V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Navijáky, multiplikátory

Nabídka navijáků značky MILO je veliká. Najdete zde navijáky pro všechny způsoby rybolovu : položená, plavaná, feeder, přívlač, kaprařina, sumcařina, lov na dírkách, multiplikátory pro mořský rybolov. Navijáky značky MILO servisujeme v našem odborném značkovém servisu přímo ve velkoskladu v Lošticíh.

Při výběru navijáků dbejte na vhodnou kombinaci s prutem a k navijáku pak zvolte i odpovídající průměr vlasce. Pokud byste potřebovali poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat- tel. 723 312 745

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Navijáky, multiplikátory:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Naviják MILO REDVOLUTION Naviják MILO KHALY Naviják MILO ARGENTHYUM
Naviják MILO REDVOLUTION Naviják MILO KHALY Naviják MILO ARGENTHYUM

Naviják MILO REDVOLUTION, diamant mezi navijáky.

Špičkový naviják vyroben z čistého grafitu, je lehký a zároveň odolný. Má dutý rotor, který dále snižuje hmotnost až na pouhých 294 gramů u největší velikosti navijáku.

 

Naviják MILO KHALY

Esteticky atraktivní, kompaktní, robustní a lehký díky zvláštní struktuře rotoru a proto je univerzální pro všechny techniky vnitrozemského rybolovu. Navzdory tomu, že má čtyři kuličková ložiska a jedno válečkové ložisko na centrální hřídeli, vyniká svou neuvěřitelnou plynulostí při navíjení. Je vybaven mikrometrickou přední brzdou, počítečem vyváženým rotorem, masivním překlápěčem a zaměnitelnou klikou vlevo / vpravo s gumovou rukojetí. 

Materíál převážně kov, cívka kovová s provedením proti proklouznutí vlasce nebo pletenky, klička masivní celokovová.

Naviják MILO ARGENTHYUM

Naviják s neuvěřitelným poměrem kvalita / cena, je to perfektní nabídka pro rybáře, kteří hledají spolehlivý produkt za rozumné cenu.

Je vybaven počítačem vyváženým rotorem, má tři kuličková ložiska, mikrometrickou přední brzdu, masivní překlápěč a kovovou rychloskloupnou kličku zakončenou gumovou rukojetí.

Materiál převážně kov. 

Doporučeno pro anglický a lehký bolognese rybolov.

Cena od: 2 146 Kč
Cena od: 838 Kč
Cena od: 499 Kč

Naviják SPRO CUSTOM FD Naviják MILO NOKTOR Naviják SPRO Dassault XF 4000
Naviják SPRO CUSTOM FD Naviják MILO NOKTOR Naviják SPRO Dassault XF 4000

Naviják CUSTOM FD

• 6 kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko • Jednocestná zarážka zpětného chodu • Grafitové tělo a rotor • S-curve oscilační systém zdvihu cívky • Titanem pokrytá rolnička proti zařezávání splétané šňůry • Předimenzovaný aluminiový drát překlápěče • Speciální mělká aluminiová cívka s klipem na vlasec navržená pro splétané šňůry • Gumový prstenec ve středu cívky proti klouzání splétané šňůry • Počítačem vyvážený rotor • CNC obráběná aluminiová klička s gumovým úchopem • Jemně nastavitelná multidisková brzda

Naviják MILO NOKTOR

Nová řada navijáků Noktor v krásném designu. Tělo vyrobené z grafitu a cívka vyrobená z hliníku. Cívka je prodloužená a má zakřivenou spodní část, která zabraňuje namotání vlasce, pletenky do rotoru. Mikrometrická přední brzda.

Naviják Dassault XF 4000

Naviják má stejné ultra jemné převody, jako Dassault. Dassault XF je vyladěn pro sladkovodní využití. BBR rotor maximalizuje vyváženost a sílu pro rychlou a plynulou rotaci.

• 5 kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko

• Jednocestná klička s antireverse systémem

• Aluminiový rám těla s carbonovými krytkami

• BBR (rotor s vyváženým tělem)

• S-curve oscilační systém zdvihu cívky

• Aluminiová cívka s klipem na vlasec

• Šroub v rukojeti

Cena od: 1 599 Kč
Cena od: 1 229 Kč
Cena: 2 079 Kč
ks

Naviják BIG BLACK BB10000 Naviják BIG BLACK BB8000 Naviják MILO BRIGHT KNIGHT
Naviják BIG BLACK BB10000 Naviják BIG BLACK BB8000 Naviják MILO BRIGHT KNIGHT

Naviják BIG BLACK BB10000

Nová řada surfových a kaprových navijáku vyrobená z kvalitních materiálů. Tělo navijáku je vyrobeno z lakovaného grafitu a hliníku v černé barvě, robustní vzhled s masivní kličkou. Naviják je osezen 13 nerezovými kuličkovými ložisky a jedním válečkovým. Ultra-hladká, mikro nastavitelná přední brzda, systém proti zamotání. Hliníková masivní cívka s chráničem spodní strany cívky s ložiskem a klipem. Pomalý silný chod s převodem 4,1:1.

Naviják je určen pro dlouhé náhozy.

Naviják BIG BLACK BB8000

Nová řada surfových a kaprových navijáku vyrobená z kvalitních materiálů. Tělo navijáku je vyrobeno z lakovaného grafitu a hliníku v černé barvě, robustní vzhled s masivní kličkou. Naviják je osezen 13 nerezovými kuličkovými ložisky a jedním válečkovým. Ultra-hladká, mikro nastavitelná přední brzda, systém proti zamotání. Hliníková masivní cívka s chráničem spodní strany cívky s ložiskem a klipem. Pomalý silný chod s převodem 4,1:1.

Naviják je určen pro dlouhé náhozy.

Naviják BRIGHT KNIGHT

Kvalitní naviják vyrobený z grafitu s perleťovou metalízou určený pro středně lehkou přívlač a bolognese.

Klíčové vlastnosti zahrnují mikro-nastavitelná přední brzda, pravá / levá vyměnitelná ručka s pěnovou rukojetí, neomezený anti reverzní systém. Je vybaven 13 kuličkovými ložisky z nerezové oceli a jedním válečkovým ložiskem z nerezové oceli na hlavním hřídeli. Převodový poměrem 5,2: 1 zajišťuje hedvábně hladké navíjení.

Díky vynikající hodnotě za peníze je ve své kategorii Bright Knight nejlepší.

Cena: 1 769 Kč
ks
Cena: 1 769 Kč
ks
Cena od: 789 Kč

Naviják MILO DARK KNIGHT Naviják NANKE 8000XSG Naviják METHI 8000
Naviják MILO DARK KNIGHT Naviják NANKE 8000XSG Naviják METHI 8000

Naviják DARK KNIGHT

Nová řada navijáků vyrobená z kvalitních materiálu určená pro všestranný rybolov. Grafitové tělo navijáku s černým matným lakem, lehká perforovaná hliníková cívka, mikro nastavitelná přední brzda, systém proti zamotání, neomezený anti reverz a zesílená hlavní hřídel. Je vybaven čtyřmi kuličkovými ložisky a jedním válečkovým, vše z nerezové oceli. Oblíbený převodový poměr 5,2:1. Je určen pro lehkou přívlač, bolognézku, matchku atd.

Špičková kvalita za rozumnou cenu.

Naviják NANKE 8000XSG

Tento špičkový rybářský naviják byl vyvinut speciálně pro lov kapra. Má velice úzké a krátké tělo navijáku. Rám, rotor a perforovaná cívka vše vyrobeno z hliníku. Celková konstrukce snese velké zatížení.   

Naviják má jedenáct nerezových ložisek. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, precizní volnoběžku s mikro brzdou, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou trubkovou rukojeť, převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku. Vynikající poměr kvality a ceny.

 

Naviják METHI 8000

Tento špičkový rybářský naviják byl vyvinut speciálně pro lov kapra. Má velice úzké a krátké tělo navijáku. Rám je vyroben z grafitu a hliníku. Celková konstrukce snese velké zatížení.

Naviják má čtyři nerezová ložiska. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, precizní volnoběžku s mikro brzdou, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou trubkovou rukojeť, převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku. Vynikající poměr kvality a ceny.

Cena od: 787 Kč
Cena: 2 999 Kč
ks
Cena: 1 799 Kč
ks

Naviják SOVRAIN 14 ložisek Naviják VORTEX 10000 Naviják ATHENA
Naviják SOVRAIN 14 ložisek Naviják VORTEX 10000 Naviják ATHENA

Naviják Sovrain

Sovrain s tělem z hliníku a grafitu je pozoruhodný pro své rafinované estetické přednosti. volnoběžka. Kromě atraktivního vzhledu, má neobyčejnou sílu a nebojí se nosit titul „ Vyrobeno pro odolnost. Jeho soukolí je vybaveno 14 nerezovými ložisky (13 + 1 na centrální hřídeli), aby byl zajištěn hladký a tichý chod. Tento naviják váží 870g a převodový poměr je 4,5 : 1. Po každém otočení kliky se navine přibližně 1m vlasce nebo pletenky. Mezi jeho nejvýznamnější technické vlastnosti patří kombinace vyvážení chodu rotoru a navíjení vlasce na cívku což umožňuje výrazně snížit kroucení. Vysoce přesná přední brzda znamená zajištění nekonečného chodu při zdolávání. Masivní klika s velkým ergonomickým úchopem zajistí komfort použití a pevné držení v momentech největšího boje. Hliníková cívka má velký profil za účelem dosažení větší vzdáleností při náhozech. Kapacita cívky je 400m při tloušťce 0,45 mm vlasce. Závěrem lze říci, že naviják najde uplatnění zejména při lovu větších ryb na delší vzdálenosti. Opět platí, že společnost MILO přitahuje pozornost rybářů vynikajícím poměrem kvality a ceny.

 

Naviják VORTEX 10000

Speciálně konstruovaný naviják pro chytání kaprů, sumců a dalších velkých ryb.
Tento robustní rybářský naviják s volnoběžkou rám a cívku z hliníkové slitiny. Je vybaven 10 nerezovými ložisky. Přední brzda s mikroregulací. Počítačem vyvážený rotor je osazen speciální rolničkou zabraňující kroucení vlasce a s ultra-lehkou rukojetí.

Převod: 4,1:1

Kapacita cívky:

310 m = 0,40 mm

245 m = 0,45 mm

200 m = 0,50 mm

volnoběžka

 

Naviják ATHENA

Speciálně vyvinutý naviják pro kapraře s grafitovým tělem a kónickou perforovanou kovovou cívkou. Přední brzda je kalibrována v mikrometrech a testována na 10kg. Přepnutí chodu vpravo nebo vlevo. Hliníková rukojeť s pěnovým úchopem. Poskytuje hladký a přesný chod. Naviják je vybaven 12 nerezovými kuličkovými ložisky a jedním neomezeným anti-reverzním jehlovým ložiskem. Všechny ložiska mají dvojité stínění. Perfektně vyvážený rotor centrální hřídel „šneková hřídel“ s Titanu. Robustní překlápěč, rolnička s Titanu. Spolehlivý rychlostní stupeň v součinnosti s převodovým poměrem 4,6 : 1 zajistí silnou odezvu a vyrovnaný chod při největším zatížení.

Cena: 3 490 Kč
ks
Cena: 1 855 Kč
ks
Cena: 2 980 Kč
ks

Naviják LOKI Naviják MILO SIF Naviják MILO Sando
Naviják LOKI Naviják MILO SIF Naviják MILO Sando

Naviják LOKI

Speciální smekací naviják pro lov sumců a mořský rybolov. Je robustní, celokovový v krásném designu a je určen pro těžkou rybařinu. Je chráněn proti slané vodě. Kónickou perforovanou kovovou cívka. Přední brzda je kalibrována v mikrometrech a testována na 25kg. Hliníková rukojeť s pěnovým úchopem. Poskytuje hladký a přesný chod. Naviják je vybaven 8 nerezovými kuličkovými ložisky a jedním neomezeným anti-reverzním jehlovým ložiskem. Všechny ložiska mají dvojité stínění. Perfektně vyvážený rotor centrální hřídel „šneková hřídel“ s Titanu. Neomezeně uzavřený zpětný chod . Robustní překlápěč, neomezená Anti-Twist rolnička s Titanu. Spolehlivý rychlostní stupeň v součinnosti s převodovým poměrem 4,4 : 1 zajistí silnou odezvu a vyrovnaný chod při největším zatížení. Náhradní kovová cívka.

Naviják SIF

Tento špičkový naviják je sestaven, aby se dal použít ve všech vodách a na téměř všechny rybolovné techniky především match, bolognese a vláčku. Je vyroben z hliníku s perleťovým nástřikem. Naviják má sedm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, titan anti-twist rolničku, vysoce citlivou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém),S-Stroke systém pro dokonalé navinutí vlasce, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 4,6 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják Sando

Špičkový naviják z tělem vyrobeným z grafitu. Vnější vrstva je pokryta pogumovaným povlakem, který vytvoří příjemný soft-touch pocit. Pastorek z nerezové oceli, mikro nastavitelná přední brzda, titanová Anti-Twist rolnička, hliníková ručka vpravo/vlevo zaměnitelná s ergonomicky navrženou EVA rukojetí. Naviják má jednu kovovou cívku s titanovým okrajem a jedna grafitovou cívku (kromě vel. 650). Ideální pro přívlač a chytání pstruhu na jezerech.
Cena: 3 690 Kč
ks
Cena od: 2 194 Kč
Cena od: 1 499 Kč

Naviják MILO SHINO Naviják MILO LUGH Naviják MILO LIR
Naviják MILO SHINO Naviják MILO LUGH Naviják MILO LIR

Naviják SHINO

Špičkový vláčecí naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Je navržen vynikající inženýrskou prací pro hedvábně hladký provoz. Naviják má devět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém),S-Stroke systém pro dokonalé navinutí vlasce, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják LUGH

Špičkový naviják vyrobený s titanu a grafitu. Velice odolný a spolehlivý naviják, který je vhodný pro všechny rybolovné techniky i moře. Naviják má osm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják LIR

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Za studena kovanou hliníkovou cívku s uhlíkovou (Look) vložkou. Ideální pro vláčení, bolognese a moře. Naviják má devět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu hliníkovou cívku.
Cena od: 1 469 Kč
Cena od: 1 848 Kč
Cena od: 1 809 Kč

Naviják MILO KYUZO Naviják MILO CARMAN Naviják MILO DIAN
Naviják MILO KYUZO Naviják MILO CARMAN Naviják MILO DIAN

Naviják KYUZO

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky. Perfektní tichý chod. Naviják má pět nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, AVS systém (Anti vibrační systém), neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják CARMAN

Tento špičkový naviják má rám vyroben z titanu a grafitu. Speciálně zpracován tak, aby odolával korozi, a je vhodný na moře. Ideální pro light-medium spinning (velikost 3000). Pro medium-heavy spinning, medium-range match a Bolognese (velikost 5000). Naviják Carman je navržen vynikající inženýrskou prací pro hedvábně hladký provoz. . Naviják má šest nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu za studena kovanou hliníkovou cívku.

Naviják DIAN

Špičkový naviják v černé barvě s kontrastním lemováním. Tělo navijáku je kombinací grafitu a hliníku. Naviják je navržen pro ultra plynulý chod. Ideální pro Bolognese, lehkou přívlač (velikost 2000,3000) a středně těžkou přívlač 30 - 40g (velikost 5000). Naviják má osm nerezových ložisek a jedno „Long Time“ valivé ložisko. Počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rukojeť s EVA úchopem. Převodový poměr 5,2 : 1. Má jednu kovovou cívku.

Cena od: 1 549 Kč
Cena od: 1 463 Kč
Cena od: 2 117 Kč

Naviják MILO GISAKU Držák na cívku Multiplikátor alty beast digi-solar line counter 7.000 LH
Naviják MILO GISAKU Držák na cívku Multiplikátor alty beast digi-solar line counter 7.000 LH

Naviják GISAKU

Ideální naviják pro nenáročné rybáře nebo děti. Hodí se pro všechny rybolovné techniky. Je vybaven jedním kuličkovým ložiskem, počítačově vyvážený rotor, anti-twist rolničku, jemnou mikro nastavitelnou přední brzdu, neomezený anti-reverzní chod, vpravo/vlevo zaměnitelnou rychlosklopnou rukojeť. Převodový poměr 5,1 : 1. Má jednu grafitovou cívku.
DRŽÁK NA CÍVKU

Umožňuje připevnění cívky k prutu. Šetří místo a zamezuje poškození. Malý držák umožní upevnění cívky o rozměrech 41 mm - 54 mm a velká 54 - 76 mm.

Multiplikátor alty beast digi-solar line counter 7.000 LH

Špičkový multiplikátor s digitálním počítadlem napájeným solárním článkem. Multiplikátor má 100% SALTWATER RESISTANT (je odolný proti slané, mořské vodě).

Cena od: 349 Kč
Cena od: 130 Kč
Cena: 5 999 Kč
ks

Multiplikátor BANAX Abyss 5000 W Multiplikátor KOR 101 Multiplikátor Mimic BC 4.000
Multiplikátor BANAX Abyss 5000 W Multiplikátor KOR 101 Multiplikátor Mimic BC 4.000

Multiplikátor BANAX Abyss 5000 W
 

Perfektní lehký multiplikátor BANAX Abyss 5000 W vhodný i na jemnější pilkrování .
 

Parametry:
Hliníková cívka , strojově broušené převody
Počet ložisek - 4
kapacita cívky - 300m-0.30mm
hmotnost - 420g
převodový poměr - 4.7:1

Vynikajicí multiplikátor pro mořský rybolov, jedná se o stejný model jako populární Banax-Kaigen jen bez elektrické pomoci. Ideální i k lovu sumců s vábničkou.

AKČNÍ CENA !

Multiplikátor KOR 101

Velmi pěkný, lehký přívlačový, odhozový multík. Přes malou velikost má vysokou kapacitu cívky. Čtyři kuličková ložiska a alu cívka zaručují bezproblémový chod multíku. Skvělá kontrola náhozu a brzdový systém poskytující perfektní kontrolu navijáku při zdolávání ryb. Krásný design už jen dokončuje celou tuhle dokonalost.

Kapacita cívky: 0.25 mm / 190 m - 0.28 mm / 150 m - 0.30 mm / 120 m
Kuličková ložiska: 4
Převod: 7 : 1
 

Multiplikátor Mimic BC 4.000 - Novinka 2017

MIMIC baitcaster patří k široké škále navijáků v novém MIMIC programu. Tento dostupný naviják nepostrádá odolnost, má stejný vnitřní mechanismus, jaký lze nalézt na některých našich nejlepších baitcasterech.

• 3 kuličková + 1 válečkové ložisko

• Nekonečná zarážka zpětného chodu

• Duální brzdový systém

• Grafitové tělo, alu cívka, alu klička

• Wormshaft převod

• Levoruký model

• Převod 6,3:1

• Jemně nastavitelná hvězdicovitá brzda

Cena: 2 998 Kč
ks
Cena: 1 689 Kč
ks
Cena: 1 699 Kč
ks

Multiplikátor s počítadlem Multiplikátor Skipper Pro LH 20 Multiplikátor Skipper Pro RH 25
Multiplikátor s počítadlem Multiplikátor Skipper Pro LH 20 Multiplikátor Skipper Pro RH 25

Multiplikátor s počítadlem
Kvalitní multiplikátor na pravou ruku s počítadlem vlasce do 999 m.
 

Speciální výkonný multiplikátor na trolling, se sníženým převodovým poměrem (3,8 : 1). Grafitové tělo, ergonomická a perfektně vyvážená rukojeť. Klasické ovládání hvězdička třecí brzdy. Hliníková cívka, podavač vlasce nebo šňůry je potažen z nitridu titanu. Přepínatelný cvrk. Counter stočený ve stopách. Multiplikátor pro pravou ruku.

Kapacita cívky: 0,45 mm - 260 m.

Celková váha: 588 g.

Počet ložisek: 1 + 1.

Převodový poměr: 3,8 : 1.

Multiplikátor Skipper Pro LH 20

Multiplikátor pro levoruké rybáře. 4 nerezová kuličková ložiska • Plná aluminiová cívka • Zesílené nerezové převody • Pákové nastavení brzdy • Brzdový systém z nerez oceli včetně držáků na pruty.

Parametry:

Převod: 4,0 : 1

Kapacita cívky: 280m / 0,45mm

Počet ložisek: 4

Celková váha: 490g

 

Multiplikátor Skipper Pro RH 25

Multiplikátor pro pravoruké rybáře. 4 nerezová kuličková ložiska • Plná aluminiová cívka • Zesílené nerezové převody • Pákové nastavení brzdy • Brzdový systém z nerez oceli včetně držáků na pruty.

Parametry:

Převod: 4,0 : 1

Kapacita cívky: 320m / 0,50mm

Počet ložisek: 4

Celková váha: 549g

Cena: 1 399 Kč
ks
Cena: 3 390 Kč
ks
Cena: 2 859 Kč
ks

Multiplikátor SPRO CRX BC MULTIPLIKÁTOR THR Multiplikátor ZEPTOR 30LH
Multiplikátor SPRO CRX BC MULTIPLIKÁTOR THR Multiplikátor ZEPTOR 30LH

Multiplikátor SPRO CRX BC

CRX baitcaster je lehký, ale velmi pevný a odolný naviják díky jeho carbonové konstrukci. CRX BC lze použít v mnoha situacích a má skvělé vrhací vlastnosti i s lehkými nástrahami. Pokud se chystáte nahazovat malé nástrahy, crank a jerkbaity a malé jigy, CRX BC je přesně pro Vás.
THR

Vyrobený z aluminia, grafitu a polymerového kompozitu. Cívka je aluminiová.

Multiplikátor ZEPTOR 30LH

Multiplikátor pro levoruké rybáře. 6 nerezových kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko. Zesílený vnitřní mechanismus. Úzké tělo pro lepší rovnováhu na špičce prutu. Vysokorychlostní převod (6,2:1). Aluminiová cívka a zesílený systém navíjení. Pevná nerezová klička s Power silovým úchopem, Jemně nastavitelná hvězdicová brzda.

Parametry:

Převod: 6,2 : 1

Kapacita cívky: 400m pletenky / 0,40mm

Počet ložisek: 6+1

Celková váha: 720g

Cena: 2 059 Kč
ks
Cena od: 1 390 Kč
Cena: 2 990 Kč
ks

Multiplikátor ZEPTOR 50LH Naviják BOXXER LCS Naviják C-Tec Shadow Carp 6500
Multiplikátor ZEPTOR 50LH Naviják BOXXER LCS Naviják C-Tec Shadow Carp 6500

Multiplikátor ZEPTOR 50LH

Multiplikátor pro levoruké rybáře. 6 nerezových kuličkových ložisek + 1 jehlové ložisko. Zesílený vnitřní mechanismus. Úzké tělo pro lepší rovnováhu na špičce prutu.  Vysokorychlostní převod (6,2:1). Aluminiová cívka a zesílený systém navíjení. Pevná nerezová klička s Power silovým úchopem, Jemně nastavitelná hvězdicová brzda.

Parametry:

Převod: 6,2 : 1

Kapacita cívky: 760m pletenky / 0,40mm

Počet ložisek: 6+1

Celková váha: 998g

Naviják BOXXER LCS

Grafitový naviják s volnoběžkou určený pro nenáročné rybáře.

Naviják má jedno kuličkové ložisko, oscilační systém zdvihu cívky, grafitovou cívku s navinutým vlascem, vyvážený rotor a kličku, LCS volnoběžnou brzdu a jemně nastavitelnou multidiskovou přední brzdu. Naviják je vhodný pro feeder nebo na položenou, (krabička není součástí balení).

Naviják C-Tec Shadow Carp 6500

Navijáky Shadow Carp je jednoduchý a robustní. Převodovka šnekového hřídele běží neuvěřitelně hladce a je mimořádně silná. Naviják je má jednu hliníkovou cívku s velkou kapacitou a 2 heavy-duty grafitové cívky.
Cena: 3 290 Kč
ks
Cena od: 699 Kč
Cena: 2 563 Kč
ks

Naviják Carp LCS Naviják CRYSTAL LINE RD Naviják DA VINCI CARP
Naviják Carp LCS Naviják CRYSTAL LINE RD Naviják DA VINCI CARP

Naviják Carp LCS

Kvalitní naviják s volnoběžkou určený pro nenáročné rybáře.

• 2 kuličková ložiska + 1 jehlové ložisko • Nekonečná zarážka zpětného chodu • LCS systém kontroly vlasce • Grafitové tělo a rotor • S-curve oscilační systém zdvihu cívky • Super stabilní rolnička s twist free systémem • 2 grafitové cívky s klipem na vlasec • Vyvážený rotor a klička • Jemně nastavitelná multidisková přední a zadní brzda

Naviják CRYSTAL LINE RD


Nová řada univerzálních navijáků se zadní brzdou pro všestranný rybolov. Základem navijáku je lehké grafitové tělo a rotor, výkonný převodový stupeň. Kuličková ložiska japonské výroby, zvýšená odolnost.

Naviják DA VINCI CARP

Moderní, lehký, kaprový naviják s volnoběžkou. Grafitové tělo a rotor. Perfektně vyvážený rotor, masivní překlapěč, kovová ručka s ergonomickým úchopem. Naviják zaručuje tichý a hladký chod. Má jednu kovovou a jednu grafitovou cívku. Ideální pro lov na položenou, feeder, ale i pro lov na živou rybičku.

Cena od: 769 Kč
Cena od: 559 Kč
Cena od: 1 379 Kč

Naviják Distance Feeder LCS 5.000 Naviják DRENALINIK 10000 Naviják ELEMENT X LCS
Naviják Distance Feeder LCS 5.000 Naviják DRENALINIK 10000 Naviják ELEMENT X LCS

Naviják Distance Feeder LCS 5.000 - Novinka 2017

Distance Feeder je vyvinut speciálně pro feederový rybolov. Mělká cívka potřebuje méně vlasce a vytváří optimální návin. Volnoběžná brzda umožní rybě odvíjet dle Vámi nastaveného tlaku, což je skvělé při parmovém či kaprovém rybolovu na řekách. Silná kulatá osa a nerezový klip na vlasec Vám umožní nastavit vzdálenost Vašeho náhozu tak přesně jak je jen možné, aniž byste poškodili vlasec.

DRENALINIK 10000

Extrémně silný grafitový naviják za velmi atraktivní cenu. Je vybaven vysoce precizní přední brzdou, vysokokapacitní cívkou Ergal, velmi lehká rukojeť s protiskluzovým soft-touch úchopem. Neomezený Anti-reverzní systém a anti-twist rolnička uložená na dvou kuličkových nerezových ložiskách. Naviják má převodový poměr 4,5:1 a je vybaven 14 nerezovými kuličkovými ložisky (13+1) pro velmi hladký a tichý chod. Ideální pro lov kaprů a surfový rybolov.

Naviják ELEMENT X LCS - Novinka 2017

Tento volnoběžný naviják má easy grip nastavitelný knoflík pro rychlou změnu volnoběžné brzdy. Element X má aluminiovou cívku a ultra hladký mechanismus.

• 5 kuličkových + 1 válečkové ložisko

• Nekonečná zarážka zpětného chodu

• Jedna aluminiová cívka s klipem na vlasec

• Grafitové tělo a rotor

• S-Curve oscilační systém zdvihu cívky

• Volnoběžný systém s Easy grip zadní brzdou

• Anti twist rolnička

• Extra pevná CNC obráběná klička

Cena: 2 999 Kč
ks
Cena od: 2 739 Kč
Cena od: 1 419 Kč

NAVIJÁK FIGHTER RUNNER Naviják FLY FOREL Naviják FLY GRAYLING
NAVIJÁK FIGHTER RUNNER Naviják FLY FOREL Naviják FLY GRAYLING

FIGHTER RUNNER

Nejvyšší řada populárních fighterů v celé škále velikostí. 10 kuličkových ložisek, kovová cívka s titanovou odhozovou hranou a na ložisku uložené madlo rychlosklopné cívky. Ucelená řada velikostí zahrnuje navijáky určené jak na feeder nebo lov kaprů tak i na naše největší dravce.

Naviják FLY FOREL

Muškařský naviják vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku. Je vybaven rychlo-sponou pro rychlou výměnu cívky a přesnou brzdou. Určeno pro suché a mokré mušky a nymfy. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 5/6.

 

Naviják FLY GRAYLING

Muškařský naviják vyrobený výhradně z hliníku. Malý průměr kotouče a velmi lehký design umožňuje pohodlný rybolov suché mušky a nymfy. Extrémně přesná brzda dává možnost práci s nejmenšími muškami a s nejtenčími šňůrkami. Určeno pro rybaření lipanů a pstruhů. Vysoce kvalitní, odlehčený a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 4/5 .

Cena od: 1 390 Kč
Cena: 559 Kč
ks
Cena: 2 146 Kč
ks

Naviják FLY LEADER Naviják FLY MLX
Naviják FLY LEADER Naviják FLY MLX

Naviják FLY LEADER

Vysoce kvalitní a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Velikostní třída 5/6, která vám umožní práci v největších proudech s nejbojovnějšími rybami a hloubení s jemnými průměry. Použití všech základních technik od suché mušky, nymfy po malé streamery.

Navíjení pravou rukou, brzda nalevo, vypnutí brdy a zapnuti cvrku pomocí stříbrného tlačítka napravo - vypne se při navíjení.

Naviják FLY MLX

Vysoce kvalitní, odlehčený a velmi odolný naviják vyrobený CNC technologií. Velká Arbor eloxovaná cívka vyrobená z jednoho kusu hliníku. Vodotěsný systém navíjení velikostní třída 5/6, která vám umožní práci v největších proudech s nejbojovnějšími rybami a hloubení s jemnými průměry. Použití všech základních technik od suché mušky, nymfy po malé streamery.
Cena: 2 899 Kč
ks
Cena od: 3 813 Kč


  Stránky: 1 | 2 | 3 | >>Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.