V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Splávky JP

Pokud jste nenašli v tomto oddělení co jste hledali, můžete se vrátit na úvodní stránku s rybářskými potřebami kliknutím.

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Splávek JP77 - SUPER BOLO Splávek JP 66 - BOLO Splávky jp 26 - BIČ
Splávek JP77 - SUPER BOLO Splávek JP 66 - BOLO Splávky jp 26 - BIČ

Splávek JP77 - SUPER BOLO

Revoluční tvar splávku určeného pro extra citlivý lov na bolonézku na hlubších pomalu tekoucích a stojatých vodách. Je vyráběn ve všech potřebných gramážích, těžší splávky umožňují, daleké nahazování a neztrácejí citlivost při opatrném braní ryb.

BOLO

Podlouhlý balsový splávek s laminátovou výměnou anténkou a grafitovým dříkem je určen pro lov na hlubších tekoucích nebo stojatých vodách na bolonézku na delší vzdálenost. Je velmi citlivý, velmi dobře vyvážený a velmi dobře viditelný. Osvědčil se při lovu cejnů a ostatních větších ryb. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti.
BIČ

Tvar splávku byl specielně navržen pro lov spodních ryb, převážně cejnů a skaláků na delší bič na stojatých, či mírně tekoucích vodách. Úspěšně byl odzkoušen při vítězném závodě I. ligy na Labi v Pardubicích při lovu na desetimetrový bič - velikost splávku 2.5 gramu.

Cena od: 79 Kč
Cena od: 73 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 14 - OUKLEJÁK Splávky jp 15 - TŘEBŮVKA Splávky jp 3 - VÁH
Splávky jp 14 - OUKLEJÁK Splávky jp 15 - TŘEBŮVKA Splávky jp 3 - VÁH
OUKLEJÁK

Jemný ouklejový splávek na rychlé chytání nejdrobnějších ryb. Splávek se nemotá, je vyroben z balsy, tenká laminátová anténka je výborně viditelná za všech světelných podmínek. Dřík je ocelový aby si splávek ihned po nahození pěkně sedl. Určen pro lov ouklejí na biče délky od dvou do sedmi metrů. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti. Černá barva neplaší ryby i na malé hloubce.

Splávek TŘEBŮVKA s výměnnou anténkou

Pojmenován byl na základě mnoha úspěšných vycházkách u řeky Třebůvky. Špičkové balsový splávek.Splávek je vybaven výměnnou anténkou na chemické světlo o průměru 3 mm. Je ideální pro lov na děličku na mělčích stojatých vodách umožňující kvalitní lov i v noci. Krátká anténka umožňuje kvalitní a citlivý lov zejména kaprů.

VÁH

Ideální balsový splávek pro lov ouklejí. Má tenkou laminátovou anténku a ocelový dřík. Výborně se osvědčil při lovu na "cvakačku" na řece Váh. Splávek se nezamotá a výborný lak je zárukou dlouhé životnosti.

Cena od: 40 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 40 Kč

Splávky jp 1 - PÁLAVA Splávky jp 2 - CIDLINA Splávky jp 10 - HRADEC
Splávky jp  1 - PÁLAVA Splávky jp  2 - CIDLINA Splávky jp 10 - HRADEC
PÁLAVA

Úžasně citlivý balsový splávek na hlubší stojaté vody na děličku. Na anténce je minisplávek z balsy. Bez tohoto splávku si ani nedokážeme představit lov na Novomlýnských nádržích pod Pálavou, kdy zvedáky od cejnů jsou ten pravý rybářský adrenalin. Splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka kolem 27 cm.

CIDLINA

Jeden z nejoblíbenějších splávků závodníků LRU, který přispěl k mnoha vítězstvím. Je velmi cilivý, velmi viditelné jsou záběry nejen pod vodou ale i zvedáky. Pojmenován po vítězném rybářském závodu na Májovém přeboru na řece Cidlině. Balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z oceli nebo grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka 18 - 22 cm. Profi splávek ideální na děličku, na stojatou a mírně tekoucí vodu.

HRADEC

Splávek je velmi dobře viditelný i ve velké vzdálenosti a to i za špatných světelných a povětrnostních podmínek. Velmi dobře chodí při mírném přidržování, jsou na něm vidět cejnové zvedáky. Pojmenován byl po úspěšných lovech na Labi v Hradci Králové. Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Balsové anténky a dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Ideální profi splávek pro lov s boloněskou na střední i větší vzdálenost.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 45 Kč

Splávky jp 11 - SOBÁČOV Splávky jp 12 - DYJE Splávky jp 13 - MORAVA
Splávky jp 11 - SOBÁČOV Splávky jp 12 - DYJE Splávky jp 13 - MORAVA
SOBÁČOV

Perfektní balsový splávek s grafitovým dříkem a krátkou laminátovou anténkou, která je velmi dobře prosvětlovaná sluncem. Je určen pro lov kaprů na děličku na mělkých kaprových rybnících. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti splávku. Splávek se velmi osvědčil při lovu velkých kaprů na Sobáčovském rybníku.

Splávek DYJE s výměnnou anténkou

Pojmenován byl na základě mnoha úspěšných vycházek, při večerním rybolovu na řece Dyji pod Novomlýnskými nádržemi. Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Ideální splávek pro lov s matchovým prutem či bolonězkou na tekoucích ale i stojatých vodách na kratší a střední vzdálenost. Vyrábí se s anténkami o průměru 3 a 4.5 mm.

MORAVA

Výborný splávek na bolonězku při lovu na střední a větší vzdálenost. 3 mm silná laminátová anténka je výborně prosvětlovaná sluncem a je dobře viditelná za všech světelných podmínek i ve větší vzdálenosti. Splávek je vyroben z balsy a má ocelový dřík. Je velmi citlivý a dají se na něm rozpoznat i nejjemnější záběry. Uspokojí i toho nejnáročnějšího rybáře - či závodníka LRU. Pojmenován byl po mnoha úspěšných závodech na řece Moravě v Uherském Hradišti a ve Veselí na Moravě.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 16 - MUŠOV Splávky jp 17 - NEŽÁRKA Splávky jp 18 - BEROUNKA
Splávky jp 16 - MUŠOV Splávky jp 17 - NEŽÁRKA Splávky jp 18 - BEROUNKA
MUŠOV

Podlouhlý balsový splávek s tenkou laminátovou anténkou a ocelovým dříkem je určen pro lov na hlubších stojatých vodách na děličku, bič nebo na kratší vzdálenost odhozového prutu. Je velmi citlivý a osvědčil se při lovu cejnů na Mušově. Kvalitní lak je zárukou dlouhé životnosti.

NEŽÁRKA

Výborný balsový splávek určený pro lov ryb na děličku na tekoucích vodách. Kvalitní laminátová anténka je velmi dobře prosvětlována sluncem a je vždy velmi dobře viditelná při střídání odlesků hladiny. Osvědčil se na mnoha závodech na řece Nežárce v Jindřichově Hradci. Větší gramáže splávků však velmi dobře fungují i na hlubších tekoucích vodách. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti.

BEROUNKA

Balsový splávek určený pro lov ryb na děličku nebo bič na mírně tekoucích vodách. Kvalitní laminátová anténka je velmi dobře prosvětlovaná sluncem a je velmi dobře viditelná při přechodu přes světlé a tmavé pozadí. Splávek se osvědčil na mnoha závodech na řece Berounce ve Všenorech. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 19 - CLASSIC Splávky jp 20 - KRÁSNÉ Splávky jp 21 - Bečva
Splávky jp 19 - CLASSIC Splávky jp 20 - KRÁSNÉ Splávky jp 21 - Bečva

Splávek CLASSIC s výměnnou anténkou

Jedná se snad o nejvyhledávanější a nejoblíbenější splávek na veškeré možné použití. Jeho laminátová anténka velmi dobře prosvětlovaná sluncem se dá měnit za chemické světlo. Splávek je vyroben z balsy a má grafitový dřík. Vynikající lak je zárukou dlouhé životnosti. Velmi oblíbené mezi rybáři je jasně oranžové nebo žluté označení v horní části splávku. Vyrábí se s anténkami s průměrem 3 a 4.5 mm. Dá se použít na jakýkoliv prut a to jak na stojatou tak i na tekoucí vodu. Ideální je pro lov jakýchkoliv ryb. Dá se použít i na lov dravců s rybičkou.

KRÁSNÉ

Vynikající profi splávek vyrobený z balsy. Tenká laminátová anténka je velmi dobře prosvětlovaná sluncem a velmi dobře viditelná. Kvalitní lak a grafitový dřík jsou zárukou dlouhé životnosti. Splávek je určen pro lov na děličku ale i na bič na stojatých vodách. Splávek se osvědčil při řadě vítězných závodech na hrázi nádrže Krásné u Šumperka. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších splávků závodníků LRU.

Bečva

Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti.

Ideální splávek pro lov s matchovým prutem či bolonězkou na tekoucích ale i stojatých vodách na kratší a střední vzdálenost.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 40 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 22 - ŠTIKA Splávky jp 24 - UNIVERSAL Splávky jp 25 - CANDÁT
Splávky jp 22 - ŠTIKA Splávky jp 24 - UNIVERSAL Splávky jp 25 - CANDÁT
POLIČKA

Výborný splávek pro lov dravců - štik, candátů, okounů, duhových pstruhů. Má velkou nosnost a neklade rybě velký odpor. Je vyroben z balsy, je opatřen laminátovým dříkem a plastovou průhlednou anténkou, do které se dá vkládat chemické světlo pro noční rybolov. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti. Velmi se osvědčil při lovu dravců v Poličském areálu.

UNIVERSAL s výměnnou amténkou

Velmi oblíbený universální balsový splávek všech rybářů, zejména pro lov kaprů na stojatých nebo mírně tekoucích vodách na krátké vzdálenosti u břehu. Jeho oranžová barva ve vrchní části je dobře viditelná a černá barva ve spodní části neruší ani opatrné ryby. Laminátová anténka je velmi dobře osvětlovaná sluncem a je možné ji zaměňovat za chemické světlo 4.5 mm. Splávek je vybaven laminátovým dříkem a má velmi dobrou viditelnost.

CANDÁT

Nejoblíbenější splávek pro citlivý lov dravců, zejména candátů. Je vyroben z balsy. Splávek se instaluje na vlasec do očka plastového dříku za zarážkou. Dutá plastová čirá anténa umožňuje vkládat chemické světlo pro noční rybolov. Kvalitní zpracování a výborný lak jsou zárukou dlouhé životnosti splávku.

Cena od: 45 Kč
Cena od: 42 Kč
Cena od: 45 Kč

Splávky jp 33 - TOVAČOV Splávky jp 4 - LABE Splávky jp 5 - JÁREK
Splávky jp 33 - TOVAČOV Splávky jp 4 - LABE Splávky jp 5 - JÁREK
TOVAČOV
Perfektní balsový splávek s grafitovým dříkem a krátkou laminátovou anténkou, která je velmi dobře prosvětlovaná sluncem. Je určen pro lov kaprů na děličku na mělkých kaprových rybnících. Kvalitní lak a celkové zpracování jsou zárukou dlouhé životnosti splávku. Splávek se velmi osvědčil při lovu velkých kaprů na Tovačovských jezerech.
LABE

Téměř bezkonkurenční splávek na našich řekách při lovu na děličku na proplavání a mírné přidržování. Osvědčil se na mnoha závodech a pojmenován byl po vítězném závodě na řece Labi v Mělníku. Balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z oceli nebo grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Délka 20 - 29 cm. Profi splávek ideální na děličku a na tekoucí vodu.

JÁREK

Vynikající splávek vyrobený z balsy. Tenoučká laminátová anténka velmi dobře prosvětlovaná sluncem je velmi dobře viditelná. Výborný lak a dřík z grafitu jsou zárukou dlouhé životnosti. Tento štíhlý splávek je ideální pro lov na stojatých vodách na děličku. Jedná se snad o nejcitlivější splávek vůbec, vhodný pro lov těch nejopatrnějších ryb na nejtenší vlasce a nejmenší patentkové háčky. Splávek se velmi osvědčil na odlehčovacím kanále v Břeclavi. Měl by být ve výbavě každého závodníka LRU.

Cena od: 39 Kč
Cena od: 40 Kč
Cena od: 55 Kč

Splávky jp 6 - VLTAVA Splávky jp 7 - HLUČÍN Splávky jp 8 - SUPERCEJN
Splávky jp 6 - VLTAVA Splávky jp 7 - HLUČÍN Splávky jp 8 - SUPERCEJN
VLTAVA

Balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Profi splávek ideální na proudící vodu, na děličku. Splávek se osvědčil při závodech LRU v Hluboké nad Vltavou. Odtud jeho pojmenování.

HLUČÍN

Splávek má dlouhou anténku, která se dá velmi citlivě vyvážit. Velmi se osvědčil na mnoha mistrovstvích světa, nejvíce ve Finské Lappeenrantě. U nás dobře fungoval při I. lize na pískovně v Hlučíně. Odtud jeho pojmenování. Špičkové balsové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Laminátové anténky perfektně prosvětlované sluncem a dříky z oceli nebo grafitu jsou v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Super profi splávek pro děličku na hlubokou stojatou vodu - extra citlivý.

SUPERCEJN

Špičkový splávek pro lov opatrných cejnů na stojatých vodách. Je vyroben z balsy. Grafitová anténka s vyvažovacím mezikusem umožňuje rozeznat i ten nejcitlivější záběr nahoru nebo dolů. Dřík je rovněž grafitový. Skvělý lak je zárukou dlouhé životnosti. Splávek je vhodné použít při lovu na děličku i delší bič.

Cena od: 40 Kč
Cena od: 45 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávky jp 9 - OHŘE Splávek Browning Aqua Marina Splávek Browning Sensitive
Splávky jp 9 - OHŘE Splávek Browning Aqua Marina Splávek Browning Sensitive

Splávek OHŘE s vyměnnou anténkou

Velmi se osvědčil při večerním rybolovu na děličku na řece Ohři v Terezíně. Takto byl také pojmenován. Špičkové splávky JP se řadí do nejvyšší kategorie za naprosto bezkonkurenční cenu. Grafitový dřík je v kombinaci se skvělým lakem zárukou dlouhé životnosti. Anténka na chemické světlo o průměru 3 mm. Průměrná délka 24cm. Univerzální splávek na děličku, bič, odhozový prut.

Splávek Browning Aqua Marina

Citlivý splávek pro jemné chytání na mírně proudících vodách.

Splávek Browning Sensitive

Velmi účinný splávek určený pro lov na bič pod hladinou. Vhodný pro lov ouklejí a perlínů.
Cena od: 42 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 39 Kč

Splávek SENSAS EMPOLI Splávek SENSAS PERUGIA Splávek SENSAS SAN MARINO
Splávek SENSAS EMPOLI Splávek SENSAS PERUGIA Splávek SENSAS SAN MARINO

Splávek SENSAS EMPOLI

Spolehlivý velmi citlivý splávek určený pro lov na mírně tekoucích a mělčích středně hlubokých vodách. Má ocelový dřík.

Splávek SENSAS PERUGIA

Splávek pro citlivý rybolov na stojatých, středně hlubokých a hlubších vodách. Je velmi dobře vyvážený, má ocelový dřík. Určený pro rybolov velmi plachých a opatrných ryb.

Splávek SENSAS SAN MARINO

Velmi účinný splávek, určený pro lov na mírně tekoucích nebo zčeřených stojatých vodách. Má ocelový dřík.
Cena od: 39 Kč
Cena od: 39 Kč
Cena od: 39 Kč
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.