i pro zdolání větších ryb. Je osazený SIC očky a Fuji sedlem navijáku, co zaručuje dobrou kvalitu. Přepravní délka tohoto prutu je jenom 94cm, můžeme ho teda se sebou pohodlně vzít kamkoliv. Je dokonalým výběrem pro rybáře lovících kapry na těžko, ale není určený jenom pro ně.

Cena: 1 380 Kč
ks
Cena: 63 Kč
ks
Cena od: 949 Kč

Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs Prut DynoForce Tele SPRO Prut ForcePro Tele SPRO
Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs Prut DynoForce Tele SPRO Prut ForcePro Tele SPRO

Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs

Série Black Shadow vzniká spojením vytříbenosti a modernosti, která se díky svému minimalistickému černému designu stane jednou z nejoblíbenějších sestav.

Prut DynoForce Tele SPRO

Velmi žádaná řada teleskopických prutů pro univerzální rybáře. Tyto pruty mají velmi krátkou přepravní délku, a je snadné je vzít do auta či na dovolenou. Pruty jsou osazeny pevnou karbonovou špičkou, která je velmi citlivá a současně silná a nádhernou korkovou rukojeť s korkovou zátkou.

Prut ForcePro Tele SPRO

Nová řada carbon - kompozitových prutů. Kvalitní pruty pro všestranné rybáře od značky SPRO.

Prut byl osazen špičkou vyrobenou z kvalitního uhlíku.
Cena: 1 690 Kč
ks
Cena od: 1 109 Kč
Cena od: 1 105 Kč

Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m Prut MILO EXCEL CARP Prut MILO FOUR SEASON
Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m Prut MILO EXCEL CARP Prut MILO FOUR SEASON

Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m

Čtyřdílný teleskopický prut vyrobený z vysoce odolného uhlíku, speciálně navržený pro plážový rybolov. Je dodáván s plnou špičkou vyrobenou z laminátu, která ve tmě svítí, nerezovými dvojčinnými očky SIC a tvarovaným sedlem navijáku.

MILO EXCEL CARP


Dvoudílný kaprový speciál MILO EXCEL CARP ZA JEDINEČNOU CENU. Vyniká mimořádně štíhlým blankem s vysokou citlivostí a neuvěřitelnými dynamickými vlastnostmi během náhozu i zdolávání.

MILO FOUR SEASON


Dvoudílný kaprový prut FOUR SEASON určitě patří mezi ty nejpřednější kaprové pruty kam je řadí hlavně výtečná kvalita zpracování italského výrobce Milo.

Cena: 1 769 Kč
ks
Cena od: 3 781 Kč
Cena od: 7 209 Kč

Prut MILO GAMBLER CARP Prut MILO KAMALEON Prut MILO KYMERA CARP
Prut MILO GAMBLER CARP Prut MILO KAMALEON Prut MILO KYMERA CARP

Prut MILO GAMBLER CARPDokonalí prut pro rybáře, kteří ocení příjemné zdolávání ryby ze značnou rezervou prutu. Prut je vyroben s vysoko modulového uhlíku se specialním spirálovým omotem. Prut je lehčí, perfektně ovladatelný a má semi parabolitickou akci. Součástí prutu je šroubovací sedlo navijáku z ušlechtilé ocely a pěnová protiskluzová rukojet.


 

Vnitřní průměr koncového očka 18 mm. 

Vnitřní průměr největšího očka 40 mm.

MILO KAMALEON


Postaven na vysoko modulovém blanku s přidanou vrstvou silných, křížově namotávaných karbonových vláken. Tento medium heavy kaprový prut je tenší a krásně se s ním manipuluje. Progresivní akce špičky, která zaručuje úžasnou práci prutu při nahazování. Dvojité SIC II očka. Pěkný úchyt navijáku a klip na vlasec. Co víc chtít.


MILO KYMERA CARP


Nová generace kaprových prutů je vyrobena za použití nejnovějších technologií. Pruty jsou osazeny kvalitními SIC II očky a novým typem sedla navijáku. V délce 3 metry je ideální pro lov z lodě a pro lov na mmenších řekách a malých rybnících.

Cena: 4 418 Kč
ks
Cena od: 2 899 Kč
Cena od: 2 421 Kč

Prut MILO PREMIERSHIP CARP STORM Prut MILO SHOBAK CARP Prut MILO SHOBAK SPOD
Prut MILO PREMIERSHIP CARP STORM Prut MILO SHOBAK CARP Prut MILO SHOBAK SPOD
MILO PREMIERSHIP CARP STORM


Výborný kaprový prut PREMIERSHIP CARP STORM vyráběný v délkách 3,6 m a 3,9 m vybavený “X-Wave Systemem” zesilující pevnost prutu. je vybaven vysokou odolností a akcí.

MILO SHOBAK CARP


Dvoudílný skvělý kaprový prut SHOBAK CARP je vyroben z vysocemodulovaného karbonu, vyrábí se v délkách 3,6 m a 3,9 m.

MILO SHOBAK SPOD


Krásný dvoudílný prut SHOBAK SPOD , který byl navržen pro dlouhé hody a se svou vrhací zátěží 7lb je vhodný i na sumce. Je vybaven šroubavým sedlem pro naviják, který je opravdu velmi pěkně zpracován.

Cena od: 3 999 Kč
Cena od: 4 158 Kč
Cena od: 3 604 Kč

Prut SPRO GOVERNOR CARP Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD Prut Spro Governor Tele
Prut SPRO GOVERNOR CARP Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD Prut Spro Governor Tele

Prut SPRO GOVERNOR CARP

Kaprový prut vyroben z kompozitu karbonu ve střízlivém designu s polo parabolickou akcí s perfektním poměrem ceny a užitné hodnoty.

Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD

Kaprový extra silný spodový prut vyroben z kompozitu karbonu ve střízlivém designu s perfektním poměrem ceny a užitné hodnoty.

Prut Spro Governor Tele

Teleskopické provedení kaprového prutu Spro Governor Carp vyrobený z kompozitu karbonu. Vhodná pro každého rybáře! Parabolická akce, nízká hmotnost. Všestranný prut pro lov kaprovitých ryb. Díky krátké složené délce se snadno transportuje.

Cena od: 1 069 Kč
Cena od: 1 506 Kč
Cena od: 1 329 Kč

Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY
Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY

Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE

Kvalitní řada prutu určená pro nenáročné rybáře k lovu kaprů. Vyrobená z kompozitu, očka ocelová SIC, korková rukojeť. Krátká transportní délka.

Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs

Elegantní matně černé uhlíkové pruty navržené s ohledem na jednoduchost. Vysoce kvalitní očka Sea Guides jsou potaženi matným černým lakem, což vytváří velmi moderní vzhled a hlavně prut byl osazen hlavním očkem o průměru 51 mm. Součástí řady je zajímavý černý design rukojeti EVA.

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY

Chcete dva pruty za cenu jednoho? Tak si vyberte Carp Expert Double Tip. Je jedním z oblíbených prutů kaprařů, protože spojuje dvě nejpopulárnější metody lovu do jednoho prutu. Nemusíte s sebou brát víc prutů, ale jedním prutem můžeme lovit dvěma způsoby.

Podstata prutů je v odnímatelném prvním dílu, který můžeme jedním pohybem vyměnit za feederový či boiliesový. Prut má délku 3,60 m a 3lb a skoro okamžitě z něho uděláme feederový prut, s kterým jsou možné i vzdálenosti nad 100m. Je vyrobený z karbonu IM8, proto je tenký a lehký, ale stejně si zachovává neuvěřitelnou sílu. Doporučujeme ho pro rybáře, kteří upřednostňují rybolov s boilisem a zároveň na feeder.

Cena od: 441 Kč
Cena: 3 169 Kč
ks
Cena: 1 790 Kč
ks

RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround
RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround

RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m

Používání kvalitních boilies rybářských prutu bylo dlouho nedostupné pro úzkou vrchní vrstvu rybářů, avšak díky moderním technologiím výroby a materiálům se staly dostupnými i pro ty rybáře, kteří nemohou utrácet majetek za vyzkoušení této metody.
Už se dokážeme dostat za dostupnou cenu ke kvalitnímu kaprařskému prutu, například koupením Carp Expert Uni Boilie. Jde o jeden trojdílný rybářský prut, který byl vyvinutý k dlouhým náhozům.
Na dílu s rukojetí nezbyl prostor na očko. To je důležité, protože z navijáku se odvíjející vlasec má místo a čas zúžení se do menšího průměru, proto dochází k menšímu tření. I když se nemusí trefit do příliš malého průměru, protože průměr očka je 50 mm.

Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround

Nová série Saenger Bionic Phaze 3 Tele přináší celou řadu univerzálních rybářských prutů. Odolný kompozitní uhlíkový blank nabízí spolehlivost a zároveň úžasný pocit při zdolávání, který je doplněn robustním sedlem navijáku (typ MPS), nerezovými SIC očky a základnou s korkem. Naprosto ideální pro rybáře, kteří hledají výkonné vybavení za příznivé ceny.
Cena: 1 840 Kč
ks
Cena: 1 099 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.