V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Vlasce, šňůry

 Rybářský vlasec je vyroben z umělého vlákna, především z nylonu, polyethylenu a dalších polymerů. Ve kvalitě vlasců od různých výrobců je velký rozdíl. Zejména v současné době, kdy si noví výrobci přicházející na trh nechávají vyrábět vlasce v Číně , je pro koncového zákazníka velmi těžké se v této obrovské nabídce orientovat. Určitě se vyplatí vsadit na osvědčebnou značku a kvalitu. Vlasce italské značky MILO jsou zárukou kvality, procházejí nejnáročnějšími zkušebními testy a parametry uvedené na špulce odpovídají skutečnosti. Díky skutečně odpovídajícím parametrům patří tyto vlasce k nejprestižnějším na evropském trhu. Zkuste si někdy sami jen laicky porovnat vlasce od několika výrobců. Dejde je vedle sebe na bílý papír a na první pohled jen očima rozeznáte rozdíl v tloušce vlasců a nad diametrálně uvedenými nosnostmi budete žasnout. Kmenové vlasce by měly odpovídat specializaci navijáku a také podle toho se rozlišují na kaprové, přívlačové, feedrové, matchové, boloňkové ...Použít pak v daný okamžik správný návazcový vlasec je doslova věda a intuitivně se tomu dlouho učíme. Přesná kalibrace vlasců má v běžné a zejména závodní plavané zásadní význam. Je až neuvěřitelné jak ryby reagují na zjemnění vlasce. Někdy stačí zjemnit jen o málo a ryby začnou brát - třeba návazec 0,12 mm zjemníte na 0,10 mm a to málo stačí, abyste rybu přiměli k záběru. Právě proto závodní vlasce mají přesnou kalibraci s rozlišením na tři desetinná místa, např. 0,049 mm nebo 0,128 mm. 

 

 

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Vlasce, šňůry:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Šňůrka IRON TREX 100m 0,03-0,04-0,06 mm Vlasec Redvolution KRP 110 m Fix na vlasec - Line Marker
Šňůrka IRON TREX 100m 0,03-0,04-0,06 mm Vlasec Redvolution KRP 110 m Fix na vlasec - Line Marker

Šňůrka IRON TREX

Micro pletená šňůrka vyrobená novou technologií paralelního vinutí v čiré barvě. Tato převratná novinka je vhodná pro citlivý rybolov na plavanou, feeder, přívlač i položenou. Ve vodě je minimálně viditelná, na hladině a nad hladinou je zřetelná. Může se použít přímo na cívku navijáku a je výborná také jako návazcový materiál.  

Vlasec Redvolution KRP 110 m

Nová generace špičkových monofilních vlasců, která se dá použít jak pro hlavní linku tak k výrobě návazců.

Fix na vlasec - Line Marker

Tužka pro označení vzdálenosti na vlasci. Nutnost pro lov s odhozem.
Cena od: 489 Kč
Cena od: 289 Kč
Cena: 435 Kč
ks

Odmašťovač vlasce crallusso Značkovač na vlas Vlasec MILO Vertigo Magic Bomber
Odmašťovač vlasce crallusso Značkovač na vlas Vlasec MILO Vertigo Magic Bomber

Odmašťovač vlasce crallusso

Odmašťovač ve spreji umožní dokonalé potápění vlasce . Obsah 60 ml .

Značkovač na vlas

Provedení Bílá , Žlutá a Růžová.

Použití při plavené a feederu.Fix pro označení vzdálenosti na vlasci.

 

Vlasec MILO Vertigo Magic Bomber

Špičkové vlasce nové generace ve fialové barvě se můžou pochlubit ultra nízkým indexem lomu světla ve vodě a velmi rychlou potápivostí. Díky extrémně vysoké odolnosti proti oděru a pevnosti v uzlu je ideální pro přívlač, feeder, lov pstruhů v jezerech a v lovu kapra.
Cena: 75 Kč
ks
Cena od: 429 Kč
Cena od: 153 Kč

Vlasec MILO Vertigo Magic CAST Vlasec MILO FLUORO CARBON REEL Vlasec MILO VERTIGO REEL
Vlasec MILO Vertigo Magic CAST Vlasec MILO FLUORO CARBON REEL Vlasec MILO VERTIGO REEL

Vlasec MILO Vertigo Magic CAST

Špičkové vlasce nové generace v modro - fialové barvě nemá žádnou paměť a zajistí maximum trvanlivosti po velmi dlouhou dobu. Díky extrémně vysoké odolnosti proti oděru a pevnosti v uzlu je ideální pro lov z boloňkou na řekách a také v moři.

Vlasec MILO FLUORO CARBON REEL

Kopolymer nejnovější generace ve fluorouhlíku se silnými mechanickými vlastnostmi nylonu.

Vlasec MILO VERTIGO REEL

Vlasec vyrobený speciálně pro širší použití na všech vodách, od technik match, feeder a středně lehká přívlač. 

Cena od: 153 Kč
Cena od: 259 Kč
Cena od: 239 Kč

Vlasec Redvolution KRP 110 m Vlasec MILO FEEDER MATCH SINKING Vlasec KREPTON GHOST 50m
Vlasec Redvolution KRP 110 m Vlasec MILO FEEDER MATCH SINKING Vlasec KREPTON GHOST 50m

Vlasec Redvolution KRP 110 m

Nová generace špičkových monofilních vlasců, která se dá použít jak pro hlavní linku tak k výrobě návazců.

Vlasec MILO FEEDER MATCH SINKING

Tento nový monofil je vyvinut po měsících testování odborníky a závodníky MILO je nejnovějším z hlediska specifických kopolymerů pro rybolov s krmítky obecně se zátěží.

 

Vlas KREPTON GHOST 50 m

TOP výrobek - doporučujeme ! Japonský návazcový materiál vyráběný výhradně pro firmu MILO je excelentním výrobkem na hranici současných technologických možností - fluorcarbonový povrch je zárukou minimální viditelnosti, ale na rozdíl od plnofluorocarbonových vlasců má slušnou nosnost. Je také velmi odolný vůči oděru. Má jednu výjímečnou vlastnost - je velmi průtažný a elastický. Je vynikající pro výrobu návazců na feeder a plavanou. Při záseku zapruží a neutrhne se.

Cena od: 289 Kč
Cena od: 129 Kč
Cena od: 195 Kč

Vlasec MILO VERTIGO COMPETITION Vlasec MILO CYCLOPS SPECIMEN Vlasec M-Tech Hooklenght 50m
Vlasec MILO VERTIGO COMPETITION Vlasec MILO CYCLOPS SPECIMEN Vlasec M-Tech Hooklenght 50m

Vlasec MILO VERTIGO COMPETITION

Víceúčelový vlasec může být použit jako kmenový pro lov na bolognese nebo na výrobu návazců. Vlasec vyrobený v rozsahu dichroických kopolymerů s velmi vysokou neviditelností v čistých vodách. Vyznačuje se zcela křišťálovým zbarvením, extrémní měkkostí, nedostatkem paměti a kontrolovaným protahováním. Zaručuje vynikající pevnost v uzlu. K dispozici ve 125m návinech.

Vlasec MILO CYCLOPS SPECIMEN

Monofil vytvořený speciálně pro lov jeseterů a dalších velkých druhů ryb v mořské vodě. Zrodil se po měsících extrémních testů odborníky v oboru. Je k dispozici v černé barvě a v návinu 1000 m. Vyznačuje se svou elasticitou měkkostí a výbornými vlastnostmi proti kroucení, které nemění jeho molekulární strukturu. Díky velmi vysoké odolnosti proti oděru při dlouhých bojích s velkými jesetery nepodléhá žádné změně.

Vlasec M-Tech Hooklenght 50m

Špičkový vlasec vyrobený v Japonsku, speciálně určené pro výrobu návazců. Kombinuje měkkost, vysokou pevnost v uzlu a odolnost proti oděru při skutečných průměrech a velmi vysoké meze pevnosti, testováno a zaručená pevnost. Perfektní vlasec na který se můžete spolehnout při svých vlastních úspěších.

Cena od: 129 Kč
Cena od: 1 339 Kč
Cena od: 129 Kč

Vlasec TORAY 50m Vlasec Fortress CARP Long Distance Vlasec Fortress IRON MONO 300m
Vlasec TORAY 50m Vlasec Fortress CARP Long Distance Vlasec Fortress IRON MONO 300m
TORAY

Přesně kalibrovaný. Nejvyšší třída mezi monofily, vyrábí se podle japonské technologie. Speciální závodní vlasec, dodávaný v ochranném obalu.

Vlasec Fortress CARP Long Distance - Novinka 2016

Kvalitní vlas vyvinut ve spolupráci s francouzským národním týmem v lovu kapra. Určený pro velmi daleké hody vyrobený v Japonsku. Odolný proti oděru, velmi potápivý a odolný proti vysokým teplotám. Vlasec patří ve své třídě ke špičce.

Vlasec Fortress feeder IRON sinkink 300m - Novinka 2016

Nový špičkový vlasec navržený pro daleké hody. Vyvinut ve spolupráci z Team Milo England.

Je vyroben z molekulárního polymeru vysoké hustoty. Vlas zaručuje vysokou pevnost v uzlu, rychlé potopení a zároveň velkou pružnost pro velmi přesné nahazování. Vlas je potažen speciální XKT pryskyřicí, která zajišťuje vynikající odolnost proti oděru.

Vlas má tmavě zelenou barvu. Ideální pro feeder a položenou.

Cena od: 169 Kč
Cena od: 309 Kč
Cena od: 239 Kč

Vlasec Gerardix CONCEPT CARPODROME Vlasec Hooklength Cralusso 50m KREPTON AFFONDANTE potápivý vlasec 500m
Vlasec Gerardix CONCEPT CARPODROME Vlasec Hooklength Cralusso 50m KREPTON AFFONDANTE potápivý vlasec 500m

Vlas Gerardix CONCEPT CARPODROME 125 m

Tento vysoce kvalitní vlasec je vyrobený novou japonskou technologií na bázi třívrstvé pryskyřice. Tato technologie je výsledkem rozsáhlého výzkumu japonských inženýrů a speciálně vyvinut pro lov kapra. Dosahuje mimořádné pevnosti v uzlu. Zároveň je pružný a velmi  odolný proti oděru. Má mnohaletou životnost. Určený pro náročné rybáře, kteří chtějí něco navíc. Vyrábí se v návinu 125 m.

Vlasec Hooklength Cralusso 50m

Hooklength návazcový vlasec používaný při opatrném braní kaprů, musí být bezbarvý, měkký, aby se dobře navazoval a co nejsilnější v uzlu. Tyto parametry byly vzaty v úvahu při vývoji tohoto vlasce, který byl navržen tak, aby byl perfektním a spolehlivým spojením vašeho háčku s hlavním vlascem. Vlasec Hooklength se vyrábí v délce 50 metrů a prodává se v praktické průhledné krabičce. Vlasce byly testovány a používány na prestižních rybářských závodech, které byly velice úspěšné!

KREPTON AFFONDANTE

Léty odzkoušený potápivý vlasec, dříve prodávaný pod názvem ROYAL INGLESE. Je velmi trvanlivý, i po mnoha letech spolehlivý - umožňující velmi příjemný lov s anglickými splávky. Vřele doporučujeme!

Cena od: 299 Kč
Cena od: 107 Kč
Cena od: 476 Kč

Vlasec KREPTON AFFONDANTE potápivý 150m Vlasec KREPTON SUPER LINE 100m Vlasec SK MATCH CARP (potápivý) 130m
Vlasec KREPTON AFFONDANTE potápivý 150m Vlasec KREPTON SUPER LINE 100m Vlasec SK MATCH CARP (potápivý) 130m
KREPTON AFFONDANTE

Léty odzkoušený potápivý vlasec, dříve prodávaný pod názvem ROYAL INGLESE. Je velmi trvanlivý, i po mnoha letech spolehlivý - umožňující velmi příjemný lov s anglickými splávky. Vřele doporučujeme!

KREPTON SUPER LINE

Kmenový, ale i návazcový vlasec - velmi trvanlivý. Neměnící vlastnosti i po mnoha letech, nikdy vás nezklame - vřele doporučujeme. Enormní pevnost v uzlu a odolnost proti UV záření. Ve vodě téměř neviditelný vlasec. Velké spektrum průměrů.


!!! DOPORUČUJEME !!!

SK MATCH CARP

Rychle potápivý vlasec, odolný proti oděru, pevný vuzlu, s minimální mechnickou pamětí. Nebude se motat ani sukovat ani po tom, co bude dlouhou dobu namotaný na cívce navijáku. Barva hnědo-červená. Návin 130m.

Cena od: 279 Kč
Cena od: 289 Kč
Cena od: 289 Kč

Vlasec FORTRESS SPECIAL CARP 135m Vlasec FORTRESS SPECIAL CARP 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL COMPET. 135m
Vlasec FORTRESS SPECIAL CARP 135m Vlasec FORTRESS SPECIAL CARP 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL COMPET. 135m
FORTRESS SPECIAL CARP

Vlasec, který uspokojí i nejnáročnější kapraře, je velmi pevný a trvanlivý, ideální vlasec pro profesionály jeden z nejlepších výrobků na trhu.

FORTRESS SPECIAL CARP

Vlasec, který uspokojí i nejnáročnější kapraře, je velmi pevný a trvanlivý, ideální vlasec pro profesionály jeden z nejlepších výrobků na trhu.

FORTRESS SPECIAL COMPET.

Ideální návazcový vlasec. Mimořádně pevný v uzlu, barva je čirá, ve vodě téměř neviditelná. Vysoká kvalita. Návin 135 m.

Cena od: 199 Kč
Cena od: 499 Kč
Cena od: 199 Kč

Vlasec FORTRESS SPECIAL COMPET. 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL SINKING 135m Vlasec FORTRESS PIKE 125m
Vlasec FORTRESS SPECIAL COMPET. 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL SINKING 135m Vlasec FORTRESS PIKE 125m
FORTRESS SPECIAL COMPET.

Speciální závodní vlasec s nízkou průtažností. Mimořádně pevný v uzlu, barva je čirá, ve vodě téměř neviditelná. Vysoká kvalita. Návin 600m.

FORTRESS SPECIAL SINKING

Rychle potápivý, černý vlasec. Velmi odolný proti oderu, pevný v uzlu. Vhodný zejména pro lov s Wagglery. Návin po 135m.

Vlasec FORTRESS PIKE 125m

Tento nový vlasec je speciálně navržen pro lov dravců. Vyrábí se pomocí revolučního japonského polymerního materiálu. Prakticky neviditelný pod vodou, má vysokou odolnost proti přetržení, nízkou roztažnost a rychlou potápivost. Vynikající vlasec pro přesné vláčení nástrahy a to i na dlouhou vzdálenost.

Cena od: 499 Kč
Cena od: 199 Kč
Cena od: 140 Kč

Vlasec FORTRESS SPECIAL SEA 225m Vlasec FORTRESS SPECIAL SEA 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL FEEDER FLUOR 135m
Vlasec FORTRESS SPECIAL SEA 225m Vlasec FORTRESS SPECIAL SEA 600m Vlasec FORTRESS SPECIAL FEEDER FLUOR 135m
FORTRESS SPECIAL SEA

Vysoce kvalitní vlasec, vyvinutý pro lov v chemicky agresivní i slané vodě, což mu propůjčuje jedinečnou odolnost proti oderu a pevnost v uzlu.

FORTRESS SPECIAL SEA

Vysoce kvalitní vlasec, vyvinutý pro lov v chemicky agresivní i slané vodě, což mu propůjčuje jedinečnou odolnost proti oderu a pevnost v uzlu.

FORTRESS FEEDER FLUOR

Uspokojí i nejnáročnější vyznavače feedrů, včetně závodníků. Jeden z nejlepších výrobků na trhu.

Cena od: 199 Kč
Cena od: 499 Kč
Cena od: 199 Kč

Vlasec FORTRESS SPECIAL SALMONIDE 135m Mistrall vlasec Shiro carp Camou 250 m Návazcová šňůrka ETREME 15m
Vlasec FORTRESS SPECIAL SALMONIDE 135m Mistrall vlasec Shiro carp Camou 250 m Návazcová šňůrka ETREME 15m
FORTRESS SALMONIDE

Žluto-zlatý vlasec, vhodný zejména pro přívlač, a to i ve slané vodě. Mimořádně odolný proti oderu, pohlcuje UV záření. Návin 135m, až do průměru 0,20mm.

Mistrall vlasec Shiro carp Camou 250 m

Vysoce kvalitní vlasec, který je primárně určený pro lov kaprů. Má velmi nízkou průtažnost, téměř žádnou paměť a díky speciálnímu složení vysokou odolnost proti oděru. Barva Camou vypadá pod hladinou opravdu přirozeně, můžete ji proto použít v čisté, ale i přikalené vodě.

Návazcová šňůrka ETREME 15m
 

Vyrobena nejnovější braidet technologií, tkano s 8 vláken, čímž zajišťuje cyklický průřez. Díky této technologii a použitím PE fiber vláken je docíleno kalibrované tloušky a maximální pevností v tahu.

Cena od: 199 Kč
Cena od: 169 Kč
Cena od: 199 Kč

Šňůra BIG FISH DYNEMA kulatá Šňůra BIG FISH DYNEMA oválná Šňůra BIG FISH DYNEMA ULTRA
Šňůra BIG FISH DYNEMA kulatá Šňůra BIG FISH DYNEMA oválná Šňůra BIG FISH DYNEMA ULTRA

Šňůra BIG FISH DYNEMA kulatá

Plovoucí pletená šňůra splétaná do kulatého průřezu v široké škále nosností. Odolná proti UV záření, dobrá pevnost v uzl, nekroutí se. Barva tmavě zelená.

Na cívku navíjíme jakékoliv množství, cena cívky je 10 Kč.

 

Šňůra BIG FISH DYNEMA oválná

Plovoucí pletená šňůra splétaná do oválného průřezu.Odolná proti UV záření. Barva tmavě zelená.

Navijíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

Šňůra BIG FISH DYNEMA ULTRA

Zcela nová hi-tech pletená šňůra nové generace vysoké pevnosti o cca 30% vyšší než u jiných materiálů. Má hlazený povrch, dokonale kulatý profil, nulovou průtažnost a ve vodě je vznášivá. Odolnost proti UV záření je samozřejmostí. Barva černá (0,35 mm) a zelená (0,75 mm).

Navijíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

Cena od: 5 Kč
Cena od: 4 Kč
Cena od: 7 Kč

Šňůra C-Tec Braid 500m Šňůra CAMOUFLAGE breid HT Šňůra CARP DYNEMA
Šňůra C-Tec Braid 500m Šňůra CAMOUFLAGE breid HT Šňůra CARP DYNEMA

Šňůra C-Tec Braid 500m

Skvělá čtyřpramenná splétaná šňůra nabízející výborný poměr ceny a kvality. CTEC kaprová splétaná šňůra je navinuta na 500m cívkách, dostatečných pro navinutí dvou navijáků. Tmavě olivová barva výborně kryje na většině kaprových vod.

Šňůra CAMOUFLAGE breid HT

Plovoucí pletená šňůra přesně splétaná do pravidelného kruhového průřezu vhodná pro různé druhy návazců. Odolná k UV záření. Vzájemným propletením Dyneemy s polyesterem v pravidelných úsecích bylo dosaženo melírového vzhledu.
Barva tmavě zelená.

Navijíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

Šňůra CARP DYNEMA

Plovoucí pletená šňůra splétaná do oválného průřezu v široké škále nosností, vhodná pro různé druhy návazců. Odolná proti UV záření.
Garantovaná průtažnost do 6% pro první napnutí.
Barva tmavě zelená.

Navijíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

Cena od: 820 Kč
Cena od: 3 Kč
Cena od: 3 Kč

Šňůra Corastrong Šňůra DYNEEMA 100m Šňůra DYNEEMA 600m
Šňůra Corastrong Šňůra DYNEEMA 100m Šňůra DYNEEMA 600m

Šňůra Corastrong

-Pletená z coramidu -Dokonalá pevnost -Nepruží -Odolná vůči oděru -UV rezistentní -Neabsorbční -Extra dlouhá životnost .

Navíjíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

DYNEEMA 100m

Speciálně designovaná šňůra pro dodání vysoké síly v uzlu a nulového rozpínání. Ideální pro lov kaprů, těžkou přívlač a rybaření na lodi. Tmavě zelená barva šňůry.

DYNEEMA 600m

Speciálně designovaná šňůra pro dodání vysoké síly v uzlu a nulového rozpínání. Ideální pro lov sumců, mořský rybolov a rybaření na lodi. Tmavě zelená barva šňůry.

Cena od: 2 Kč
Cena od: 289 Kč
Cena od: 1 461 Kč

Šňůra DYNEEMA COATED 100m Šňůra DYNEEMA COATED 600m Šňůra EXCELBRAID
Šňůra DYNEEMA COATED 100m Šňůra DYNEEMA COATED 600m Šňůra EXCELBRAID
DYNEEMA COATED 100m

Speciální pogumovaná povrchová úprava odolná proti slané i jinak agresivní vodě a otěru. Velmi snadno a rychle se odvíjí z navijáku.

DYNEEMA COATED 600m

Speciální pogumovaná povrchová úprava odolná proti slané i jinak agresivní vodě a otěru. Velmi snadno a rychle se odvíjí z navijáku.

Šňůra EXCELBRAID

Šňůra ExcelbraiD Catfish je pletená speciálním způsobem, který ve spojení s Dyneema materiálem poskytuje velmi vysokou pevnost při nižších průměrech. Tato technologie drží pohromadě jednotlivá vlákna šňůry, která tak má vyšší pevnost v tahu a dosahuje delších náhozů. Šňůra má nulovou průtažnost a velmi velkou pevnost v tahu což ji předurčuje k použití při extrémním rybolovu zvláště při mořském a při lovu sumců. Barva zelená.

Navijíme na cívku, cena cívky je 10 Kč.

Cena od: 348 Kč
Cena od: 1 998 Kč
Cena od: 7 Kč

Šňůra GOT BRAID 150m Šňůra ICEBERG CARP SILURO 300m
Šňůra GOT BRAID 150m Šňůra ICEBERG CARP SILURO 300m

Šňůra GOT BRAID 150m

Používá pokročilé japonské technologie k zajištění toho, aby vlákna byla stejně kompaktní, i pod nízkou průtažností. Tento moderní design pletenky má čtyři hlavní výhody. Je hladká, málo pohlcuje vodu, má vysokou citlivost a optimální tenzi pro moderní rybolov s nástrahami.
ICEBERG CARP SILURO 300m

Pletená šnůra nové generace se silikonovým povrchem za naprosto bezkonkurenční cenu. Materiál skvěle odolává účinkům UV záření a lze ho bez obav použít jak pro přívlač či lov sumců, tak i pro mořský rybolov nebo na kaprařinu.

Cena od: 488 Kč
Cena od: 1 098 Kč


  Stránky: 1 | 2 | >>Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.