V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Splávky, kačeny, bójky

Splávky patří k nejkrásnějšímu rybářskému náčiní a podobně  jako ženy se přebírají ve špercích, rybáři se rádi přehrabují ve splávkách. Splávek hraje při rybolovu velkou roli a zvolit nejsprávnější splávek na danou vodu vyžaduje určitou zkušenost a intuici. Dodnes přetrvává mezi rybáři zlozvyk nebo spíš nevědomost o tom jak splávek správně vyvážit.  Mnozí z nich se domnívají, že ideální rybolov se splávkem je takový, že splávku vyčnívá z vody i barevné tělíčko a díky tomu je splávek krásně viditelný. Správně vyvážený a funkční splávek je ale takový, že vyčnívá z vody jen anténka. Správně vyvážit splávek je trochu " hraníčko" a právě proto se vyrábějí i ty nejmenší bročky téměř jako zrnko máku a bročky a torpily přesně kalibrované. A protože se pracuje s tak drobným materiálem, používají se jako pomůcka pinzeta a kleště-

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Pododdělení v oddělení Splávky, kačeny, bójky:


Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Splávek Tulipse Splávky EBANO Splávek Zarko Pellet
Splávek Tulipse Splávky EBANO Splávek Zarko Pellet

Splávek Tulipse

Velmi kvalitní anglický splávek vyrobený z balsy a pavího brka. Má tři měnitelné anténky - velmi citlivou na trnu, střední a silnou. Zátěž je možno měnit díky podložkám, které se dají různě odebírat.

Variabilita zátěže, tři měnitelné anténky.

EBANO

Vynikající dlouhý splávek, zajišťující velice kvalitní citlivost a vyjímečný výkon. Je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám závodním rybářům na rybářských závodech. Doslova "jedovatý" splávek na nejopatrnější záběry. Na tento splávek přelstíte jakoukoliv rybu.

Grafitový dřík.

Gramáže:  0,2g ; 0.3g ; 0.5g ; 0.7g a 1g

Splávek Zarko Pellet

Vynikající anglický splávek pro lov kaprů a větších ryb. je určený zejména pro lov na pelety, ale i kukuřici, boilie nebo těsto .

Splávek je optimálně vyvážen tak , že ryba při záběru necítí žádný odpor zátěže , pouze váhu nástrahy .

Ideální do vod se silným rybářským tlakem .

K dostání z reflexní červenou nebo žlutou anténou . 

V gramážích 4 , 6 a 8 gramů .

Cena od: 223 Kč
Cena od: 89 Kč
Cena od: 109 Kč

Splávek JP77 - SUPER BOLO Splávek JP 66 - BOLO Splávky jp 26 - BIČ
Splávek JP77 - SUPER BOLO Splávek JP 66 - BOLO Splávky jp 26 - BIČ

Splávek JP77 - SUPER BOLO

Revoluční tvar splávku určeného pro extra citlivý lov na bolonézku na hlubších pomalu tekoucích a stojatých vodách. Je vyráběn ve všech potřebných gramážích, těžší splávky umožňují, daleké nahazování a neztrácejí citlivost při opatrném braní ryb.

BOLO

Podlouhlý balsový splávek s laminátovou výměnou anténkou a grafitovým dříkem je určen pro lov na hlubších tekoucích nebo stojatých vodách na bolonézku na delší vzdálenost. Je velmi citlivý, velmi dobře vyvážený a velmi dobře viditelný. Osvědčil se při lovu cejnů a ostatních větších ryb. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti.
BIČ

Tvar splávku byl specielně navržen pro lov spodních ryb, převážně cejnů a skaláků na delší bič na stojatých, či mírně tekoucích vodách. Úspěšně byl odzkoušen při vítězném závodě I. ligy na Labi v Pardubicích při lovu na desetimetrový bič - velikost splávku 2.5 gramu.

Cena od: 79 Kč
Cena od: 73 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 14 - OUKLEJÁK Splávky jp 15 - TŘEBŮVKA Splávky jp 3 - VÁH
Splávky jp 14 - OUKLEJÁK Splávky jp 15 - TŘEBŮVKA Splávky jp 3 - VÁH
OUKLEJÁK

Jemný ouklejový splávek na rychlé chytání nejdrobnějších ryb. Splávek se nemotá, je vyroben z balsy, tenká laminátová anténka je výborně viditelná za všech světelných podmínek. Dřík je ocelový aby si splávek ihned po nahození pěkně sedl. Určen pro lov ouklejí na biče délky od dvou do sedmi metrů. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti. Černá barva neplaší ryby i na malé hloubce.

Splávek TŘEBŮVKA s výměnnou anténkou

Pojmenován byl na základě mnoha úspěšných vycházkách u řeky Třebůvky. Špičkové balsový splávek.Splávek je vybaven výměnnou anténkou na chemické světlo o průměru 3 mm. Je ideální pro lov na děličku na mělčích stojatých vodách umožňující kvalitní lov i v noci. Krátká anténka umožňuje kvalitní a citlivý lov zejména kaprů.

VÁH

Ideální balsový splávek pro lov ouklejí. Má tenkou laminátovou anténku a ocelový dřík. Výborně se osvědčil při lovu na "cvakačku" na řece Váh. Splávek se nezamotá a výborný lak je zárukou dlouhé životnosti.

Cena od: 40 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 40 Kč

TÉČKO NA ANGLIČÁK ROVNÉ TÉČKO CRALUSSO NA ANGLIČÁK ZAHNUTÉ Téčko na angličák s ložiskem
TÉČKO NA ANGLIČÁK ROVNÉ TÉČKO CRALUSSO NA ANGLIČÁK ZAHNUTÉ Téčko na angličák s ložiskem

Téčko CRALUSSO rovné

Konektor k pevnému uchycení anglických splávků "angličáků" . Používá při lovu na tzv. " na  propadávačku ". Tento způsob lovu je nesmírně účinný na stojatých nebo mírně tekoucích vodách do hloubky čtyř metrů. Téčko MILO s ložiskem patří mezi nejžádanější mezi závodníky v plavané.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

Téčko CRALUSSO zahnuté

Konektor k pevnému uchycení anglických splávků "angličáků" . Používá při lovu na tzv. " na  propadávačku ". Tento způsob lovu je nesmírně účinný na stojatých nebo mírně tekoucích vodách do hloubky čtyř metrů. Pomocí silikonové bužírky upevníte na hlavní vlasec a  ovinutím kolem konektoru zafixujete proti posunu. Vyrábí se ve dvou velikostech.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

TÉČKO MILO s ložiskem

Téčko s ložiskem na uchycení anglického splávku na pevno. Používá při lovu tzv. " na  propadávačku ". Tento způsob lovu je nesmírně účinný na stojatých nebo mírně tekoucích vodách do hloubky čtyř metrů. Téčko MILO s ložiskem patří mezi nejžádanější mezi závodníky v plavané.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

Cena od: 115 Kč
Cena od: 119 Kč
Cena: 159 Kč
ks

Téčko VELOX Téčko teflonové Jezdec na angličák se SIC očkem I.S.
Téčko VELOX Téčko teflonové Jezdec na angličák se SIC očkem I.S.

Téčka VELOX

Robustnější t éčko na uchycení anglického splávku na pevno. Používá při lovu tzv. " na  propadávačku ". Tento způsob lovu je nesmírně účinný na stojatých nebo mírně tekoucích vodách do hloubky čtyř metrů.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

 

Téčko teflonové

Téčko na uchycení anglického splávku na pevno. Používá při lovu tzv. " na  propadávačku ". Tento způsob lovu je nesmírně účinný na stojatých nebo mírně tekoucích vodách do hloubky čtyř metrů.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

Jezdec na angličák se SIC očkem.

Bezpochyby tato kvalitní karabinka se sic očkem pro uchycení splávku patří do výbavy každého rybáře, který rád chytá s angličákem klasicky na klouzák.
 

Balení obsahuje 3 kusy. Cena je za 3 kusy.

Cena: 89 Kč
ks
Cena: 92 Kč
ks
Cena: 129 Kč
ks

Jezdec na klouzák Jezdec na klouzák Match Karabinka s jezdcem
Jezdec na klouzák Jezdec na klouzák Match Karabinka s jezdcem
JEZDEC NA KLOUZÁK

Příslušenství ke splávku, které zajišťuje jeho stejnoměrný chod. Je dodán s rotačním kovovým kolečkem, díky kterému se nahodí splávek bez problémů.

JEZDEC NA KLOUZÁK MATCH

 

Příslušenství ke splávku, které zajišťuje jeho stejnoměrný chod. Je dodán s rotačním, samolubrikovaným kolečkem, díky kterému se nahodí splávek bez problémů.

Balení obsahuje 2 kusy.

Karabinka s jezdcem

Karabinka s jezdcem na anglický splávek nebo na feedrové krmítko.

Cena je za balení, které obsahuje 3 kusy.

Cena: 78 Kč
ks
Cena od: 73 Kč
Cena od: 120 Kč

Splávek GRX 3 Carpodrome Splávek TECK Splávek KOI 25
Splávek GRX 3 Carpodrome Splávek TECK Splávek KOI 25

Splávek GRX 3 Carpodrome 

Špičkový průběžný splávek nové generace, který byl vyroben na základě zkušeností nejlepších závodníku.

Silná anténka v dobře viditelné fluo barvě spojena s dříkem vyrobeným z laminátu. Tělo splávku je vyrobeno s kvalitní balzy a nanesen na něm velice odolný matný lak s texturou. Vnitřní otvor těla splávku je vyztužen plastovou trubičkou. Splávek jako celek snese extrémně velké zatížení a proto je prakticky nezničitelný.

Použití při lovu na stojatých vodách na děličku. Perfektní při velice citlivém rybolovu velkých, opatrných, kaprovitých ryb.

Splávek TECK - Novinka 2015

Splávek je určen k lovu na děličku na stojatých nebo mírněji proudících vodách. Patří mezi skvosty plavané. Má grafitový dřík, velmi dobře viditelnou tenoučkou anténku. Je neuvěřitelně dobře vyvážený a určený pro nejcitlivější rybolov. Kdo chce něco navíc proti běžným splávkům tak právě TECK splní jeho požadavky. V gramážích 0,1g ; 0.2g ; 0.5g ; 0.75g a 1 g.

 

Splávek KOI 25

Ideální splávek pro lov děličkou na kaprodromech . Vyznačuje se velkou nosností , proto zvládne bez problému na háčku peletu , kukuřici nebo jiné větší nástrahy . Vlasec je veden středem splávku tím se chrání splávek před zničením .  

V gramážích 1 a 1,5 gramů .

Cena od: 59 Kč
Cena od: 85 Kč
Cena od: 58 Kč

Splávek Savio Gerardix X1 Splávek DEBORA Plus Splávek Gerard Paste
Splávek Savio Gerardix X1 Splávek DEBORA Plus Splávek Gerard Paste

Splávek Savio Gerardix X1

Ideální splávek pro lov s děličkou . Umožňuje citlivý lov kaprů na silně prochytaných vodách .

Vlasec je veden středem splávku . Velmi slabá anténka odhalí i sebe jemnější záběr .

Splávek DEBORA Plus

Ideální splávek na bolonézku na větší vzdálenost na hlubších vodách. Tvar splávku umožňuje ideální přibržďování a nadržování na požadovaném zakrmeném místě. Splávek je velmi citlivý. Má systém středového navlékéní na vlasec.

Grafitový dřík. 

Gramáže: 4 g, 5 g, 6 g , 8 g , 10 g , 12 g, 15 g .

Splávek Gerard Paste

Doslova revoluční splávek se středovým vedením vlasce. Splávek je úžasně vyvážený, citlivý. Je využitelný zejména na stojatých vodách při lovu opatrných kaprů ale i všech ostatních ryb.

Grafitový dřík.

V gramážích : 0,5 g ; 0.7g ; 1 g ; 1.5g a 2g .

Cena od: 65 Kč
Cena od: 69 Kč
Cena od: 62 Kč

Splávky ZAX Splávky ONION Splávky KOI EXPANDA
Splávky ZAX Splávky ONION Splávky KOI EXPANDA

Sláveky ZAX

Podlouhlý balsový splávek s  laminátovou anténkou a grafitovým dříkem je určen pro lov na hlubších tekoucích nebo stojatých vodách na bolonézku na delšíí vzdálenost.  Je velmi citlivý , velmi  doře vyvážený a velmi dobře viditelný. Osvědčil se při lovu cejnů a ostatních větších ryb. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti.

Gramáže:  6 gr , 8 gr , 10 gr , 12 gr , 15 gr , 20 gr .

Splávky ONION

Oblíbený průběžný balsový splávek určený zejména pro lov ryb na děličku na tekoucích vodách. Kvalitní laminátová oranžová anténka.

 

Vlasec veden středem splávku. Je vhodny pro lov kaprů. Jemná citlivá anténka umožní rozeznat i velmi jemné záběry.
Ideální pro lov kaprů na našich rybnících nebo mírně tekoucích vodách.

Grafitový dřík.

Splávky KOI EXPANDA

Splávek s perfektími vlastnostmi a desingem. Vhodný pro lov kaprů v klidných vodách na děličku - plavaná.

Průběžný, grafitový dřík.

Cena od: 73 Kč
Cena od: 69 Kč
Cena od: 52 Kč

Splávky IDROVIA Splávky BALLABENI Splávky SUPRON
Splávky IDROVIA Splávky BALLABENI Splávky SUPRON

Splávky IDROVIA

Citlivý splávek s protáhlým tělíčkem pro jemný lov na stojatých vodách.

Grafitový dřík.

Splávky BALLABENI

Splávek na děličku, chytání na řekách - plavaná .

Grafitový dřík.

Splávky SUPRON

Splávek vhodný na stojaté a mírně tekoucí vody.Výměná anténka na chemické světlo průměr 3 mm.

Grafitový dřík.

Cena od: 99 Kč
Cena od: 34 Kč
Cena od: 49 Kč

Splávky VALERIE Splávky SOLEX Lízátko SKIPPER
Splávky VALERIE Splávky SOLEX Lízátko SKIPPER

Splávky VALERIE

Velmi citlivý splávek pro lov na pomalu a středně tekoucích řekách nebo stojatých vodách se silným prouděním a větší hloubkou. Vynikající pro lov na děličku.

Grafitový dřík.

 

Splávky SOLEX

Splávek pro lov na bolonézku s nosnou balzovou anténkou. Je dobře viditelný a umožňuje lov i vsilnějším proudu.

Grafitový dřík.

Lízátko SKIPPER

Moderní lízátko určené do extrémního proudu při lovu s děličkou. Velmi dobře signalizuje i nejjemnější záběry jak při stop systému, tak při pomalém popouštění.

Cena od: 59 Kč
Cena od: 49 Kč
Cena od: 159 Kč

Splávky jp 1 - PÁLAVA Splávky jp 2 - CIDLINA Splávky jp 10 - HRADEC
Splávky jp  1 - PÁLAVA Splávky jp  2 - CIDLINA Splávky jp 10 - HRADEC
PÁLAVA

Úžasně citlivý balsový splávek na hlubší stojaté vody na děličku. Na anténce je minisplávek z balsy. Bez tohoto splávku si ani nedokážeme představit lov na Novomlýnských nádržích pod Pálavou, kdy zvedáky od cejnů jsou ten pravý rybářský adrenalin. Splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka kolem 27 cm.

CIDLINA

Jeden z nejoblíbenějších splávků závodníků LRU, který přispěl k mnoha vítězstvím. Je velmi cilivý, velmi viditelné jsou záběry nejen pod vodou ale i zvedáky. Pojmenován po vítězném rybářském závodu na Májovém přeboru na řece Cidlině. Balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z oceli nebo grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka 18 - 22 cm. Profi splávek ideální na děličku, na stojatou a mírně tekoucí vodu.

HRADEC

Splávek je velmi dobře viditelný i ve velké vzdálenosti a to i za špatných světelných a povětrnostních podmínek. Velmi dobře chodí při mírném přidržování, jsou na něm vidět cejnové zvedáky. Pojmenován byl po úspěšných lovech na Labi v Hradci Králové. Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Balsové anténky a dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Ideální profi splávek pro lov s boloněskou na střední i větší vzdálenost.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 45 Kč

Splávky jp 11 - SOBÁČOV Splávky jp 12 - DYJE Splávky jp 13 - MORAVA
Splávky jp 11 - SOBÁČOV Splávky jp 12 - DYJE Splávky jp 13 - MORAVA
SOBÁČOV

Perfektní balsový splávek s grafitovým dříkem a krátkou laminátovou anténkou, která je velmi dobře prosvětlovaná sluncem. Je určen pro lov kaprů na děličku na mělkých kaprových rybnících. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti splávku. Splávek se velmi osvědčil při lovu velkých kaprů na Sobáčovském rybníku.

Splávek DYJE s výměnnou anténkou

Pojmenován byl na základě mnoha úspěšných vycházek, při večerním rybolovu na řece Dyji pod Novomlýnskými nádržemi. Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Ideální splávek pro lov s matchovým prutem či bolonězkou na tekoucích ale i stojatých vodách na kratší a střední vzdálenost. Vyrábí se s anténkami o průměru 3 a 4.5 mm.

MORAVA

Výborný splávek na bolonězku při lovu na střední a větší vzdálenost. 3 mm silná laminátová anténka je výborně prosvětlovaná sluncem a je dobře viditelná za všech světelných podmínek i ve větší vzdálenosti. Splávek je vyroben z balsy a má ocelový dřík. Je velmi citlivý a dají se na něm rozpoznat i nejjemnější záběry. Uspokojí i toho nejnáročnějšího rybáře - či závodníka LRU. Pojmenován byl po mnoha úspěšných závodech na řece Moravě v Uherském Hradišti a ve Veselí na Moravě.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 16 - MUŠOV Splávky jp 17 - NEŽÁRKA Splávky jp 18 - BEROUNKA
Splávky jp 16 - MUŠOV Splávky jp 17 - NEŽÁRKA Splávky jp 18 - BEROUNKA
MUŠOV

Podlouhlý balsový splávek s tenkou laminátovou anténkou a ocelovým dříkem je určen pro lov na hlubších stojatých vodách na děličku, bič nebo na kratší vzdálenost odhozového prutu. Je velmi citlivý a osvědčil se při lovu cejnů na Mušově. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti.

NEŽÁRKA

Výborný balsový splávek určený pro lov ryb na děličku na tekoucích vodách. Kvalitní laminátová anténka je velmi dobře prosvětlována sluncem a je vždy velmi dobře viditelná při střídání odlesků hladiny. Osvědčil se na mnoha závodech na řece Nežárce v Jindřichově Hradci. Větší gramáže splávků však velmi dobře fungují i na hlubších tekoucích vodách. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti.

BEROUNKA

Balsový splávek určený pro lov ryb na děličku nebo bič na mírně tekoucích vodách. Kvalitní laminátová anténka je velmi dobře prosvětlovaná sluncem a je velmi dobře viditelná při přechodu přes světlé a tmavé pozadí. Splávek se osvědčil na mnoha závodech na řece Berounce ve Všenorech. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 19 - CLASSIC Splávky jp 20 - KRÁSNÉ Splávky jp 21 - Bečva
Splávky jp 19 - CLASSIC Splávky jp 20 - KRÁSNÉ Splávky jp 21 - Bečva

Splávek CLASSIC s výměnnou anténkou

Jedná se snad o nejvyhledávanější a nejoblíbenější splávek na veškeré možné použití. Jeho laminátová anténka velmi dobře prosvětlovaná sluncem se dá měnit za chemické světlo. Splávek je vyroben z balsy a má grafitový dřík. Vynikající lak je zárukou dlouhé životnosti. Velmi oblíbené mezi rybáři je jasně oranžové nebo žluté označení v horní části splávku. Vyrábí se s anténkami s průměrem 3 a 4.5 mm. Dá se použít na jakýkoliv prut a to jak na stojatou tak i na tekoucí vodu. Ideální je pro lov jakýchkoliv ryb. Dá se použít i na lov dravců s rybičkou.

KRÁSNÉ

Vynikající profi splávek vyrobený z balsy. Tenká laminátová anténka je velmi dobře prosvětlovaná sluncem a velmi dobře viditelná. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti. Splávek je určen pro lov na děličku ale i na bič na stojatých vodách. Splávek se osvědčil při řadě vítězných závodech na hrázi nádrže Krásné u Šumperka. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších splávků závodníků LRU.

Bečva

Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti.

Ideální splávek pro lov s matchovým prutem či bolonězkou na tekoucích ale i stojatých vodách na kratší a střední vzdálenost.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 40 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 22 - ŠTIKA Splávky jp 24 - UNIVERSAL Splávky jp 25 - CANDÁT
Splávky jp 22 - ŠTIKA Splávky jp 24 - UNIVERSAL Splávky jp 25 - CANDÁT
POLIČKA

Výborný splávek pro lov dravců - štik, candátů, okounů, duhových pstruhů. Má velkou nosnost a neklade rybě velký odpor. Je vyroben z balsy, je opatřen laminátovým dříkem a plastovou průhlednou anténkou, do které se dá vkládat chemické světlo pro noční rybolov. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti. Velmi se osvědčil při lovu dravců v Poličském areálu.

UNIVERSAL s výměnnou amténkou

Velmi oblíbený universální balsový splávek všech rybářů, zejména pro lov kaprů na stojatých nebo mírně tekoucích vodách na krátké vzdálenosti u břehu. Jeho oranžová barva ve vrchní části je dobře viditelná a černá barva ve spodní části neruší ani opatrné ryby. Laminátová anténka je velmi dobře osvětlovaná sluncem a je možné ji zaměňovat za chemické světlo 4.5 mm. Splávek je vybaven laminátovým dříkem a má velmi dobrou viditelnost.

CANDÁT

Nejoblíbenější splávek pro citlivý lov dravců, zejména candátů. Je vyroben z balsy. Splávek se instaluje na vlasec do očka plastového dříku za zarážkou. Dutá plastová čirá anténa umožňuje vkládat chemické světlo pro noční rybolov. Kvalitní zpracování a výborný lak jsou zárukou dlouhé životnosti splávku.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 45 Kč

Splávky jp 33 - TOVAČOV Splávky jp 4 - LABE
Splávky jp 33 - TOVAČOV Splávky jp 4 - LABE
TOVAČOV
Perfektní balsový splávek s grafitovým dříkem a krátkou laminátovou anténkou, která je velmi dobře prosvětlovaná sluncem. Je určen pro lov kaprů na děličku na mělkých kaprových rybnících. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti splávku. Splávek se velmi osvědčil při lovu velkých kaprů na Tovačovských jezerech.
LABE

Téměř bezkonkurenční splávek na našich řekách při lovu na děličku na proplavání a mírné přidržování. Osvědčil se na mnoha závodech a pojmenován byl po vítězném závodě na řece Labi v Mělníku. Balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z oceli nebo grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka 20 - 29 cm. Profi splávek ideální na děličku a na tekoucí vodu.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 40 Kč


  Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >>Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.