V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Slidery

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Angličák CARBON SLIDER ProSlider Slider JP - JEZERO
Angličák CARBON SLIDER ProSlider Slider JP - JEZERO

Angličák CARBON SLIDER

Špičkový slider masivní konstrukce - uhlíkový dřík. Balení obsahuje sadu 3 antének.

ProSlider
Na požadavek rybářů, byl vyvinut tento anglický splávek, který se snadno ovládá a splňuje nejvyšší standarty závodníků a hobby rybářů. Speciální posuvná hlava váží 3,0 g a tělo vyrobené z materiálu PUR poskytuje dokonalé létající schopnosti celé sestavy. Tyto angličáky jsou nejlepší pro hluboké nebo silně proudící jezera, kdy nástraha rychle klesne na dno a musí tam zůstat. 

Díky zabudovanému kalibračnímu řešení se dosahuje nejrychlejší a nejpřesnější nastavení antény. Díky adaptační anténní soustavě, nyní můžeme použít více než 25 druhů antének.

Slider JP - JEZERO

Tato novinka klouzavého angličáku je určena pro lov na hlubokých, stojatých vodách, jezerech, přehradách, kdy potřebujeme rychlé dopadnutí nástrahy ke dnu do velké hloubky.

Splávek umožňuje pohodlný lov i za velkého větru. Je vybaven dvěma anténkami s uhlíkovým dříkem zakončeným trnem o průměru 2 mm. Splávek je předvážen 3g a na potřebnou nosnost si jej dovážíme nejlépe olověnými kuličkami a dole dvěma bročky.

Splávek přes svoji robustnost dobře signalizuje i nejcitlivější braní cejnů.

Cena od: 269 Kč
Cena od: 176 Kč
Cena od: 199 Kč

Slider JP - Řeka Splávek ZERO SLIDER 8 - 16 g
Slider JP - Řeka Splávek ZERO SLIDER 8 - 16 g

Slider JP - Řeka

Tato novinka klouzavého angličáku je určena pro lov na velkých, hlubokých a tažných řekách, kdy potřebujeme rychlé dosednutí nástrahy ke dnu s plynulým proplaváním. Splávek nám umožňuje pohodlný lov i za velkého větru a to i s větrem po proudu řeky.

Splávek je předvážen 3g a na potřebnou nosnost si jej dovážíme nejlépe olověnými kuličkami. Splávek je dodáván se dvěma nosnými dutými anténkami s průměrem 3mm (fluo oranžová a žlutá).

Splávek ZERO SLIDER 8 - 16 g

Firma Cralusso  přichází s velmi účinným "klouzákem". Tento splávek je zcela nepředvážen. Díky speciálně navrtanému spodnímu šroubovacímu dílu nemusíme u tohoto splávku používat spodní zarážku a splávek se při nahazování zastaví až o hlavní zátěž, kterou je třeba nainstalovat přímo na vlasec nejlépe kousek nad spodním obratlíkem, na který navážeme návazec s háčkem. Při nahození do vody zátěž rychle propadne ke dnu a splávek zůstává ležet  na hladině dokud se nezastaví o horní zarážku na vlasci. Potom se rychle vyrovná do lovné polohy.  Splávek nám umožňuje velmi pohodlný lov na hlubokých, či tažných vodách a to i na velké vzdálenosti. Systém se se vůbec nezamotává a je velmi citlivý.

Cena od: 199 Kč
Cena od: 142 Kč
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.