V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Feeder

FEEDER...

Pro rybolovnou techniku s krmítkem, takzvaným feederem, používáme speciální lov na feeder.  Používá se k tomu feedrové krmítko s krátkým návazcem ( feedrová montáž ).  Feederové krmítko naplněné směsí přiláká i opatrnější rybu do blízkosti háčku, který s nástrahou leží opodál, nebo plave nad krmítkem. Jemná špička prutu pak reaguje i na velmi jemné záběry. Feedrový prut mívá zpravidla tři špičky, které se liší tuhostí. Tuhost se uvádí v uncích, např. 1 oz značí jemnou špičku, 3 oz značí tvrdou špičku. Pro uložení feedrového prutu při lovu se pak používají typické feedrové držáky ( feedrová podpěra ). Nejčastěji se používají třídílné feedrové pruty, méně pak, kvůli skladnosti, dvoudílné. Do obliby se dostávají i teleskopické feedrové pruty s možností kombinování špiček.

Při koupi prutu volíme takovou délku a zátěž prutu, která odpovídá lokalitě (hloubka a síla proudu, vzdálenost), kde hodláme lovit, a také odpovídá předpokládané velikosti lovených ryb .

Nejběžněji používaná délka prutu je 12 stop = 360 cm, ale pruty se prodávají v délkách 300, 330, 360, 390, 420, 450 cm a většina výrobců je označuje ve stopách ( FT ). Abychom vypočítali délku prutu, vynásobýme počet FT třiceti a vyjde nám délka prutu v cm (např. 12 Ft krát 30 je 360 cm).

Největší výrobci prutů nejběžněji označují gramáže velkými tiskacími písmeny podle angl. slov L = Light, M = Medium, H = Heavy a vzájemnou kombinací těchto písmen. Pro snadnější orientaci jsme sestavili následující tabulku od nejjemnější po nejtvrdší:

EXTRA LIGHT         EL      do 15 g 

LIGHT                    L       do 25 g

MEDIUMLIGHT        ML      10 - 30 g

MEDIUM                       20 - 60 g

MEDIUM HEAVY      MH     30 - 80 g

HEAVY                   H       50 - 120 g

EXTRA HEAVY        EH      60 - 200 g

Pokud jste nenašli v tomto oddělení co jste hledali, můžete se vrátit na úvodní stránku s rybářskými potřebami kliknutím.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Prut MILO Superba MULTI TIP 2,70 m Prut MILO INSOLITE FEEDER Prut MILO KREOS FEEDER
Prut MILO Superba MULTI TIP 2,70 m Prut MILO INSOLITE FEEDER Prut MILO KREOS FEEDER

Prut MILO Superba MULTI TIP 2,70 m

Špičkový feederový prut v krásném designu té nejvyšší kvality vyrobený z materiálu high modulus carbon v matném provedení.

Prut MILO INSOLITE FEEDER 

Špičkový prut nejvyšší kvality, který je postaven na materiálu high modulus carbon blank.

Štíhlý prut za to velice výkonný s parabolickou akcí. Očka SIC II - první tři double leg a další single leg s nohy low-frame. Šroub navijáku i ručka z materiálu AVA. Ručka speciální tvar Grip Tight Slim low dokonale kopíruje předloktí rybáře, umožňuje přesné a pohodlné použití.

Prut je vybaven třemi ultra tenkými špičkami (1,5oz uhlík – 2oz uhlík a 1oz laminát).

Prut MILO KREOS FEEDER


Kvalitní prut vyrobený z materiálu IM8 high modulus carbon fibres, který je vhodný pro středně těžkou rybařinu převážně na řekách.


Je extrémně citlivý a má semi-parabolickou akci, která snižuje tlak na špičku prutu. Sedlo navijáku je kovové, matice s korkem. Rukojeť kombinace přírodního korku a EVA materiálu. Očka SIC II single leg, která jsou speciálně vytvarovaná ADVANCED SIC. Tři uhlíkové špičky 2oz, 3oz a 4oz.


Vynikající poměr kvality a ceny.


 

Cena: 4 685 Kč
ks
Cena od: 5 152 Kč
Cena od: 2 539 Kč

Prut MILO GERARDIX CARP FEEDER Prut MILO League One Feeder Prut MILO Perception Feeder
Prut MILO GERARDIX CARP FEEDER Prut MILO League One Feeder Prut MILO Perception Feeder

MILO GERARDIX CARP FEEDER


 


Nový extrémně všestranný model feederového prutu je vyroben z moderního materiálu High Modulus Carbon s celkově atraktivním vzhledem.

Prut MILO League One Feeder


Prut lze zařadit do nejvyšší řady feedrových prutů. Je určen pro velmi citlivý lov jemnými systémy. Úžasná akce prutu při jakékoliv fázi lovu. Prut je vyroben z nejkvalitnějších karbonových vláken a zaručuje dlouhou životnost. 

Feeder MILO Perception


Nová řada feeederových prutů s velmi vydařeným designem. Zploštělá korková rukojeť s příjemným držením prutu v ruce upoutá na první pohled. Zpevněná spojka jednotlivých dílů prutu vroubkovým grafitem zaručí nezničitelnou životnost tohoto elementu. Tento široce univerzální prut za příznivou cenu upoutá i náročného vyznavače feederu.

Cena od: 2 782 Kč
Cena od: 4 375 Kč
Cena od: 1 899 Kč

Prut MILO Perception Picker Tubus MILO na feedrové špičky Prut MILO RAPSODIA CLASSIC POWER FEEDER
Prut MILO Perception Picker Tubus MILO na feedrové špičky Prut MILO RAPSODIA CLASSIC POWER FEEDER

Picker MILO Perception

Nová řada pickerových prutů s nádherným designem. Zploštělá korková ručka s příjemným držením prutu v ruce upoutá na první pohled. Zpevněná spojka dílů vroubkovým grafitem zaručuje nezničitelnou životnost této části prutu. Krásný prut za příznivou cenu uspokojí každého vyznavače pickeru.

TUBUS MILO

Velmi praktický tubus na feedrové špičky atd. Ve třech velikostech.


Délka:110 cm/ 75 cm / 55 cm

Průměr: 6 cm

MILO CLASSIC POWER FEEDER


Tento třídílný feederový prut je vyroben z vysokomodulových uhlíkových vláken (High Modulus Carbon), má matný povrch, je vybaven dělenou neoprenovo-korkovou rukojetí a má grafitové šroubení sedla navijáku. Prut je osazen krátkonohými očky SIC II. Prut  je dodáván se třemi špičkami - dvě jsou laminátové (1 a 1,5 oz ) a jedna je z uhlíku (2 oz) . Prut se dodává ve třech délkách 3,30 m , 3,60 m a 3,90 - 4,20 m .

 

Cena od: 1 295 Kč
Cena od: 90 Kč
Cena od: 1 820 Kč

Prut MILO DEIMOS FEEDER Prut MILO MILLENNIUM III Feeder Twin Tips Prut MILO Perception L Feeder
Prut MILO DEIMOS FEEDER Prut MILO MILLENNIUM III Feeder Twin Tips Prut MILO Perception L Feeder

MILO Deimos feeder


 


Řada prutů DEIMOS se stala naprostým hitem českého trhu. Skvělý blank, který je ve své cenové kategorii naprostým unikátem, a snese srovnání s mnohem dražšími modely.

Prut MILO MILLENNIUM III Feeder Twin Tips


Vyrobený s velmi odolného karbonu zaručujeme velmi dlouhou životnost . Osazen očky SIC 2 . V krásném desyngu s korkovou ručkou . Součástí jsou dvě uhlíkové špičky 1 oz a 2 oz .


Délka 3,5 m - vrhací zátěž M (15-70) gDélka: 3,5 m

Hmotnost: 253 g

Průměr: 14 mm

Počet dílů: 3

Počet ok: 9+6

Transportní délka: 125 cm

Prut MILO Perception L Feeder


Speciálně navržený prut pro těžká krmítka. Vyrobený z kvalitního uhlíku. Špička a druhý díl mají přidány výztuže k základnímu štěpu. Prut s velkými trojnožkovými SIC II očky, šroubové sedlo navijáku, speciálně vytvarovaná korková rukojeť z přírodního korku. Tři uhlíkové špičky 1oz, 2oz a 3oz.

Cena od: 2 711 Kč
Cena: 1 999 Kč
ks
Cena od: 2 599 Kč

Prut MILO PREMIERSHIP BARBEL HEAVY Prut MILO PREMIERSHIP COMBO MULTIFEEDER Prut MILO PREMIERSHIP LONG DISTANCE
Prut MILO PREMIERSHIP BARBEL HEAVY Prut MILO PREMIERSHIP COMBO MULTIFEEDER Prut MILO PREMIERSHIP LONG DISTANCE
MILO PREMIERSHIP BARBEL HEAVY


Velice vydařený zástupce heavy feedru. Chytáte-li v silnějším proudu, na větších řekách, je pro Vás ideální volbou.

MILO PREMIERSHIP COMBO MULTIFEEDER


Mimořádně univerzální uhlíkový prut do nejrůznějších podmínek. Mezidíl nám pomůže řešit extrémní situace při rozdílném způsobu lovu. Velmi příznivá cena.


MILO PREMIERSHIP LONG DISTANCE


Prut z modulového karbonu. Pevný prut s úžasnou akcí a SIC II očkami. Neoprenová protiskluzová ručka.


Cena od: 2 790 Kč
Cena od: 1 960 Kč
Náš tip
Cena od: 2 399 Kč

Prut MILO PREMIERSHIP MEDIUM CARP FEEDER Prut MILO Pro System Euro Feeder 3.6 M Prut MILO SUPERBA CHAMPIONS LEAGUE FEEDER
Prut MILO PREMIERSHIP MEDIUM CARP FEEDER Prut MILO Pro System Euro Feeder 3.6 M Prut MILO SUPERBA CHAMPIONS LEAGUE FEEDER

MILO PREMIERSHIP MEDIUM CARP

Výborný feederový prut pro chytání na řekách a stojatých vodách. Je dodán se dvěma uhlíkovými špičkami 1oz a 2oz. Vyroben z vysoce odolného karbonu s vysokým modulem. Řada prutů Premiership Medium a Medium Heavy je navržena tak aby byla výkonná a přitom citlivá a vyrovnala se s kapry všech velikostí. Je osazena očky SIC II a nabízí vynikající přesnost nahazování. Tyto pruty fungují stejně dobře, jak vypadají. Vyvážené, lehké s rychlou akcí.

Prut MILO Pro System Euro Feeder 3.6 M


Řada Pro System představuje naprostý vrchol mezi feederovými pruty na trhu,je vyroben z materialu HMG který v kombinaci se třemi špičkami -2*laminát+1grafitová tvoří dokonalý celek.


Délka 360cm, transportní délka 155cm (2 díly+ 3 špičky), vrhací zátěž 30-60g, váha prutu pouze 180g - Feederový speciál vyrobený z prvotřídního grafitu - lehký jak pírko s obrovskou zásobou síly.

Prut MILO SUPERBA CHAMPIONS LEAGUE FEEDER


Superprut na těžký feeder, do nejhlubších tekoucích řek. Tam kde si jiný prut neporadí tento prut to zvládne. Výborný materiál je zárukou dlouhé životnosti.


Cena: 1 599 Kč
ks
Cena: 2 913 Kč
ks
Cena: 5 499 Kč
ks

PRUT NO LIMIT METHOD FEEDER 100-250g
PRUT NO LIMIT METHOD FEEDER 100-250g

PRUT NO LIMIT METHOD FEEDER 100-250g

V důsledku prudkého vývoje feeder techniky se zvyšují i nároky rybářů na produkty, co platí dvojnásobě o lovu na velké vzdálenosti s feeder prutem.

Top Benzár produkt pro rok 2021 dostal název No Limit Method Feeder. Jde o prut na velké ryby s obrovskou zásobou síly, kterou využijeme při dlouhých náhozech.

Cena: 3 290 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.