Signalizátory Btb8 Nyx Set 4+1

Kód: 950TL0013
Výprodej
Značka: MILO
6 499 Kč –35 %
Signalizátory Btb8 Nyx Set 4+1
6 499 Kč –35 % 4 224 Kč
Skladem (1 ks)

Signalizátory BTB8 NYX Set 4+1

Špičková sada čtyř digitálních signalizátorů a jednoho příposlechu, které jsou vyrobeny pro velice náročné podmínky a svou konstrukcí zaručují dlouhou životnost. Příposlech má dosah přes 250m, funguje perfektněpřes lesní porost a různé překážky. Sada je vybavena bateriemi z velice dlouhou životností, které lze nabíjet pomocí USB, autozapalovače a ze zásuvky. Uloženo v praktickém plastovém kufříku odolném proti nárazu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Signalizátory BTB8 NYX Set 4+1

Čtyři signalizátory se liší barvou levých diod ( modrá, zelená, červená, oranžová ). Všechny signalizátory a příposlech zapneme podržením tlačítka V, které slouží i k nastavení výšky tónu. Máme k dispozici čtyři úrovně hlasitosti a tónů. K výběru tónů slouží tlačítko T. K světelné signalizaci signalizátoru je použito dvou LED diod s vysokou intenzitou. Levá dioda svítí při záběru po dobu 20-ti sekund a pravá signalizuje červeně okamžitý pohyb vlasce .

Příposlech má dosah přes 250m. Umožňuje uživateli si vybrat mezi dvěma možnostmi signalizace a to jenom vibrace a nebo zvuk. LED diody jsou perfektně vidět i ve dne. Signalizátory jsou vybaveny tlačítkem S pro nastavení citlivosti.

Při přerušení signálu nebo slabou baterií okamžitě příposlech ukáže, o který signalizátor jde. Sada funguje perfektně i přes lesní porost a různé překážky. Sada je uložena v praktickém kufříku, který je odolný proti nárazu. Vyrobeno pro Českou republiku s certifikátem CE - BST 13080066Y–1EC-1 - Frekvence 433,92 Mhz.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: