V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

3-dílné

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs Prut MILO AQUARIUS CARP Prut MILO PREMIERSHIP CARP STORM
Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs Prut MILO AQUARIUS CARP Prut MILO PREMIERSHIP CARP STORM

Prut BLACK SHADOW CARP 3,6m 3,5lbs

Série Black Shadow vzniká spojením vytříbenosti a modernosti, která se díky svému minimalistickému černému designu stane jednou z nejoblíbenějších sestav.

Prut MILO AQUARIUS CARP


Všestranný prut vyroben z velice kvalitního uhlíku. Širší průměr protiskluzové rukojeti zakončený neoprenovou koncovkou nám umožní luxusní držení a práci s tímto prutem. Prut je vybaven pěti dvojnožkovými očky SIC II a jedním trojnožkovým očkem SIC II. Prut má parabolickou akci a je měkčí. Umožní nám delší nához bez velkého úsilí.

MILO PREMIERSHIP CARP STORM


Výborný kaprový prut PREMIERSHIP CARP STORM vyráběný v délkách 3,6 m a 3,9 m vybavený “X-Wave Systemem” zesilující pevnost prutu. je vybaven vysokou odolností a akcí.

Cena: 1 690 Kč
ks
Cena od: 1 099 Kč
Cena od: 3 999 Kč

Prut SPRO GOVERNOR CARP Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs
Prut SPRO GOVERNOR CARP Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs

Prut SPRO GOVERNOR CARP

Kaprový prut vyroben z kompozitu karbonu ve střízlivém designu s polo parabolickou akcí s perfektním poměrem ceny a užitné hodnoty.

Prut SPRO GOVERNOR CARP SPOD

Kaprový extra silný spodový prut vyroben z kompozitu karbonu ve střízlivém designu s perfektním poměrem ceny a užitné hodnoty.

Prut SPRO STRATEGY ST1 3,60m 3,25 lbs

Elegantní matně černé uhlíkové pruty navržené s ohledem na jednoduchost. Vysoce kvalitní očka Sea Guides jsou potaženi matným černým lakem, což vytváří velmi moderní vzhled a hlavně prut byl osazen hlavním očkem o průměru 51 mm. Součástí řady je zajímavý černý design rukojeti EVA.

Cena od: 1 069 Kč
Cena od: 1 506 Kč
Cena: 3 169 Kč
ks

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m
RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m

RYBÁŘSKÝ PRUT CARP EXPERT JUNIOR DOUBLE TIP HEAVY

Chcete dva pruty za cenu jednoho? Tak si vyberte Carp Expert Double Tip. Je jedním z oblíbených prutů kaprařů, protože spojuje dvě nejpopulárnější metody lovu do jednoho prutu. Nemusíte s sebou brát víc prutů, ale jedním prutem můžeme lovit dvěma způsoby.

Podstata prutů je v odnímatelném prvním dílu, který můžeme jedním pohybem vyměnit za feederový či boiliesový. Prut má délku 3,60 m a 3lb a skoro okamžitě z něho uděláme feederový prut, s kterým jsou možné i vzdálenosti nad 100m. Je vyrobený z karbonu IM8, proto je tenký a lehký, ale stejně si zachovává neuvěřitelnou sílu. Doporučujeme ho pro rybáře, kteří upřednostňují rybolov s boilisem a zároveň na feeder.

RYBÁŘSKÝ PRUT Carp Expert Uni Boilie 3,5lbs 3,60m

Používání kvalitních boilies rybářských prutu bylo dlouho nedostupné pro úzkou vrchní vrstvu rybářů, avšak díky moderním technologiím výroby a materiálům se staly dostupnými i pro ty rybáře, kteří nemohou utrácet majetek za vyzkoušení této metody.
Už se dokážeme dostat za dostupnou cenu ke kvalitnímu kaprařskému prutu, například koupením Carp Expert Uni Boilie. Jde o jeden trojdílný rybářský prut, který byl vyvinutý k dlouhým náhozům.
Na dílu s rukojetí nezbyl prostor na očko. To je důležité, protože z navijáku se odvíjející vlasec má místo a čas zúžení se do menšího průměru, proto dochází k menšímu tření. I když se nemusí trefit do příliš malého průměru, protože průměr očka je 50 mm.

Cena: 1 790 Kč
ks
Cena: 1 840 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.