V košíku zboží za: 0 Kč

Vyhledávání:

rozšířené

Zákazník

Registrovat

červi, rousnice, dendrobeany, patentky a hnojáci

Aktuality

Provozovatel

JP, akciová společnost, Šumperk
Loštice - Loštice, Hradská 107/21, okres Šumperk
789 83 Loštice

IČO: 15503224
DIČ: CZ15503224

Tel.: 723 312 745

E-mail
HOT-LINE

Spisová značka: B86 vedená u Krajského soudu v Ostravě. Předmět podnikání: výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.

e-mail : info@milocz.cz

NAVRCHOLU.cz


Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách a výhodných akcích.

Zadáním registrovaného e-mailu novinky odhlásíte.

Doporučte nás

Domníváte se, že by naše stránky mohly zajímat někoho z Vašich přátel či známých?
-> Doporučte nás!

Tripody a Rodpody

Zobrazení: tabulkové / katalogové / pro tisk

Třídit zboží dle: NázevTřídit vzestupněTřídit sestupněKatalog. čísloTřídit vzestupněTřídit sestupněVýrobceTřídit vzestupněTřídit sestupněCenaTřídit vzestupněTřídit sestupně

Rod pod ARMOR RP142 Rod pod FELIX Rod pod FORUM
Rod pod ARMOR RP142 Rod pod FELIX Rod pod FORUM

Rod pod ARMOR RP142

Tento ultra lehký rodpod má základnu z komolého jehlanu zaručující stabilitu. Základna má čtyři teleskopické nohy, které lze prodloužit až na 80 cm. Tělo rodpodu je tvořeno teleskopickou tyčí ukotvenou na kloubu umožňujícím rotaci kolem osy a náklon do strany. Tělo lze prodloužit od 71 cm až na 122 cm. Hrazda má délku 60,5 cm. Je vyroben z hliníkových tyčí. Použití na čtyři pruty. Největší výhodou ARMORU je že se dá úplně složit do polstrované brašny vybavené úchytkami na suchý zip, která je součástí rodpodu. Celková hmotnost je 3,2 kg. Barva zelená.

Rodpod FELIX

Rodpod, který vás nezklame díky svému všestrannému využití. Je vyroben z kvalitních materiálů (Aluminium a kompozit). Má povrchovou úpravu proti poškrábání. Masivní závitové spoje z mosazi. Velice jednoduché a rychlé použití. Šest teleskopických noh pro různé situace. Kratší a delší hrazdu na tři pruty. Nastavení sklonu nohou se provádí povolení nohy a sklopením do pěti poloh. Při složení se sklopí nohy k tělu rodpodu a vytáhnou se hrazdy a je sbaleno. Rodpod má prostorný polstrovaný obal.

Rodpod FORUM

Aluminiový rodpod v černé barvě odolné proti oděru. Je velice lehký a zaručuje výbornou stabilitu. Nastavitelný sklon a rotace 360 ° díky pákovému systému. Tělo se dá roztáhnout od 81 cm až na 130 cm. Pevné teleskopické nohy se dají prodloužit až na délku 93 cm. Rodpod vážící 3,5 kg a pojme čtyři pruty. Rodpod má polstrovanou brašnu.

Cena: 2 293 Kč
ks
Cena: 2 650 Kč
ks
Cena: 2 670 Kč
ks

Rod pod INOX Rod pod KERION Rod pod NERO
Rod pod INOX Rod pod KERION Rod pod NERO

Rodpod INOX

Tento rod pod je celý vyroben z nerezové oceli. Je malý, ale i přesto stabilní a je jednoduše složitelný. Přeprava pohodlná ve vlastní přepravní tašce. Všechny odnímatelné části jsou jištěny dvěma šrouby. Rodpod se složí velice rychle pomocí dvou masivních šroubů na obou dvou koncích povolením a sklopením držáků hrazd i noh dovnitř až k tělu rodpodu. Celková váha je 3,5 kg.

Rodpod KERION

Celokovový rodpod vyrobený z hliníkové slitiny, který je velice lehký a má vynikající stabilitu. Rodpod je určen pro tři pruty. Velice rychlá montáž, sklopením noh k tělu rodpodu a vytažením hrazd máme sbaleno. Čtyři teleskopické nohy s nastavitelnou délkou od 45cm až do 75cm. U těla rodpodu můžeme nastavit délku od 61cm do 110cm. Nohy se dají fixovat pod různým úhlem. Má polstrovanou brašnu s úchyty.

ROD POD NERO

Tento ultra lehký rodpod má základnu z komolého jehlanu zaručující stabilitu. Základna má čtyři teleskopické nohy, které lze prodloužit až na 80 cm. Tělo rodpodu je tvořeno teleskopickou tyčí ukotvenou na kloubu umožňujícím rotaci kolem osy a náklon do strany. Tělo lze prodloužit od 71 cm až na 122 cm. Hrazda má délku 60,5 cm. Je vyroben z hliníkových tyčí. Použití na čtyři pruty. Největší výhodou NERA je že se dá úplně složit do polstrované brašny vybavené úchytkami na suchý zip, která je součástí rodpodu. Celková hmotnost je 3,2 kg. Barva černá.

Cena od: 3 721 Kč
Cena: 1 660 Kč
ks
Cena od: 2 269 Kč

RODPOD 4 SEASONS RODPOD C-TEC SPRO RODPOD HENETIC
RODPOD 4 SEASONS RODPOD C-TEC SPRO RODPOD HENETIC

RODPOD 4 SEASONS

Luxusní velký hliníkový tripod stojan s optimální stabilitou a znamenitou pevností na čtyřech nohách pro čtyři pruty. Stojan je plně otočný v celém rozsahu 360stupňů, nohy jsou stavitelné v rozmezí 50-100cm, délka stojanu v rozpětí 80 - 140cm. Díky celohliníkovému provedení je váha pouhých 3,9 kg. krádný design v designu camou. Baleno v praktické polstrované transportním tašce.

RODPOD C-TEC SPRO

Velmi kompaktní a stabilní rodpod na 3 pruty, nastavitelný do výšky i délky.

RODPOD HENETIC

Velmi lehký Rodpod vyrobený z hliníku opatřen lakováním v zelené barvě. Jeho hmotnost je pouze 2,6 kg v kombinaci s pozoruhodnou stabilitou díky čtyřem teleskopickým nohám. Centrální tělo se dá libovolně prodlužovat od 90 cm do 135 cm. Rodpod má 2 hrazdy dlouhé 50 cm, určené pro tři pruty. Součástí rodpodu jsou další dvě nohy dlouhé 80 cm. Rodpod je uložen do polstrované brašny s kapsami.

Cena: 5 310 Kč
ks
Cena: 1 923 Kč
ks
Cena: 2 199 Kč
ks

Rodpod PRESTIGE TRANSPORTER na 10 prutů Tripod BARBERIS
Rodpod PRESTIGE TRANSPORTER na 10 prutů Tripod BARBERIS

Rodpod PRESTIGE

Tripod na čtyři pruty je vyroben z kvalitního aluminia plus teleskopické nohy mají celou spodní část v délce 30 cm vyrobenou z nerezové oceli. Celá konstrukce je malá, lehká a velice jednoduchá pro nastavení výšky a náklonu.

Zaručuje maximální stabilitu plus středový hák pro zavěšení závaží. Výhodou tripodu je velice rychlá manipulace díky sklopným nohám, které se sklopí k tělu tripodu, a po vytažený hrazd je sbaleno. Tělo tripodu je složeno ze dvou tyčí, které se dají prodloužit až na délku 110 cm povolením dvou masivních matic. Náklon provádíme pomocí pákového systému. Váha pouhých 3,2 Kg. Tripod má prostornou, polstrovanou brašnu v CAMOUFLAGE.

TRANSPORTER na 10 prutů

Velice lehký a stabilní stojan vyrobený z hliníku. Stojan je určen k přenášení až 10 prutu u vody, převážně při závodním rybolovu. Stojan má čtyři teleskopické nohy a masivní úchop.

Přepravní rozměry 63,5 cm x 71 cm.

Váha pouhých 2 kg.

Tripod BARBERIS

Tripod na čtyři pruty je vyroben z kvalitního aluminia. Konstrukce tripodu je zesílena (svařované spoje), opatřena práškovým nástřikem v tmavozelené barvě. Zaručuje maximální stabilitu a pevnost v jakémkoliv terénu.

Tři teleskopické nohy mohou být prodlouženy až do délky 100 cm a jsou vybaveny čtyřmi možnostmi náklonu. Otočné dvojité tělo může být prodlouženo až na délku 145 cm. Tělo je spojeno se stojanem kulovým čepem. Fixuje se pomocí dvou šroubů, možnost otáčet svisle a kolem dokola o 360°. Rychlá montáž a sbalení tripodu povolením šroubů kulového čepu se natočí tělo do výřezu v sedle čepu a sklopí k nohám a potom se vytáhnou už jenom hrazdy. Součástí příslušenství je polstrovaná brašna. Celková váha 4,5 kg.

Cena od: 4 660 Kč
Cena: 2 599 Kč
ks
Cena: 4 990 Kč
ks

TRIPOD EXCEL Tripod Mare Wave
TRIPOD EXCEL Tripod Mare Wave

TRIPOD EXCEL

Kvalitní tripod vyrobený z aluminia, má teleskopické nohy, které se dají naklánět a zafixovat pod různým úhlem. Teleskopickou středovou tyč. Maximální výška tripodu je 135 cm.

součástí balení je brašna.

Přepravní rozměry: 75 cm x 18 cm.

Tripod Mare Wave

Tripod určený pro lov ryb ze břehu u moře, ale je výborný i na naších jezerech a přehradách. Celý je vyroben z hliníku je velice lehký, ale i pevný. Díky třem teleskopickým nohám z délkou od 95cm do 175cm je možná instalace prakticky všude.

Cena: 979 Kč
ks
Cena: 1 299 Kč
ks
Zajímavé články

© 2022 JP, akciová společnost, Šumperk | Všechna práva vyhrazena
Aplikace pro internetový obchod EasyShop ® 3.9
| © IT STUDIO s.r.o. | Zobrazit panel o souborech cookie.