V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

teleskopické

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m Prut MILO OASIS Telecarp Prut MILO RENEGADE TELECARP
Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m Prut MILO OASIS Telecarp Prut MILO RENEGADE TELECARP

Prut MILO BLITZ Telecarp 3,0lb 3,60m


Nový teleskopický kaprový prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, který je určen ke klasickému lovu kaprů. Prut má progresivní semi - parabolickou akci, je osazen kvalitními speciálně vytvarovanými očky SIC II s dvojitým mostem v černé barvě. Ručně vyvázaná očka se speciálně vytvarovaným sedlem. Šroubovací sedlo navijáku a dlouhou protiskluzovou rukojeť. Semiparabolická špička zakončena reflexní barvou.


Dobrá kvalita za dobrou cenu.

Prut MILO OASIS Telecarp


Nový teleskopický kaprový prut vyroben z vysoce pevného uhlíku, který je určen k dalekým a přesným náhozům. Prut má progresivní semi - parabolický účinek, je osazen kvalitními speciálně vytvarovanými očky SIC II s dvojitým mostem, šroubovací sedlo navijáku a má zesílenou, ergonomickou, pěnovou rukojeť zakončenou masivní gumovou zátkou.

Prut MILO RENEGADE TELECARP


Po uvedení na trh dvoudílného prutu RENEGADE CARP, který se stal hitem díky svým parametrům a slušné ceně. Přistoupilo se okamžitě k výrobě teleskopů. Tento prut je vyroben z velice kvalitního a odolného uhlíku. Nabízí nám semi – parabolickou akci, která je velmi rychlá a silná a umožní nám ideální práci při náhozu prutu nebo zdolávání velkých ryb. Precizní ručně vyvázaná očka SIC II z velkým průměrem, protiskluzová rukojeť a velice přijatelná cena.

Cena: 1 679 Kč
ks
Cena od: 2 669 Kč
Cena od: 1 399 Kč

Prut MILO DELIRIUSURF Prut MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI Prut MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE
Prut MILO DELIRIUSURF Prut MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI Prut MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE

Prut MILO DELIRIUSURF


Velmi kvalitní surfový prut s velkou vrhací zátěží . Prut ocení nejen vyznavači mořského rybolovu , ale i naši rybáři při lovu s těžkými krmítky. Prut snese téměř vše . Kdo si jej vezme do ruky, tak těžko chápe jeho nízkou cenu. Prut je vhodný nejen pro nenáročného rybáře , ale pro každého kdo loví v těžkých podmínkách.

MILO PREMIERSHIP T.C. SPECI


 


Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP SPECI je výhodnou verzí ekonomického kaprového prutu vyrobeného jak jinak než z carbonu, navíc očka travelcarpu jsou opět typu SIC II.

MILO PREMIERSHIP T.C. PRESTIGE


Nejprodávanější velmi vydařený štíhlý model s rychlou akcí pro univerzální použití.


 


Teleskopický prut PREMIERSHIP TRAVELCARP PRESTIGE přichází ve třech délkách 3,3 m, 3,6 m a 3,9 m. Je samozřejmě vyroben z carbonu a má šroubovací sedlo navijáku.

Cena od: 1 199 Kč
Cena od: 1 063 Kč
Cena od: 1 786 Kč

Prut MILO DEIMOS TELECARP Prut MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m
Prut MILO DEIMOS TELECARP Prut MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m

MILO DEIMOS TELECARP


Karbonový teleskopický kaprový prut DEIMOS TELE CARP je vybaven očky SIC II, šroubovým držákem navijáku a neoprenovou rukojetí.


 

MILO PREMIERSHIP DREAMER CARP


Teleskopický prut PREMIERSHIP DREAMER CARP s výbornou parabolickou akcí, je samozřejmě vyroben z vysokomodulových carbonových vláken, dále má šroubovací sedlo navijáku a dělenou rukojeť.


 


 

Kaprový prut Lamberta Tele Carp 3,60m

Prut Lamberta Tele Carp je produkován z nejkvalitnějších karbonových vláken a díky tomu je blank lehký a dynamický. Osazen je velmi kvalitními vyvazovanými SIC očky. Pro daleké hody je průměr prvního očka celých 50 mm! Blank prutu je díky výše uvedeným výhodám velmi tenký a díky tomu dostáváte skvělý kompromis mezi teleskopem a děličkou. Mimo to jsou pruty velmi dobře postaveny a vyváženy.

Cena od: 1 965 Kč
Cena od: 2 722 Kč
Cena: 1 380 Kč
ks

Prut BLACK FIGHTER Telecarp Prut DynoForce Tele SPRO Prut ForcePro Tele SPRO
Prut BLACK FIGHTER Telecarp Prut DynoForce Tele SPRO Prut ForcePro Tele SPRO

Prut BLACK FIGHTER Telecarp

Teleskopické provedení série prutů Black Fighter. IM8 karbon prutu zajistí jeho pružnost, přitom má prut dostatečnou rezervu i pro zdolání větších ryb. Je osazený SIC očky a Fuji sedlem navijáku, co zaručuje dobrou kvalitu. Přepravní délka tohoto prutu je jenom 94cm, můžeme ho teda se sebou pohodlně vzít kamkoliv. Je dokonalým výběrem pro rybáře lovících kapry na těžko, ale není určený jenom pro ně.

Prut DynoForce Tele SPRO

Velmi žádaná řada teleskopických prutů pro univerzální rybáře. Tyto pruty mají velmi krátkou přepravní délku, a je snadné je vzít do auta či na dovolenou. Pruty jsou osazeny pevnou karbonovou špičkou, která je velmi citlivá a současně silná a nádhernou korkovou rukojeť s korkovou zátkou.

Prut ForcePro Tele SPRO

Nová řada carbon - kompozitových prutů. Kvalitní pruty pro všestranné rybáře od značky SPRO.

Prut byl osazen špičkou vyrobenou z kvalitního uhlíku.
Cena od: 949 Kč
Cena od: 1 109 Kč
Cena od: 1 105 Kč

Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m Prut Spro Governor Tele Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE
Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m Prut Spro Governor Tele Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE

Prut MILO ARALDINE BEACH 3,90m

Čtyřdílný teleskopický prut vyrobený z vysoce odolného uhlíku, speciálně navržený pro plážový rybolov. Je dodáván s plnou špičkou vyrobenou z laminátu, která ve tmě svítí, nerezovými dvojčinnými očky SIC a tvarovaným sedlem navijáku.

Prut Spro Governor Tele

Teleskopické provedení kaprového prutu Spro Governor Carp vyrobený z kompozitu karbonu. Vhodná pro každého rybáře! Parabolická akce, nízká hmotnost. Všestranný prut pro lov kaprovitých ryb. Díky krátké složené délce se snadno transportuje.

Prut SPRO SPARTAN ALLROUND TELE

Kvalitní řada prutu určená pro nenáročné rybáře k lovu kaprů. Vyrobená z kompozitu, očka ocelová SIC, korková rukojeť. Krátká transportní délka.

Cena: 1 769 Kč
ks
Cena od: 1 329 Kč
Cena od: 441 Kč

Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround
Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround

Rybářský Saenger prut Bionic Phaze 3 Tele 80 Allround

Nová série Saenger Bionic Phaze 3 Tele přináší celou řadu univerzálních rybářských prutů. Odolný kompozitní uhlíkový blank nabízí spolehlivost a zároveň úžasný pocit při zdolávání, který je doplněn robustním sedlem navijáku (typ MPS), nerezovými SIC očky a základnou s korkem. Naprosto ideální pro rybáře, kteří hledají výkonné vybavení za příznivé ceny.
Cena: 1 099 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.