V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Angličáky JP

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Angličák JP - IDEAL Angličák JP - KŘEMAČÁK Angličák JP - PARDUBICE
Angličák JP - IDEAL Angličák JP - KŘEMAČÁK Angličák JP - PARDUBICE

Angličák JP - IDEAL

Jedná se o ideální anglický splávek vynikajících parametrů za neskutečnou cenu.

Splávek je vyroben z balsy a plastového těla. Je vybaven stálým dovážením do jednoho gramu. Jeho kvalitní lak a celkové vypracování jsou zárukou dlouhé životnosti. Dají se s ním lovit všechny druhy ryb na stojatých vodách. Umožňuje i velmi daleké nahazování.

Anténka ve fluo barvě, která se dá vyměňovat i za chemické světlo o průměru 3 mm.

Angličák JP - KŘEMAČÁK

Vynikající anglický splávek vyrobený z balsy. Tělo je paví pero a šroubovací zátěž s podložkami umožňuje dovážit splávek až do 3 g. Splávek je určen především pro intenzivní lov kaprů na mělčích, stojatých vodách. Je velmi spolehlivý a trvanlivý. Osvědčil se na kaprových rybářských závodech na Křemačovském rybníku u Mohelnice.

Angličák JP - PARDUBICE

Vynikající anglický splávek vyrobený z balsy. Základem těla splávku je paví pero, které je zakončeno laminátovou anténkou, která se dá zaměňovat za 3 možné průměry. Anténka se strčí dovnitř s průměrem 2 mm, dále dutá anténka o průměru 3 a 4.5 mm. Nástavec umožňuje použití chemického světla. Šroubovací zátěž s podložkami umožňuje dovážení až 3 g. Kvalitní lak a celkové zpracování zaručující dlouhou životnost splávku.

Splávek je velmi universální, dá se použít jak na stojatých tak i na tekoucích vodách. Osvědčil se jak při běžném rybolovu, tak i na závodech LRU. Byl s úspěchem několikrát použit např. na Labi v Pardubicích. Je velmi účinný při lovu všech druhů ryb.

Cena od: 69 Kč
Cena od: 139 Kč
Cena od: 159 Kč

Angličák JP - PARDUBICE NOVÝ Angličák JP - PASOHLÁVKY Angličák JP - PAVLOV
Angličák JP - PARDUBICE NOVÝ Angličák JP - PASOHLÁVKY Angličák JP - PAVLOV

Angličák JP - PARDUBICE NOVÝ

Vynikající anglický splávek vyrobený z balsy a plastu. Splávek má dvě duté anténky s vnitřním průměrem 3 mm (fluo červená a žlutá). Kvalitní lak a celkové zpracování zaručující dlouhou životnost splávku. Splávek je velmi universální, dá se použít jak na stojatých tak i na tekoucích vodách. Osvědčil se jak při běžném rybolovu, tak i na závodech LRU. Byl s úspěchem několikrát použit např. na Labi v Pardubicích. Je velmi účinný při lovu všech druhů ryb.

Šroubovací zátěž s podložkami umožňuje dovážení u splávků 16g až 3 g, 18g až 5g, 20g až 6g, 22g a 25g až 8g

Angličák JP - PASOHLÁVKY

Perfektní anglický splávek z balsy. Tělo tvoří paví brk. Šroubovací zátěž umožňuje odepínáním podložek dovažovat splávek až do 3 g. Laminátová anténka na grafitovém dříku umožňuje rozpoznat velmi citlivé zvedáky od cejnů. Velmi kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti. Splávek se osvědčil při mnoha sektorových vítězstvích na Novomlýnských nádržích u obce Pasohlávky. Splávek má dvě anténky fluo oranžovou a žlutou, ale je vyroben i pro osazení nosnou, dutou anténku s vnitřním průměrem 3 mm. 

Angličák JP - PAVLOV

Výborný angličák určený pro rybolov ve velkých vzdálenostech. Umožňuje montáž jak na propad, tak na klouzavý systém při odebrání podložek.

Je dodávám se dvěma anténkami (fluo oranžová a žlutá) na grafitovém dříku, průměr trnu anténky je 2 mm. Dobře signalizuje citlivé braní velkých cejnů což se výborně osvědčilo na úseku pod Pavlovem na Novomlýnských nádržích.

Šroubovací zátěž s podložkami umožňuje dovážení u splávků 16g až 3 g, 18g až 5g, 20g až 6g, 22g a 25g až 8g.

 

Cena od: 199 Kč
Cena od: 150 Kč
Cena od: 219 Kč
Zajímavé články

Cenová bomba

Zde již brzy najdete to nejvýhodnější zboží z naší nabídky.

© 2021 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.